Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 52
Like Tree72Likes

Thread: Sezona 76 - 7.Februar - Kako vam ide?

  1. #21
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Sre10 View Post
    Prvog dana sezone odmah na 8*, tj zavisi da li nam se ponavlja level ako nema dovoljno ekipa za novu ligu...
    Pa i da je neko popizdeo, ko im je kriv sto su nesposobni, kako se trudis oko igre tako treba i da ti se vrati.

    Jednostavno ako vec ne mogu da obezbede da i mi imamo reklame za gledanje da mozemo da poskidamo po 100, nek nas puste da gledamo kao do sad, a ne da mi limitiraju na 3 dnevno. Pritom ostali koje znam da skidaju, nemaju nikakvih problema sa skidanjem.
    Mada nista me ne cudi, kad su svi sa vrha skidali, jedino sam ja banovan jer jbg igram igricu od starta kad je napravljena pa ne umem da cutim na nelogicnosti da ne kazem namestanja.
    Ja sam skidao kofere jedno 10-tak dana zaredom i onda sam napravio pauzu od 2 meseca i kad sam hteo opet nisu davali...Sad je isto tako daju samo one igrice glupe.....

  2. #22
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    ukucajte "wecare2016" i dobija se po 5 kofera.
    t11_fan, Macva FC and MNK Kaskada like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  3. #23
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Koliko je iritantan ovaj novi sustav vrednovanja igrača, pa to nije normalno, i 'wolf je to već spomenuo; više ne znam kad je igrač na listi za pregovore i kad ima "promociju" na viši nivo, pa mi nije nikako jasno kad trebam spasit skillove da ga uopće mogu prodat. Kako da ja prodam igrača kojem je kvaliteta na papiru 125 a zapravo je 124.X??? Pa to ni sam ne bih kupio, kako da ga uvalim ikom drugom osim agentu i popušim masu para?
    lespa, Macva FC and MNK Kaskada like this.
    Ex top eleven player


  4. #24
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Celtic 1888 osvaja Kup po prvi put u istoriji... 14 sezona nismo uspevali ni do polufinala da doguramo...

    Sezona 76 - 7.Februar - Kako vam ide?-94.jpg
    Sezona 76 - 7.Februar - Kako vam ide?-95.jpg
    Sezona 76 - 7.Februar - Kako vam ide?-96.jpg

    Sezona 76 - 7.Februar - Kako vam ide?-97.jpg
    lespa, Macva FC and MNK Kaskada like this.

  5. #25
    Newbie
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    1
    Pozdrav svima,nov sam u igrici i nailazio sam na dve verzije ove igre interesuje me sledece da li na novoj verziji ima mogucnos da se slika razvuce na celi ekran kao na staroj verziji koja mi delije mnogo bolja nego nova,lakse se snaci?Unapred hvala.

  6. #26
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Macva se vraca na forum :-)


    Posle 6 sezona uzeli smo ponovo titulu :-) Za sada se novi trening pokazuje kao velika prednost u mecevima, naravno za one koji ih koriste. Ja sam najvise od bonusa koristio napad i posed lopte.

    Idemooooooooooo
    Last edited by Macva FC; 03-04-2016 at 02:32 PM.
    lespa, Steppenwolf and MNK Kaskada like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  7. #27
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Zasluzen poraz....igrali smo sa 5 % kondicije i malo probavali nove igrace




    Idemooooooooooo
    Steppenwolf and MNK Kaskada like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  8. #28
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Celtic 1888 osvaja i drugi trofej u sezoni, drugi uzastopni u Ligi šampiona... Dobili smo 2-0 drugoplasiranu ekipu iz naše grupe... Ostaje još da se overi trofej u ligi za triplu krunu, prvu u istoriji kluba...

    Sezona 76 - 7.Februar - Kako vam ide?-101.jpg
    Sezona 76 - 7.Februar - Kako vam ide?-102.jpg
    Sezona 76 - 7.Februar - Kako vam ide?-103.jpg

    Sezona 76 - 7.Februar - Kako vam ide?-104.jpg
    Macva FC and MNK Kaskada like this.

  9. #29
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Celtic 1888 osvaja i drugi trofej u sezoni, drugi uzastopni u Ligi šampiona... Dobili smo 2-0 drugoplasiranu ekipu iz naše grupe... Ostaje još da se overi trofej u ligi za triplu krunu, prvu u istoriji kluba...

    Click image for larger version. 

Name:	101.jpg 
Views:	16 
Size:	46.8 KB 
ID:	63572
    Click image for larger version. 

Name:	102.jpg 
Views:	16 
Size:	60.7 KB 
ID:	63573
    Click image for larger version. 

Name:	103.jpg 
Views:	16 
Size:	78.9 KB 
ID:	63574

    Click image for larger version. 

Name:	104.jpg 
Views:	16 
Size:	53.0 KB 
ID:	63575
    Steppenwolf, kako ti se cini ova nova verzija?

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  10. #30
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Steppenwolf, kako ti se cini ova nova verzija?

    Idemooooooooooo
    1. Užasno mnogo RAM-a uzima... nepotrebno...
    2. Nepotrebno izgleda kao verzija za telefon, sve je glomazno, nepregledno, teško pristupačno, mora da se skroluje, nedostaju neke stvari na koje smo navikli u staroj verziji... Sve u svemu, spolja gladac, a unutra jadac...
    3. Ajde da kažem da bonusi za timski trening imaju nekog smisla, pomažu... Ali je trening nepotrebno pretvoren u beskrajno sedenje pored kompa, traje satima za 3 kluba, a sam trening ima smisla samo za vrlo mlade igrače koji brzo napreduju i koje planiraš dugo da držiš u timu... Za sve ostale je beznačajan, jer igrači od 22+ godine, koji najbrže napreduju, jedva da dobiju 2 poena po atributu i toku sezone (bez power treninga), tako da je totalno nebitno da li je neki atribut, poen više ili manje... Za matorce od 26+ je besmisleno i govoriti, njima ionako treba 4-5 sezona da skoče zvezdicu, možeš komotno i da ih ne treniraš...
    Macva FC and t11_fan like this.

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast