Page 16 of 39 FirstFirst ... 6141516171826 ... LastLast
Results 151 to 160 of 386
Like Tree853Likes

Thread: Sezona 103 - 4. mart - Kako vam ide?

  1. #151
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ništa od drugog dresa... Ceo tim odigra dobro, ali golman dobije 6, a Pereda 5...

    Sezona 103 - 4. mart - Kako vam ide?-1aeeeee.jpg
    Rašo 76 likes this.

  2. #152
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Napatih se da dobijem 8. na tabeli, a pratioci laganica protiv timova sa igračem manje...

    Sezona 103 - 4. mart - Kako vam ide?-1aeeeeee.jpg
    lespa, Madridista and Rašo 76 like this.

  3. #153
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    poraz u prvenstvu i to glatko cak 3:0!?
    ajde sta je tu je, trol i teraj dalje ali onda me komentar " nismo im dorasli" cacnuo u zivac!
    pa kome nismo dorasli ja jaci 5%!?

    onda pogledam detalje tekme i vidim da sam posle 13 minuta imao zuti za jednog DC-a a drugi DC je dobio direktan crveni!?!?
    ekipa je sa moralom i kondicijom bila spremljena za mec, formacijski sam pokrio sve dakle moja tri DC-a na njegova tri napadaca moja tri vezna na njegova tri vezna tako da stvarno ne razumem. jedino ako je u pitanju poznati bag sto sam u roku od tri sata imao dve tekme pa sam na drugoj trolovan iako sam sve odradio za drugu tekmu?!?
    serem im se u algoritam.
    onda treba da uvedu opciju da kada se ne prati mec a DC dobije crveni pogotovo u ranoj fazi meca, da udje rezervni DC a da izadje neko iz napada, u slucaju ove tekme AMC.
    ako je neka uteha, bolje trol u prvenstvu nego u Kupu.

    Sezona 103 - 4. mart - Kako vam ide?-capture111.jpgSezona 103 - 4. mart - Kako vam ide?-capture112.jpg
    PFC, Rašo 76, Madridista and 2 others like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  4. #154
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    lako sam prosao prve dve runde u Kupu ali u osmini finala drugi najjaci protivnik a cak i da prodjem u sledecoj rundi najjaci protivnik. nisam imao srece.

    Attachment 96412Attachment 96413Attachment 96414
    bilo bi fora kad bi protivnik zaboravio da vrati prvu postavu. ali ne verujem...

    Sezona 103 - 4. mart - Kako vam ide?-capture111.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  5. #155
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ma jebem ja vama mater svaki dan po jednom, Nordeuseeeee!!!

  6. #156
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ma jebem ja vama mater svaki dan po jednom, Nordeuseeeee!!!
    Jednom po klubu ili ukupno?

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  7. #157
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Ajde Wolf tvoj komentar na ovo kolo. Pa Terza, Vazura sa sve Tončevim mala deca za ove.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Nemanja96, lespa and Kole22 like this.

  8. #158
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Jednom po klubu ili ukupno?

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Jednom po trolu... Svaki dan, najmanje jedan trol...

  9. #159
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Pobeda od 3-1 u gostima protiv 35% jaceg.. Nisam uopste pratio.. Stanje u grupi je sad zanimljivije I moguce je da cemo ja I on zavrsiti sa istim broj poena... Zanima me da li se gleda gol razlika ili medjusobni skor? U medjusobnom sam bolji a za gol razliku nisam siguran da li cu imati bolju od njega


    Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
    PAOK - LEVEL 25 - OSNOVAN: 20.01.2017.

    LIGA: 9
    LIGA SAMPIONA: 3
    KUP: 3
    SUPER LIGA: 1

    Nastupi-Godet 372
    Golovi-El Faour 428
    Asistencije-El Faour 195

  10. #160
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Veoma los start sezone. Posle ispadanja u Kupu, 3 zaredom neresene u Ligi, jedan trol i dve utakmice u kojima primamo golove pred kraj meca. Dovoljno tek za 5. mesto. Jedino u LS sve tri pobede, prvi put posle duzeg vremena imamo takav start.

    Posle 3 pobede u Ligi, dve protiv direktnih konkurenata za titulu, trenutno su drugi i treci, desava se da isgubimo dobijene bodove protiv 20% slabijeg rivala.


    U narednom kolu, opet derbi, protivnik jaci 10%, vodimo 2-0 i primamo dva brza gola u zadnjim trenucima meca i gubimo 2 vredna boda protiv direktnog konkurenta. Da ne pricam da protivnik nije zasluzio bod.


    U sestom kolu, juce, opet derbi, i prvi mec koji nisam ispratio, i kazna stize u 87. minutu za konacnih 1-1 iako smo opet bili dominantni.



    Od cetiri velika derbija, dobili smo 2 i 2 odigrali nereseno. Pobede protiv adib fc i Real Murcia-e, to su im jedini porazi za sad. Tabela posle 6 kola izgleda ovako:


    Liga Sampiona za sada jedina svetla tacka u ovoj sezoni.


    Ukupan ucinak u sezoni dosta skroman iako imamo samo jedan poraz, odlucujuci u Kupu protiv 20% jaceg rivala.



    @Crvena Zvezda
    Video sam tvoj post gde si dobio dosta jaceg rivala u savezu. To se i meni dogadja stalno u zadnja 2-3 turnira, i pitam se kojim kriterijumima se vode kada zrebaju? Poslednji put sam dobio tim koji je 25% jaci od mene i koji je gledajuci njihov savez treci po jacini u tom savezu, a ja ubedljivo najslabiji clan u mom savezu. Ni ja ne kontam tu logiku zrebanja za turnire saveza u zadnje vreme.

Page 16 of 39 FirstFirst ... 6141516171826 ... LastLast