Page 23 of 49 FirstFirst ... 13212223242533 ... LastLast
Results 221 to 230 of 485
Like Tree1229Likes

Thread: Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?

  1. #221
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ma ovo ne može da se igra više, kad Nordeus krene da šteluje ligu... Celu utakmicu asistent govori kako terorišemo protivničku odbranu, i na kraju 2-2... 3 šanse je imao u prvom poluvremenu... A onda u drugom sa dugih prelazi na kratke pasove, ofsajd zamke i presing... A menadžer nije prisutan... I sve zato što su ovi ispred mene kiksnuli...

    Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-1beeeeeeeee.jpg
    Rašo 76 likes this.

  2. #222
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    uuuu al me izuo protivnik u Ligi prvaka. tu smo sa kvalitetom ali uvalio mi pet komada. moj golman i zadnja linija kriminalne ocene. pre tekme nijedan igrac u zutom sa moralom a posle tekme sedam igraca u zutom. iako sam osvojio cak 12 bodova provuce se nekako...
    sa ovim protivnikom se koljem u prvenstvu pa ce biti zanimljivo.

    Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-capture122.jpgSezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-capture123.jpgSezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-capture124.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  3. #223
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Ubedljiva pobeda za drugo mesto u grupi. U nokaut rundi sa prvim favoritom takmicenja... Ispadanje je vec sad izvesno. Lik je u grupi dao 32 gola na sest meceva a ja zaradio dve suspenzije.

    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    lespa, Rašo 76, PFC and 1 others like this.
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

  4. #224
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    pobedih sad u prvenstvu i igrac tekme je bio AMR sa tri postignuta gola. posle tekme pise da je dobio 4% kondicije kao nagradu za igraca tekme. ali on ima 220% kondicije jer sam ulozio dosta zelenih u njega jer je faktor 19. posto ne znam kolika mu je bila kondicija pre tekme da li je dobio tih 4%?
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  5. #225
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    pobedih sad u prvenstvu i igrac tekme je bio AMR sa tri postignuta gola. posle tekme pise da je dobio 4% kondicije kao nagradu za igraca tekme. ali on ima 220% kondicije jer sam ulozio dosta zelenih u njega jer je faktor 19. posto ne znam kolika mu je bila kondicija pre tekme da li je dobio tih 4%?
    Ma jeste, to je uvek bilo random na bitne atribute...
    Crvena Zvezda likes this.

  6. #226
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ovo je postala visa matematika 🤣🤣🤣


    Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

  7. #227
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Sad cu da mu sibam na uklizavanje 🤣🤣🤣🤣

    Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

  8. #228
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ma jeste, to je uvek bilo random na bitne atribute...
    moja dilema je zbog toga sto su napravili promenu sistema treninga tj. nacina dodeljivanja skil poena. Naime, sta ako sada postoji novi bag gde igrica pokazuje da je igrac dobio 4% kondicije kao igrac tekme, ali zbog novog ogranicenja jer igrac ima 220% kondicije, on tih 4% mozda i nije dobio? pred sledecu tekmu cu ovom igracu slikati osobine pa ako bude igrac tekme, videcu da li dobija skil ili ne?
    u ljude koji se bave razvojem ove igrice nemam uopste vise poverenja. ako kazu da je dan, pogledacu kroz prozor da vidim da li je stvarno tako.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #229
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    moja dilema je zbog toga sto su napravili promenu sistema treninga tj. nacina dodeljivanja skil poena. Naime, sta ako sada postoji novi bag gde igrica pokazuje da je igrac dobio 4% kondicije kao igrac tekme, ali zbog novog ogranicenja jer igrac ima 220% kondicije, on tih 4% mozda i nije dobio? pred sledecu tekmu cu ovom igracu slikati osobine pa ako bude igrac tekme, videcu da li dobija skil ili ne?
    u ljude koji se bave razvojem ove igrice nemam uopste vise poverenja. ako kazu da je dan, pogledacu kroz prozor da vidim da li je stvarno tako.
    Ma dobijali su moji i preko 340%, kada su igrači utakmice ili dobiju skil poene iz poklona...
    lespa likes this.

  10. #230
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ma dobijali su moji i preko 340%, kada su igrači utakmice ili dobiju skil poene iz poklona...
    verujem ti da je tako, ali mene zanima sta je sada nakon zadnjeg cackanja po igrici. jos jednom, pozdravljam sto hoce da zavrse pricu sa mutant igracima, ali ne na ovakav nacin. meni je bezveze da igrac ima 3-4 skila po 340% a ostale po 1% ali sada ce to biti malo izbalasirano i to je dobro.
    morali su da najave sta ce uraditi i da okace neki tutorijal oko sistema treninga i dodeljivanja skilova. Ali, danas procitam kako jedan od admina ( Jeeves ili Saucy ) priznaje kako ne moze da dobije malo vise informacija od developera, tako da ne ocekujem bilo kakav tutorijal ili nesto slicno.
    u svakom slucaju, jadno i neprofesionalno od kompanije ciju igricu igra ceo svet.
    Crvena Zvezda likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 23 of 49 FirstFirst ... 13212223242533 ... LastLast