Page 48 of 61 FirstFirst ... 38464748495058 ... LastLast
Results 471 to 480 of 606
Like Tree1612Likes

Thread: Sezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?

  1. #471
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Mrtva trka se nastavlja. Danas blistao Vasiljević sa 4 komada. Da budem patetičan kao ovi naši, dete kluba. Igraće minimalno još jednu sezonu.


    Sve za jednog, jedan za sve
    lespa and Madridista like this.

  2. #472
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Vraćaju historiju kluba bez da su išta promijenili. I dalje se isto vrednuje trofej osvojen na prvom levelu i na 50. levelu. Nisu još skontali koliko levela igra treba da ima, dokle će to da ide. Ja sam objektivno bio za povratak historije i statistike kluba bez obzira što je nerealna. Mnogo mi se sviđa princip sa zvjezdicama koji se primjenjuje u savezima, zašto ne bi isto napravili i sa kup i LŠ takmičenjima, možda čak i sa ligama. Naravno neka nam ostanu leveli i da nakon svakog napredovanja levela padaju nam zvjezdice igračima, i da te lige izmiješaju da budu random a ne da neko ko ulaže u igru dobije jače protivnike od nekoga ko ne ulaže. Ima toliko mnogo načina da se igra unaprijedi, ali eto ovi iz Nordeusa uvijek idu korak naprijed, nazad dva.

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

  3. #473
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Plasiraju kao inovaciju a u suštini vraćaju staro.

  4. #474
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    A za bagove ih zabole đoša...
    Na 2 različita servera...

    Sve za jednog, jedan za sve
    lespa and Madridista like this.

  5. #475
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Ili su već prihvatili engleska pravila i skratili prelazni rok, a da mi to ne znamo.

    Sve za jednog, jedan za sve
    MNK Kaskada and Madridista like this.

  6. #476
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Utakmica rešena u drugom poluvremenu. Istovremeno, protivnik opet kiksira i osvaja se titula.
    Sada mogu prvu postavu da ubijem od treninga i čekam petak da se oporave za saveze. Sa druge strane, prvenstvo još bez poraza pa se dvoumim da ga odigram jako do kraja, iako to dostignuće već imam.

    Sve za jednog, jedan za sve
    lespa and Madridista like this.

  7. #477
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    OSVOJEN KUP!!
    Pao je protivnik 15% jaci. Gubili smo 1-0 na poluvremenu i izgubio sam nadu da mozemo nesto vise da uradimo ali onda 2 brza gola za preokret!! Do kraja sam se branio i koristio bonus za odbranu! Ovo je bio 2. kup za redom osvojen! Idalje smo u trci za triplu ali nista nije sigurno.

    Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
    PAOK - LEVEL 25 - OSNOVAN: 20.01.2017.

    LIGA: 9
    LIGA SAMPIONA: 3
    KUP: 3
    SUPER LIGA: 1

    Nastupi-Godet 372
    Golovi-El Faour 428
    Asistencije-El Faour 195

  8. #478
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ Madridista

    cestitam! :-)
    Madridista likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #479
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    @ Madridista

    cestitam! :-)
    Hvala

    Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
    lespa likes this.
    PAOK - LEVEL 25 - OSNOVAN: 20.01.2017.

    LIGA: 9
    LIGA SAMPIONA: 3
    KUP: 3
    SUPER LIGA: 1

    Nastupi-Godet 372
    Golovi-El Faour 428
    Asistencije-El Faour 195

  10. #480
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    posle pet sezona ponovo uzimam Kup.
    Moram da priznam da nije bilo tesko cak stavise mislim da od svih Kup trofeja ovaj je bio najveca laganica. U tome mi je pomogao danasnji protivnik koji je igrao previse ofanzivno a nije pratio tako da sam ga ubio na kontre.

    Zanimljivo, pre nekih 15-ak sezona sam igrao Kup takmicenje koje bilo 4 nivoa iznad nivoa Lige u kojoj sam se takmicio. A vec neko vreme igram Kup koji je samo jedan nivo iznad nivoa Lige tako da je i to jedan od razloga zasto lakse dolazim u zavrsnicu Kup takmicenja.

    Sezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?-capture111.jpgSezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?-capture112.jpgSezona 96 - 20. Avgust - Kako vam ide?-capture113.jpg
    Crvena Zvezda likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 48 of 61 FirstFirst ... 38464748495058 ... LastLast