Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 52
Like Tree72Likes

Thread: Sezona 76 - 7.Februar - Kako vam ide?

  1. #41
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Liga osvojena, možda posljednja u karijeri

    SLEDEĆE SEZONE NAJVIŠI NIVO IGRAM, NEMA ODUSTAJANJA.

    EKIPA ostaje ista i naredne sezone, sa možda 2 izmjene (MC,ST)


    Becker Legenda kluba ostaje i naredne sezone zahvaljujući dobrim igrama i ove sezone:



    Kup, imam dojam da je moglo i bolje s obzirom kako Travnik loše igra u posljednje vrijeme. Nestanak internet konekcije tokom druge utakmice u polufinalu kupa bio je ključan, protivnik je maksimalni koristio sve pogodnosti nove verzije top eleven i izbacio nas u polufinalu. Al kad sve saberem i oduzmem, imam čemu da se radujem jer sam osvojio prvi TANJIR u kupu )))


    U Ligi Šampiona mnogo razočaravajuća sezona. Izvučen sam, kako će se ispostaviti na kraju, u najtežu grupu. Naravno Travnik je bio favorit ali ekipe Zenita (10. u ligi) i zitkovice su mnogo slabije od mene. Zenita u ligi dobijem ali u LŠ nikako, šta je u pitanju neznam :/


    Ali baš čudno da taj Zenit nakraju osvoji LŠ, iako jedna solidan skaut ekipa, po jačini mnogo slabija od legendarne ekipe Travnika. Menadžer Travnika Nerko Ždralović nije pratio utakmicu, dok je Zenit očigledno iskoristio sve bonuse i na kraju pobijedio na penale.

  2. #42
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Daa, daa i to super stvar. I ja gruvam napad i ponekad posed ili kondiciju. Konacno da ima neke svrhe sav taj nas trud oko timova, jbg :-) Primetio sam da je dosta ekipa uzelo tripl ove sezone, valjda ce i sledece :-) A zao mi onog lika u kupu sto izbaci tebe, jesi li video kako je izgubio finale? Prosto nije realno

    Idemooooooooooo
    Dobio je Travnik to finale, ali ga strefila loša sreća u LŠ, nikad ranije nisam vidio veću razliku u kvaliteti i da slabiji dobije utakmicu:





  3. #43
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Daa, daa i to super stvar. I ja gruvam napad i ponekad posed ili kondiciju. Konacno da ima neke svrhe sav taj nas trud oko timova, jbg :-) Primetio sam da je dosta ekipa uzelo tripl ove sezone, valjda ce i sledece :-) A zao mi onog lika u kupu sto izbaci tebe, jesi li video kako je izgubio finale? Prosto nije realno

    Idemooooooooooo
    A ja osvojih triplu i još 2 titule udarajući defanzivni bonus... Napadački samo kad mi treba preokret, ili kad ne ide u napadu... Posed samo kad vodim protiv jakog, pa u kombinaciji sa kratkim pasovima da sakrijem loptu, i to pred kraj... A kondiciju samo kad vodim visokim rezultatom, a imam utakmicu za 3 sata, pa da malo sačuvam...
    Macva FC likes this.

  4. #44
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Sve u svemu, nije im lose azuriranje. Treba jos vremena da sve legne na svoje :-)

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #45
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Koliko ste nivoa treninga otvorili?

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  6. #46
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Koliko ste nivoa treninga otvorili?

    Idemooooooooooo
    Ja tek od pre neki dan počeo trenirat (nakon zadnjeg update-a), tek 14 level. Par puta sam iskoristio specijalni trening (2X) ali nema više videa za to ili sam banovan.

  7. #47
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Video daju na svaka 2-3 dana, bar je tako kod mene.

    Idemooooooooooo
    MNK Kaskada likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  8. #48
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    FK Partizan osvaja devetu titulu u Ligi... Prošle sezone smo sa istom ekipom bili šesti, a sada ubedljivo prvi, 14 bodova ispred drugoplasiranog... A doveli smo samo 3 igrača, 2 matorca od 29 godina (nisam ih ni dizao do skauta) i golmana agenta, koji je oscilirao u formi... Celu sezonu smo odigrali sa 3 igrača pozadi i 7 napred, uglavnom sa 2-3 igrača van pozicije...

    Sezona 76 - 7.Februar - Kako vam ide?-108.png
    Sezona 76 - 7.Februar - Kako vam ide?-109.jpg
    Sezona 76 - 7.Februar - Kako vam ide?-110.jpg
    MNK Kaskada and Macva FC like this.

  9. #49
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Sipaju golovi na Kaskadi II:


    Čak 8 dvocifrenih strijelaca:

  10. #50
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Tripla kruna za Celtic 1888... Patrick Kerins je izuvao protivnike iz kopački, njegova ubedljivo najbolja sezona do sada... U kupu je u prve 4 sezone dao samo 4 gola, a ove 19...

    Sezona 76 - 7.Februar - Kako vam ide?-110a.png
    Sezona 76 - 7.Februar - Kako vam ide?-111.jpg
    Sezona 76 - 7.Februar - Kako vam ide?-112.jpg
    Sezona 76 - 7.Februar - Kako vam ide?-114.png
    Sezona 76 - 7.Februar - Kako vam ide?-115.jpg

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast