Page 23 of 66 FirstFirst ... 13212223242533 ... LastLast
Results 221 to 230 of 658
Like Tree1780Likes

Thread: Sezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?

  1. #221
    Rookie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    101
    Je li postoji period kad trziste luduje? Da li je izdijeljeno ko gdje moze da nudi po regija?
    Fali mi jedan DC ozbiljnih godina, a kvaliteta bar 5 zvezdica. Prije nedelju dana to sam uzimao za 1token. I to izjjmutra kad ustanem na posao da idem. Prakticno niko ne nudi. Jutros sam cekao 7 dijeljenja, svaki igrac od 5 zvezdica je otisao za najmanje 6 tokena. Level 1 je u pitanju.

    I jos jedno pitanje. Imam ih ja i previse, ali ne bih puno da smaram.
    Naime, pred svaki mec malim pomjeranjem igraca na svojim pozicijama posvijetli zelena boja.. Koja je bitna za posjed, kako sam razumio? Da li je bitno raditi te korekcije i pomjeranja igraca na svojim pozicijama.
    Rašo 76, Madridista and Zoky like this.

  2. #222
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Quote Originally Posted by Petar Radulovic View Post
    Je li postoji period kad trziste luduje? Da li je izdijeljeno ko gdje moze da nudi po regija?
    Fali mi jedan DC ozbiljnih godina, a kvaliteta bar 5 zvezdica. Prije nedelju dana to sam uzimao za 1token. I to izjjmutra kad ustanem na posao da idem. Prakticno niko ne nudi. Jutros sam cekao 7 dijeljenja, svaki igrac od 5 zvezdica je otisao za najmanje 6 tokena. Level 1 je u pitanju.

    I jos jedno pitanje. Imam ih ja i previse, ali ne bih puno da smaram.
    Naime, pred svaki mec malim pomjeranjem igraca na svojim pozicijama posvijetli zelena boja.. Koja je bitna za posjed, kako sam razumio? Da li je bitno raditi te korekcije i pomjeranja igraca na svojim pozicijama.
    Kralju,ovde smo svi nervozni zbog Nordeusovog trolovanja tako da za odgovor moraš da pričekaš kad se ovi gore smiluju i malo doteraju igru(koliko toliko),e onda se ove stare legende oraspolože i odgovore na pitanja.
    A dotle samo opušteno
    Macva FC, Madridista and Zoky like this.

  3. #223
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Quote Originally Posted by Petar Radulovic View Post
    Je li postoji period kad trziste luduje? Da li je izdijeljeno ko gdje moze da nudi po regija?
    Fali mi jedan DC ozbiljnih godina, a kvaliteta bar 5 zvezdica. Prije nedelju dana to sam uzimao za 1token. I to izjjmutra kad ustanem na posao da idem. Prakticno niko ne nudi. Jutros sam cekao 7 dijeljenja, svaki igrac od 5 zvezdica je otisao za najmanje 6 tokena. Level 1 je u pitanju.

    I jos jedno pitanje. Imam ih ja i previse, ali ne bih puno da smaram.
    Naime, pred svaki mec malim pomjeranjem igraca na svojim pozicijama posvijetli zelena boja.. Koja je bitna za posjed, kako sam razumio? Da li je bitno raditi te korekcije i pomjeranja igraca na svojim pozicijama.
    Nema pravila za kupovinu igraca kada je u pitanju, nekada je bio najbolji period rano ujutru od 04.30 -6.00 ali to vise ne vazi. Ja sam pratio nekoliko puta i pokusavao da kupim ali sipak, ima dosta igraca Indonezija i Turska koji imaju tokena za bacanje. Sada trebas imati tokene i srecu da nisu bas aktivni u potrazi za pozicijom koju i ti trazis.


    Sto se tice pozicija igraca, idealno je da budu da igraju na pozicija koju imaju ( svjetlo zeleni krug ), korekcije mozes raditi u tom kvadratu koji ti oznacava svjetla boja sa u suprotnom ce se pojaviti trokut da igrac nije na svojoj poziciji.

    Evo na slici, svi igraci osim Roccetti su na svojim pozicijama, kod njega je trokut on je izvan svoje pozicije
    Sezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?-lr0zqqrpreih5rr8lfo2ja%5B1%5D.jpg



    Malo je preopsirno ali nadam se da ces skontati

  4. #224
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Shadow bi mogao da otvori jedan poseban topic tipa "Idiotske postave i rezultati", gde bi mogli da postavljamo slike gore navedenog.
    Ovako nešto na primer.
    Pronađi ST u postavi? Utakmica je ovim rezultatom i završena. Protivnički menadžer nije prisutan, kvalitet mu je malo slabiji 🤣

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Ta formacija ima dva naziva :

    1.) Nigdje veze
    2.) Razbacaj kao djubre po njivi


  5. #225
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Quote Originally Posted by Rašo 76 View Post
    Nema pravila za kupovinu igraca kada je u pitanju, nekada je bio najbolji period rano ujutru od 04.30 -6.00 ali to vise ne vazi. Ja sam pratio nekoliko puta i pokusavao da kupim ali sipak, ima dosta igraca Indonezija i Turska koji imaju tokena za bacanje. Sada trebas imati tokene i srecu da nisu bas aktivni u potrazi za pozicijom koju i ti trazis.


