Results 1 to 6 of 6

Thread: Termini utakmica - Savezi

  1. #1
    Banned
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    GB
    Posts
    84

    Termini utakmica - Savezi

    Da li vi stvarno mislite da će neko iz mog saveza ustati u 5:05 da prati utakmicu? Dakle u našem savezu su svi članovi iz Srbije, a igramo protiv saveza iz Tajlanda. Oni će da igraju utakmicu u 11:05 i 15:15 a mi treba da ustajemo u 5 sati. Kakav idiotizam. Pa zašto niste stvaili u 9.00 i u 13:00, a to bi njima po lokalnom bilo 15.00 i 19:00?

    I još jedna stvar TE FM mi je pokvario desktop računar, a i lap top je na dobrom putu da se pokvari zbog pregrejavanja!
    Rešavajte već jednom gomilu problema koja je došla sa novim TE.

  2. #2
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Zašto si ne podesite tajming saveza?
    Tako je bar u mom savezu u kojem su igrači od Španjolske do Makaua i Australije i nikakav problem jer smo se dogovorili za tajming i gotovo svaki put savez nam da utakmice kad hoćemo. Da budem iskren ne znam sad napamet koji je to točno meni/izbornik i da li to svatko može podesit, mislim da to jedino može odredit (vice) kapetan saveza
    Ex top eleven player


  3. #3
    Banned
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    GB
    Posts
    84
    Ako neko zna gde sepodešava neka javi?

  4. #4
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Ovako, moraš bit kapetan ili vicekapetan svog saveza. Klik na saveze, moj savez, uređivanje saveza i tamo ti nudi postavke kao ime saveza, država, pored tog dolje desno piše vrijeme domaće utakmice. Gostujuću naravno određuju postavke protivničkog saveza - domaćina
    Ex top eleven player


  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1
    Termini utakmica - Savezi-savezi.jpg

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    GB
    Posts
    84
    OK. Hvala.