Page 12 of 94 FirstFirst ... 210111213142262 ... LastLast
Results 111 to 120 of 938
Like Tree2557Likes

Thread: Sezona 98 - 15. Oktobar - Kako vam ide?

  1. #111
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Slabi su se pokazali ti igraci bar kod mene.

    Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

  2. #112
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Meni je jedan još uvek u rezervama. Najviše utakmica i golova. Sada je panj sa 31 godinom. Ubijao je.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Madridista likes this.

  3. #113
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ovaj nije panj ali nije ni neki:

    Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

  4. #114
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Sa 19 uzet za 79 T. Prošle sezone ulazio u 80'.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Madridista and lespa like this.

  5. #115
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Svaka cast posrecilo ti se izgleda.

    Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

  6. #116
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Posle osvojene triple na lvl2, ove sezone su smanjeni apetiti zbog konkurencije. U Ligi Sampiona sam dobio laganu grupu, ali u nokaut fazi cu imati top protivnike od kojih su dvojica lvl iznad mene i ne mogu im parirati u kvalitetu, niti u budzetu. Vise od deset klubova konkurise za trofej po startnom kvalitetu. Kup, prosle sezone samo par konkurenata, dok ove u svakom kolu posle laganog prvog, idem na potencijalno startno jaceg protivnika. Liga je toliko mocna da deset klubova konkurise za titulu u startu. Borim se protiv pet osvajaca Lige Sampiona, jednog osvajaca Super Lige, tri vicesampiona Lige Sampiona, sest osvajaca kupa, pet osvajaca Lige i pet vicesampiona Lige. Od toga, tri oponenta sa triplom krunom iz prosle. Nisam mogao ni da sanjam da cu biti u ovakvoj Ligi gde deset klubova u startu konkurise za titulu po kvalitetu, ali i "pedigreu" koji imaju iza sebe iz prethodne sezone.

    Zanima me, sta raditi u ovakvom slucaju? Da li davati bonuse pred mnogo bitnih meceva u Ligi i time trositi resurse u kondiciji i novcu, ili jednostavno pustiti da sezona tece svojim tokom, pa sta nam Bog da? Zanimaju me Vasa iskustva?
    Madridista likes this.

  7. #117
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Pobeda protiv boranije 7% slabije...

    Sezona 98 - 15. Oktobar - Kako vam ide?-1ab.jpg
    Madridista and Scorpion044 like this.

  8. #118
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Kole ja bih pustio ovu sezonu niz reku pa šta bude.
    Što se tiče moje ekipe protiv 7% jačeg tima dominacija Filipa Kostića sa postignutih 3 golova

    Sezona 98 - 15. Oktobar - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

  9. #119
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Posle osvojene triple na lvl2, ove sezone su smanjeni apetiti zbog konkurencije. U Ligi Sampiona sam dobio laganu grupu, ali u nokaut fazi cu imati top protivnike od kojih su dvojica lvl iznad mene i ne mogu im parirati u kvalitetu, niti u budzetu. Vise od deset klubova konkurise za trofej po startnom kvalitetu. Kup, prosle sezone samo par konkurenata, dok ove u svakom kolu posle laganog prvog, idem na potencijalno startno jaceg protivnika. Liga je toliko mocna da deset klubova konkurise za titulu u startu. Borim se protiv pet osvajaca Lige Sampiona, jednog osvajaca Super Lige, tri vicesampiona Lige Sampiona, sest osvajaca kupa, pet osvajaca Lige i pet vicesampiona Lige. Od toga, tri oponenta sa triplom krunom iz prosle. Nisam mogao ni da sanjam da cu biti u ovakvoj Ligi gde deset klubova u startu konkurise za titulu po kvalitetu, ali i "pedigreu" koji imaju iza sebe iz prethodne sezone.

    Zanima me, sta raditi u ovakvom slucaju? Da li davati bonuse pred mnogo bitnih meceva u Ligi i time trositi resurse u kondiciji i novcu, ili jednostavno pustiti da sezona tece svojim tokom, pa sta nam Bog da? Zanimaju me Vasa iskustva?
    I njima je isto tako kada gledaju tvoju prethodnu sezonu. Nemoj mnogo bonusa da daješ. Biće ti tu dosta iznenađenja. Održavaj bonuse na 40% i nemoj suviše napadački mentalitet da guraš. Prilagođavaj se taktici protivnika pomalo. Imaš ovde prvoklasnog analitičara (wolf). Gledaj malo njegove postove i savete. Sve se uči.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Madridista likes this.

  10. #120
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Trolovanje od strane Nordeusa i strepnja da ne primimo još golova od ekipe koja je naprasno promenila stili igre od 70. minuta, a menadžer nije prisutan... 14 prema 6 šutevi u okvir i jedva pobeda od 4-2...

    Na max moralu i max bonusu za pobedu igrač mi nije motivisan??? Sisajte kurac za ovo Nordeusovci!!!

    Sezona 98 - 15. Oktobar - Kako vam ide?-1abbb.jpg
    lespa, Madridista and Scorpion044 like this.

Page 12 of 94 FirstFirst ... 210111213142262 ... LastLast