    Sto se tice pozicija igraca, idealno je da budu da igraju na pozicija koju imaju ( svjetlo zeleni krug ), korekcije mozes raditi u tom kvadratu koji ti oznacava svjetla boja sa u suprotnom ce se pojaviti trokut da igrac nije na svojoj poziciji.

    Evo na slici, svi igraci osim Roccetti su na svojim pozicijama, kod njega je trokut on je izvan svoje pozicije
    Click image for larger version. 

Name:	lR0ZQQRpREiH5RR8Lfo2jA[1].jpg 
Views:	20 
Size:	68.4 KB 
ID:	93737



    Malo je preopsirno ali nadam se da ces skontati
    Bravo legendo!
    Zoky likes this.

  6. #226
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Raso,imas od mene privatnu poruku, procitaj je.
    Rašo 76 and Zoky like this.

  7. #227
    Rookie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    101
    Ma kontam ja to. Nego govorim o malim korekcijama unutar pravougaonika koji je odredjen za njegovu poziciju.

    Primjer bekova. Kada moj bek stoji na protivnickog krilnog igraca tada je zelena boja najsvetlija. Ako ga povucem recimo u liniju sa stoperima ta zelena se promijeni. Ako ga gurnem ka stoperima(skupim) vidim da zelena boja na stoperskim pozicijama se promijeni.
    Znaci te sitne korekcije, ako me kontate.

    Ja znam da prepiznam ME(mec endzen) kako radi. Ali ovdje nemam opciju da to odmah skontam. Jer nemam opciju da gledam meceve...a da mi ne utice na rast ekipe. Ako zakazem frendli..utice na staminu koja je krucijalna za rast. I onda gubim mogucnost da provalim ME koji se tice direktno igre, formacija, bitnosti lijeve/desne noge...bitnosti specijalnosti ovih..itd..itd.

    Recimo skontao sam da ako igrac trenira specijalnost ili poziciju...to utice na njegov napredak.

    Imao bih dosta da pisem jbg..
    Dugo sam ja igrao Football Manager online(dok nisu sjebali igru) i imam oko da provalim neke stvari, ali ovdje nemam mogucnost za tako nesto.
    Rašo 76, Madridista and Zoky like this.

  8. #228
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Svaki forum kralja svog ima
    koji sve gleda i pažljivo snima
    Kod nas je to naš cenjeni (Wolf) Vuk
    jer kad napiše post nastane muk.

    Kad on krene postove da redja
    Tada ne gleda koga iz TE vredja
    Svi prema njemu imaju poštovanja
    čak mu se i Branko potajno klanja


    mladi menadžeri naši
    Nemojte to da Vas plaši
    On svakog menadžera ceni
    I zato sa pitanjima slobodno kreni.

    Mnogi su se o našem Vuku ogrešili
    I evo ovu smo misteriju rešili
    A Vi gore iz Nordeusa pazite
    Da na njegovo znanje više ne gazite.





    Možda sam malo dosadan ali ja moram Petre da ponovim ovu moju pesmicu.
    Znam da sam nekome dosadan sa mojim komentarima i klipovima ali ovo ti autobiografija
    P.S.inače u poverenju Murinjo je moj mendzerer medju mendzerima,to su svi verovatno primetili

    Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

  9. #229
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Zoky likes this.

  10. #230
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Quote Originally Posted by Petar Radulovic View Post
    Ma kontam ja to. Nego govorim o malim korekcijama unutar pravougaonika koji je odredjen za njegovu poziciju.

    Primjer bekova. Kada moj bek stoji na protivnickog krilnog igraca tada je zelena boja najsvetlija. Ako ga povucem recimo u liniju sa stoperima ta zelena se promijeni. Ako ga gurnem ka stoperima(skupim) vidim da zelena boja na stoperskim pozicijama se promijeni.
    Znaci te sitne korekcije, ako me kontate.

    Ja znam da prepiznam ME(mec endzen) kako radi. Ali ovdje nemam opciju da to odmah skontam. Jer nemam opciju da gledam meceve...a da mi ne utice na rast ekipe. Ako zakazem frendli..utice na staminu koja je krucijalna za rast. I onda gubim mogucnost da provalim ME koji se tice direktno igre, formacija, bitnosti lijeve/desne noge...bitnosti specijalnosti ovih..itd..itd.

    Recimo skontao sam da ako igrac trenira specijalnost ili poziciju...to utice na njegov napredak.

    Imao bih dosta da pisem jbg..
    Dugo sam ja igrao Football Manager online(dok nisu sjebali igru) i imam oko da provalim neke stvari, ali ovdje nemam mogucnost za tako nesto.
    Ja licno ne mjenjam puno unutar pravougaonika, odbrana je u liniji DL DC DC DR. Pomjerim samo krila, trudim se da uvijek u timu imam ML/AML i MR/AMR, samo po potrebi igraju napred ili nazad, ne gledam da igraci strogo pokrivaju protivnika kao sto si napisao bekovi na AML ili AMR.
    Zoky likes this.

Page 23 of 66 FirstFirst ... 13212223242533 ... LastLast