Page 35 of 66 FirstFirst ... 25333435363745 ... LastLast
Results 341 to 350 of 658
Like Tree1780Likes

Thread: Sezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?

  1. #341
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Juce veoma los dan uz dva poraza. To su nam inace jedini porazi u sezoni do sada. Mnogo bolniji je onaj iz Lige protiv starog znanca YNWA gde smo skliznuli na drugo mesto. Posle 8 meceva u istoriji, popili smo 5. poraz uz tri neresene. Nzm zasto, ali protiv Azijata sa zutom puti moj tim je uvek blizi porazu bilo da sam ja jaci ili slabiji. Mnogo ih retko pobedjujem. Dal su oni toliko talentovani menadzeri ili je nesto drugo u pitanju, ne zelim da se bavim teorijama. Drugi mec, poraz u LS posle kojeg smo otisli na drugo mesto, ali dobijamo slabijeg rivala u prvoj nokaut rundi. Vec od druge smo ga ugasili, ako se uopste plasiramo, jer je protivnik egal sa nama. Nisam stigao da pratim oba meca zbog obaveza, protivnici naravno bili prisutni.
    Danas revans u Kupu, morao da promenim ceo vezni red zbog kartona sto nam je znacajno smanjilo kvalitet, protivnik bio na +11%, ali uspeli da odigramo 1-1, posle 4-0 u prvom mecu. Lagan prolaz u 1/2 Kupa. Prilicno ubedljivi rezultati s obzirom da od drugog kola imali sve aktivne i jace rivale od nas. Prijatno sam iznenadjen rezultatima ove sezone.

    Protivnik nas je dobro nadigrao.


    Prilicno izjednacen mec, ali tesan poraz na kraju.

    Iz jednog suta u okvir za celu tekmu smo dali taj gol. Ne bih trosio reci ko je u mecu bio bolji rival.

  2. #342
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Kakva lakrdija od igre... Juče istog protivnika oderem u LŠ 5-0, a danas 1-1 i pored 4 puta više šuteva u okvir... Prosečna ocena 7.30...

    Sezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?-1aggg.jpgSezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?-1agggg.jpgSezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?-1aggggg.jpg
    Rašo 76, Madridista and Kole22 like this.

  3. #343
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Godinu dana igranja sa drugim timom.. Zadovoljan sam statistikom i pored ovih trofeja ima dosta tanjira..

    Sezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?-screenshot_3.jpgSezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?-screenshot_4.jpg
    Steppenwolf and Kole22 like this.

  4. #344
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Dobijamo itakmicu sa igračem manje... Niđe veze s mozgom... Prosečna ocena 7.32...

    Sezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?-1agggggg.jpg
    Kole22 likes this.

  5. #345
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Evo i mene, da i ja nesto glupo napisem za 🥇🤣. Posle prvih utakmica koje sam odigrao u 9h gubio sam 13:4 i naravno to je bila ne moguca misija za mene, jer sam igrao protiv Vjetnamaca, koji imaju mutant igrace. Medjutim, ja sam se strasno pojacao za revans i to je uspelo. Revans se zavrsio 17:17 sa istom gol razlikom i pucani su penali na zadnjoj utakmici, kao sto vidite na slici i tu sam pobedio 5:3. Jeeeeeeeee, zurkaaaa ali govna iz Nordeusa nisu to registrovali, nego su utakmicu ponistili i ujutro su upisali da se utakmica zavrsila 0:0 i tako sam ja ispusio finale turnira. I sta reci, osim da su oni teska GOVNAA. Najveci problem je taj sto sam ja na svim ostalim profilima potrosio preko 500 tokena za pojacanja i to samo zbog revansa, posto me jedino savezi interesuju i u njih ulazem ( naravno, tokeni nisu kupljeni nego skupljani mesecima). A sta da sam ja te tokene kupio parama a oni mene ovako izradili, sta onda????? Ljudi, nemojte govnarima davati pare, to su teski smradovi od ljudi. A sta meni sada preostaje, da ih napadati sve dok mi ne vrate moje tokene, pa makar mi i banovali sve profilee. Ajde sto im je igrica sranje, ajde sto su im rezultati jadni i bedni, nisu realni, to njima nije dosta, nego su krenuli i da kradu, jebem li im sve po spisku. Momci, zelim vam prijatnu nedelju i uzivajte️🥇SAMO OPUŠTENOOOOOO

    Idemoooooooooooooo
    Last edited by Macva FC; 01-21-2018 at 09:12 AM.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  6. #346
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    @Mačva
    Bug sa savezima i penalima je katastrofa. 3 meseca ne mogu to da srede. Ali važno da imamo mini igru o kojoj svi pričaju. Skreni pažnju i boli te patka.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  7. #347
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    @Mačva
    Bug sa savezima i penalima je katastrofa. 3 meseca ne mogu to da srede. Ali važno da imamo mini igru o kojoj svi pričaju. Skreni pažnju i boli te patka.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Samo opustenoooo......

    Idemoooooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  8. #348
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Kada smo već kod mini igri, produžena je do 24. Našli zlatnu koku.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Rašo 76 likes this.

  9. #349
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ahahaha... Protivnik na 105%, mi na 57%...

    Sezona 101 - 7. Januar - Kako vam ide?-1aggggggg.jpg

  10. #350
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Rapsodija gluposti u jednoj utakmici. Izvinjavam se mlađim menadžerima što im ovim razbijam sve iluzije o realnosti igre.
    Prosečna ocena CZ 7,14 naspram 6,78 protivnika. Jači sam nekih 5%, što bi trebalo da dovodi do drugačijeg konačnog ishoda.
    AML Donoghue iskosa sa 10 metara nabija loptu 3 puta preko gola i dobija ocenu 7,1.
    "Odbrana nije uspela da zaustavi protivnika" - svi sem golmana, što je klasika, ocena peko 7.
    U 19' asistent mi kaže da imam igrača manje. Utakmica završena bez kartona

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Madridista, Rašo 76 and Kole22 like this.

Page 35 of 66 FirstFirst ... 25333435363745 ... LastLast