Page 6 of 16 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 158
Like Tree53Likes

Thread: Sezona 38: 10. mart - Kako vam ide?

  1. #51
    Rookie Mourinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Brdoviti deo Beograda
    Posts
    149
    Bolje vas našao. Hvala Shadow

  2. #52
    Apprentice
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    286
    Kako me nervira kad mi stavi mec bas kad sam ja u skoli ili nisam u kuci, ali sta je tu je, nisam pogledo svoj tim uzivo odavno, mozda je to i dobro jer u ligi nisam izgubio od 15. marta, kad sam izgubio od xoan fc (trenutni lider, 8 bodova prednosti) sa 2:0, od tada par sam dobio bez primjenog gola, vecinu sam dobio u gostima tipa 2:3, 1:2 itd. Zadnjih 5 utakmica u ligi:

    Danasnja utakmica:

    Nesto kontam, Silwinski (stoper, 29 god, 2*, jos malo pa 3*) dobio status Man of the match a lik (bar po meni) nije zasluzio, jer Himi (napadac) dao 2 gola a ima 33 godine..ali nema veze, bitno je da nisam dobio nijedan karton danas ili povredu ne daj Boze.
    Sutra me ocekuje utakmica sezone. Derbi utakmica 17. kola odigrace se u Beogradu, stadion Manchester City F.C., dolazi nam lider xoan fc, Vijetnamac, zivi u Italiji:


    ali, svejedno i da pobjedim, tesko da ce on moci napraviti neki kiks do kraja, jer ima 16 pobjeda, tj, neporazen i bez remija..Ali sta je tu je, 3. sezona za redom u LS me ocekuje, jer tesko da cu spasti ispod 4. mjesta.

  3. #53
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Danas sam puko ko zvečka na oba fronta
    5 mesto u ligi i ostaje mi liga šampiona




  4. #54
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    7
    Nek mi kaze neko koja je najbolja formacija za top 1leven ... 20-ti sam nivo i ne mogu nikako da pronadjem najbolju formaciju ... Moral mi savrsen i vr. Dobar a gubim od tima iz 10.11.12 lige ... Nek kaze neko dobru formaciju ???

  5. #55
    Newbie Red_Star_Zemun's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    31
    Успешан дан у купу!

    Сутра борба за ЛШ!

  6. #56
    Apprentice
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    286
    Pobjeda DDD

    Dionisio hat trick masina! Treci is slobodnjaka sa jedno 20-30 metara. Ovaj gol za njega bio iz kornera, ovaj neki ding dong najvisi bio ali nema veze, njemu je to prvi poraz u sezoni
    Red_Star_Zemun and Shadow like this.

  7. #57
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Remi u ligi danas. Veliko je pitanje da li ću izboriti mesto koje me vodi u LŠ.


  8. #58
    Apprentice
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    286
    Ja da sam na tvom mjestu, mozda bih ubacio jednog DMC-a i amc-a umjesto DML i DMR ali to je samo moje misljenje

  9. #59
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Sada sam prebacio na 3-4-3 videćemo da li će vredeti



    Kobajagi bolje ali golovi u gostima će me izbaciti vrv
    Last edited by Shadow; 03-28-2013 at 06:36 PM.

  10. #60
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...07057744_n.jpg
    dam mu 2 gola i onda ekipa stane :O a gol mi je dao tako sto mu je bek 4* na kontru probio moju odbranu...

Page 6 of 16 FirstFirst ... 45678 ... LastLast