Page 31 of 40 FirstFirst ... 212930313233 ... LastLast
Results 301 to 310 of 396
Like Tree861Likes

Thread: Sezona 95 - 23. Jul - Kako vam ide?

  1. #301
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ne tako sjajna utakmica ali dovoljna za polufinale:

    Sezona 95 - 23. Jul - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

  2. #302
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    [QUOTE=Steppenwolf;470596]7+ za kladionice, protiv drugoplasiranog iz lige, u polufinalu kupa... @lespa, pogodi ko mi je protivnik u finalu...

    Ovaj Hajduk jaci od tebe a ti njemu 5 komada. bices ti prvi na kraju bez problema. srecno u finalu Kupa.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  3. #303
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    [QUOTE=lespa;470652]
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    7+ za kladionice, protiv drugoplasiranog iz lige, u polufinalu kupa... @lespa, pogodi ko mi je protivnik u finalu...

    Ovaj Hajduk jaci od tebe a ti njemu 5 komada. bices ti prvi na kraju bez problema. srecno u finalu Kupa.
    Džabe kad me Nordeus sjebe u ligi... A i ceo vrh tabele navija protiv mene... Juče prvi DMC kiksne, zamenim ga, ovaj drugi bude još gori... Golman ne može ništa da odbrani, zamenim ga, ovaj drugi "nije motivisan"... Imao sam 6 bodova prednosti na polusezoni, a sada sam 1 bod iza Hajduka... Bio je u donjem delu tabele, ali je krenulo da ga sere...

    Sezona 95 - 23. Jul - Kako vam ide?-1g.jpg

  4. #304
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    [QUOTE=Steppenwolf;470662]
    Quote Originally Posted by lespa View Post

    Džabe kad me Nordeus sjebe u ligi... A i ceo vrh tabele navija protiv mene... Juče prvi DMC kiksne, zamenim ga, ovaj drugi bude još gori... Golman ne može ništa da odbrani, zamenim ga, ovaj drugi "nije motivisan"... Imao sam 6 bodova prednosti na polusezoni, a sada sam 1 bod iza Hajduka... Bio je u donjem delu tabele, ali je krenulo da ga sere...

    Click image for larger version. 

Name:	1g.jpg 
Views:	27 
Size:	93.7 KB 
ID:	86039
    Znaju oni od koga preti najveća opasnost

    Sve za jednog, jedan za sve
    Madridista and Rašo 76 like this.

  5. #305
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Znaju oni od koga preti najveća opasnost

    Sve za jednog, jedan za sve
    Pa naravno da znaju... Od kad se pojavila nova verzija na web-u, Celtic je samo dva puta bio drugi...

  6. #306
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ Wolf

    Vidim da pridajes veliki znacaj ocenama igraca. Pa ne znam, koliko je to sminka a koliko je stvarno bitno? verovatno da je bitno ali u nekoj maloj meri. Ja to isto primetim kao i ti da odredjeni igraci bez nekog razloga pocnu da dobijaju losije ocene uglavnom golman i zadnja linija ali posto igram dosadne Lige to ne utice na rezultate ekipe jer budem prvi 3-4 kola pre kraja. Ali, u Kupu i Ligi prvaka je druga prica i losa ocena pogotovo golmana zajebe celu ekipu protiv egal ili jaceg protivnika. Ne obracam toliko paznju na to a dok pratim tekmu nerado menjam igraca jer rezerve nemaju kvalitet prve postave. Kad vidim da igrac ima ocenu ispod 6.0 onda definitivno menjam jer to je za mene bila losa ocena i pre nego sto su uveli ocenu 10.
    Madridista and Rašo 76 like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  7. #307
    Rookie
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    134
    Veoma neizvesna zavrsnica me ocekuje u ligi, sve je moguce od prvog do cetvrtog mesta. Barem je obezbedjena LS jer peti ima cak 19 bodova manje.

    Sezona 95 - 23. Jul - Kako vam ide?-untitled.png
    Shadow, Madridista, lespa and 1 others like this.

  8. #308
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Prolazak dalje u polufinale super lige!

    Sezona 95 - 23. Jul - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg
    Scorpion044, lespa, Shadow and 1 others like this.

  9. #309
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    @ Wolf

    Vidim da pridajes veliki znacaj ocenama igraca. Pa ne znam, koliko je to sminka a koliko je stvarno bitno? verovatno da je bitno ali u nekoj maloj meri. Ja to isto primetim kao i ti da odredjeni igraci bez nekog razloga pocnu da dobijaju losije ocene uglavnom golman i zadnja linija ali posto igram dosadne Lige to ne utice na rezultate ekipe jer budem prvi 3-4 kola pre kraja. Ali, u Kupu i Ligi prvaka je druga prica i losa ocena pogotovo golmana zajebe celu ekipu protiv egal ili jaceg protivnika. Ne obracam toliko paznju na to a dok pratim tekmu nerado menjam igraca jer rezerve nemaju kvalitet prve postave. Kad vidim da igrac ima ocenu ispod 6.0 onda definitivno menjam jer to je za mene bila losa ocena i pre nego sto su uveli ocenu 10.
    Dok sam u timu imao štopera koji se zvao Bobrowski, niko nije mogao da prođe kroz sredinu tako lako... Prosečna ocena u Partizanu mu je bila 7.43... Osam sezona je bio u klubu...

    Evo ti čisto da vidiš razliku... Celtic 2. na tabeli, prosečna ocena celog tima 7.36... Partizan 3. na tabeli, prosečna ocena 7.22... United zadnji na tabeli, prosečna ocena 7.04... Da nema Arbolede, bilo bi ispod 7.00...
    Madridista, lespa and Rašo 76 like this.

  10. #310
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    U prvoj utakmici smo gubili 0-2, a onda je arboleda uvalio 2 gola za 2-2... U revanšu postavim nebuloznu formaciju, pošto ove regularne ne funkcionišu i odmah 4-0 (do kraja 4-2) za prolaz u polufinale... A u ligi zadnji na tabeli, 3-3 bilo danas... Sve što napad dobro uradi, ako uradi, odbrana zasere...

    Sezona 95 - 23. Jul - Kako vam ide?-1ggg.jpg
    Madridista and Rašo 76 like this.

Page 31 of 40 FirstFirst ... 212930313233 ... LastLast