Page 26 of 66 FirstFirst ... 16242526272836 ... LastLast
Results 251 to 260 of 658
Like Tree1780Likes

Thread: Sezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?

  1. #251
    Rookie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    101
    Meni to se nije pojavilo da igram, dok drugu jeste. Istu ligu igramo. Ima li neki poseban razlog za to?

  2. #252
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    To što si isključio animaciju ne znači da sad igraju kako treba
    ma naravno da ne igraju kako treba. ali stvarno više nisam mogao da gledam one gluposti u animaciji. žalim samo što ranije nisam isključio recimo mesec dana nakon što su uveli.
    Ali, taj problem sa kretanjem igrača u polju je nastao sa ažuriranjem u novembru i evo dva meseca kasnije nije rešen. neverovatno, da li nisu sposobni da reše ili se prave ludi?
    Madridista likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  3. #253
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Dobih ovog nesrećnika za United...

    Attachment 93763
    uopšte nije loš kao rezerva.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  4. #254
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Petar Radulovic View Post
    Meni to se nije pojavilo da igram, dok drugu jeste. Istu ligu igramo. Ima li neki poseban razlog za to?
    Kada si počeo da igraš? Pošalji mi screenshot tvog ID Top11 naloga.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  5. #255
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    E sada sam na slatkim mukama i ne znam šta da radim.
    Imam 3 AML. Jedan kupljen za rezerve, drugi za bonuse i dalju prodaju. Ispostave se da su obojica F19. Glavni AML ima već 26 godina i individualni rad ne dolazi više u obzir, a konstantno igra dobro. Međutim, osobine mu nisu loše, a i ja neću da budžim tim na 7*. Čak šta više, pokušavam da oborim * u ovoj i sledećoj sezoni. Trening samo važnih osobina, ostale na 40-50% maksimalno. Da li trenirati jednog od ova dva nova i zameniti sledeće sezone standardnog ili pustiti matorog da i dalje igra?
    Pada mu brzina i kondicija, što je za krila vrlo važno, ali šut i završnica šibanje po ušima.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Rašo 76, Madridista and lespa like this.

  6. #256
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Pusite mi kurac idioti nordeusovski.. Tekma u nasim rukama protivnik preokrene za 15 min


    Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
    lespa and Kole22 like this.
    PAOK - LEVEL 25 - OSNOVAN: 20.01.2017.

    LIGA: 9
    LIGA SAMPIONA: 3
    KUP: 3
    SUPER LIGA: 1

    Nastupi-Godet 372
    Golovi-El Faour 428
    Asistencije-El Faour 195

  7. #257
    Newbie
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    2
    Kako da dodjem do besplatnih tokena?ako neko zna nek pomogne hvala unapred.

    Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

  8. #258
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Madridista View Post
    Pusite mi kurac idioti nordeusovski.. Tekma u nasim rukama protivnik preokrene za 15 min


    Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
    Samo opustenoooo, jebes Nordeus 🤣🤣🤣🤣

    Idemoooooooooooooo
    Madridista and Kole22 like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  9. #259
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    [QUOTE=Crvena Zvezda;499301]E sada sam na slatkim mukama i ne znam šta da radim.
    Imam 3 AML. Jedan kupljen za rezerve, drugi za bonuse i dalju prodaju. Ispostave se da su obojica F19. Glavni AML ima već 26 godina i individualni rad ne dolazi više u obzir, a konstantno igra dobro. Međutim, osobine mu nisu loše, a i ja neću da budžim tim na 7*. Čak šta više, pokušavam da oborim * u ovoj i sledećoj sezoni. Trening samo važnih osobina, ostale na 40-50% maksimalno. Da li trenirati jednog od ova dva nova i zameniti sledeće sezone standardnog ili pustiti matorog da i dalje igra?
    Pada mu brzina i kondicija, što je za krila vrlo važno, ali šut i završnica šibanje po ušima.

    drži matorog i dalje, čak i kad bude pao na 80%. jer šteta bi bila da ne igra, baš ima dobar raspored skil poena.
    Crvena Zvezda and Madridista like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  10. #260
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Nordeusovci, napušite se kurca svim forumašima... Ovo je hiljaditi put ove sezone, da protivnik "iskoristi svoje šanse", a naše šanse ko jebe... Pa pogledajte ocene samo!!!

    Sezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?-1ad.jpgSezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?-1add.jpg
    Madridista, Rašo 76 and Kole22 like this.

Page 26 of 66 FirstFirst ... 16242526272836 ... LastLast