Page 12 of 32 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 111 to 120 of 316
Like Tree608Likes

Thread: Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?

  1. #111
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Partizan prolazi dalje u SL, pošto je treći odigrao samo 0-0 sa prvim... Takođe, prolazi dalje u kupu (7-2 i 2-0)...

    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1hhh.jpg
    lespa likes this.

  2. #112
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    I ko sad ovog da stigne?

    Attachment 84277
    Lagano, golman daje 2 komuda iz slobodnjaka i eto 30 poena.

    Sve za jednog, jedan za sve
    Madridista likes this.

  3. #113
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Lagano, golman daje 2 komuda iz slobodnjaka i eto 30 poena.

    Sve za jednog, jedan za sve
    Pa meni napadač, koji ima specijalnost za slobodnjake, već 2 sezone ne može da da gol iz prekida...
    Madridista likes this.

  4. #114
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Pa meni napadač, koji ima specijalnost za slobodnjake, već 2 sezone ne može da da gol iz prekida...
    Wolf,sada bez zezanja. U prošloj sezoni moj prvi golman uvalio msm 8 komada iz slobodnjaka,a rezerva 4. A pre toga ovu sa specijalnostima za 4 nisu dali toliko.
    A ove do sada ukupno 3.
    Sve za jednog, jedan za sve
    Madridista likes this.

  5. #115
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    E jbg. Ja sam isti taj problem pre par meseci imao. De/instalacija i sve posle ok.

    Sve za jednog, jedan za sve
    nasao sam verziju 5.7 na internetu i to koristim dok ne poprave verziju 5.9 ili ću čekati da izbace verziju 5.10 pa će ona valjda proraditi na mom telefonu.

    e sad malo o najnovijoj gluposti a to je mini igrica " svi u napad" ili kako su je već krstili.

    njihovo zvanicno objašnjenje nove mini igre je da što je veća udaljenost odakle je postignut gol veći je i broj bodova. E sad na delu foruma na engleskom jeziku jedan menadžer je okačio slike gde se vidi da je osvojio 44 bodova posle samo jedne tekme. Pobedio je neku boraniju sa 9:0 i tu su se svi izređali pa i golman i za to dobio 15 bodova. Po mom shvatanju, to znači da je njegov golman raspalio po lopti iz svog kaznenog i postigao gol. tako sam ja razumeo njihovo objašnjenje.
    pre će biti da je golman izveo slobodnjak ili dao gol iz penala i tako osvojio 15 bodova.

    Šta god da je u pitanju, nova mini igra je teška glupost. Upropastili su T11!
    Crvena Zvezda and Madridista like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #116
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    nasao sam verziju 5.7 na internetu i to koristim dok ne poprave verziju 5.9 ili ću čekati da izbace verziju 5.10 pa će ona valjda proraditi na mom telefonu.

    e sad malo o najnovijoj gluposti a to je mini igrica " svi u napad" ili kako su je već krstili.

    njihovo zvanicno objašnjenje nove mini igre je da što je veća udaljenost odakle je postignut gol veći je i broj bodova. E sad na delu foruma na engleskom jeziku jedan menadžer je okačio slike gde se vidi da je osvojio 44 bodova posle samo jedne tekme. Pobedio je neku boraniju sa 9:0 i tu su se svi izređali pa i golman i za to dobio 15 bodova. Po mom shvatanju, to znači da je njegov golman raspalio po lopti iz svog kaznenog i postigao gol. tako sam ja razumeo njihovo objašnjenje.
    pre će biti da je golman izveo slobodnjak ili dao gol iz penala i tako osvojio 15 bodova.

    Šta god da je u pitanju, nova mini igra je teška glupost. Upropastili su T11!
    slobodnjak je bio 100%.

    Sve za jednog, jedan za sve
    Madridista likes this.

  7. #117
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    jutros kupio akademca za 14 tokena. MC Spira Sljivic.
    znaci ime i prezime igraca me je odusevilo. Odlucio sam da ga drzim u klubu do penzije kako god da se pokaze. nova legenda kluba.

    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-capture111.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  8. #118
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    danas u prvenstvu ispustena dva boda protiv evidentno slabije ekipe. S obzirom na mali posed lopte, protivnik je iznenadjujuce dobro parirao u sutevima na gol. I drugi na tabeli je igrao nereseno pa je i dalje +2. U danasnjem celom kolu samo jedan menadzer pratio tekmu ako je suditi po izmenama.
    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-capture111.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-capture112.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-capture113.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-capture114.jpg
    Madridista likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #119
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    u Kupu kraj vec u osmini finala. Posle poraza u prvoj tekmi u gostima 2:1, ipak sam ocekivao prolaz dalje jer sam jaci 13%, navalna trojka su mi 7* i Holth je u odlicnoj formi. Ekipa daje gol vec u prvih 15 minuta, sve ide kako treba i onda direktan crveni u 33. minutu dobija DC Tadic i do kraja prvog poluvremena moja ekipa vadi loptu iz mreze i to je bilo to do kraja meca. Protiv ovakvih stvari se nista ne moze tako da nisam razocaran.

    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-capture111.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-capture112.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-capture113.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-capture114.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-capture115.jpg
    Madridista and Steppenwolf like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  10. #120
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Lespa, ja ću samo reći UPDATE !!! 😨

    Sve za jednog, jedan za sve
    Madridista likes this.

Page 12 of 32 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast