Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 77
Like Tree113Likes

Thread: Sezona 80 - 29.Maj - Kako vam ide?

  1. #11
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Ne zicam igrace nego sam htio kupit jer nije nigdje bilo ali zato ima dobar covjek koji mi je prodao dl/dc i istreniro mi ZID specijalnost i prodo mi ga za minimalac, malo si prezelen i mi stara garda na igri imamo uzajamne dogovore oko prodaje panjino

    Poslano sa mog meanIT Q3 koristeći Tapatalk

  2. #12
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860


    pazite ovo igrac 18 god za 2 skila 12 zelenih sam potrosio, dali se nekom ovo desilo ja u nepunih 6 god igranja top11 ovo jos nisam dozivio

  3. #13
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Pa kupio si najvecu krsinu, verovatno je to neki iz omladinske skole
    Ucestvujte u nagradnoj igri KK Partizan, ako necete da ucestvujete, svakako kliknite, ne kosta nista

    http://home.kkpartizan.rs/sharewin/Sreteninho

  4. #14
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    U kupu ispao. LŠ:



    Liga:


  5. #15
    Newbie
    Join Date
    May 2016
    Location
    Croatia
    Posts
    42
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Ne zicam igrace nego sam htio kupit jer nije nigdje bilo ali zato ima dobar covjek koji mi je prodao dl/dc i istreniro mi ZID specijalnost i prodo mi ga za minimalac, malo si prezelen i mi stara garda na igri imamo uzajamne dogovore oko prodaje panjino
    Hej, lakse malo konjino. Stavio sam emotikon na kraju da skuzis da zezam, ocito si krivo protumacio. I nema potrebe za ovim " prezelen ". Mozda jesam kratko na forumu ali ne znaci da se nisam potrudio shvatiti kako stvari funkcioniraju a da mi fali iskustva, to je istina. Ono, ispricavam se ako sam te povrijedio covjece...

  6. #16
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Hvala na komplimentu da sam konjina posto su konji plemenite zivotinje, i nevolim da me se naziva zicarosem jer meni tokeni nisu problem posto imam para i mogu svaki tjedan dat 100-150 eura za tokene i nisam cicija po tom pitanju, u manje od 24 sata sam ih 200 kupio i dao bi i max tokena i para ako treba za igraca ako mi treba, i ako sam zbog toga konjina neka sam ali ja imam placu preko 2 000 eura pa se mogu sprdat do mile volje a ti... I nisam balonja momak imam 32 godine.

    Poslano sa mog meanIT Q3 koristeći Tapatalk
    Jesenjin likes this.

  7. #17
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Elvis left the building...

    Sezona 80 - 29.Maj - Kako vam ide?-1.jpg
    MNK Kaskada likes this.

  8. #18
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Nosio je broj 13, odigrao je 13 sezona u Partizanu, osvojio je 13 trofeja... Legenda kluba, Ilić kapiten...

    Sezona 80 - 29.Maj - Kako vam ide?-2.jpg
    MNK Kaskada and Alen Muhotic like this.

  9. #19
    Newbie
    Join Date
    May 2016
    Location
    Croatia
    Posts
    42
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Hvala na komplimentu da sam konjina posto su konji plemenite zivotinje, i nevolim da me se naziva zicarosem jer meni tokeni nisu problem posto imam para i mogu svaki tjedan dat 100-150 eura za tokene i nisam cicija po tom pitanju, u manje od 24 sata sam ih 200 kupio i dao bi i max tokena i para ako treba za igraca ako mi treba, i ako sam zbog toga konjina neka sam ali ja imam placu preko 2 000 eura pa se mogu sprdat do mile volje a ti... I nisam balonja momak imam 32 godine.
    U redu je Vedrane hehe

  10. #20
    Newbie
    Join Date
    May 2016
    Location
    Croatia
    Posts
    42
    Kupio sam malog od 18 godina sa 3 zvjezdice i obavio jedan kompletan trening po staroj verziji i dobio je oko 300%, skilovi mu jako brzo idu gore. Jedan lik je navalio na njega jako, daje mi 5 tokena i 3 milijuna vise od njegove vrijednosti pa me zanima biste li ga na mom mjestu prodali ili trenirali dalje? Mozda da trazim jos vise za njega?

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast