Page 42 of 49 FirstFirst ... 324041424344 ... LastLast
Results 411 to 420 of 485
Like Tree1229Likes

Thread: Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?

  1. #411
    Addicted NekoIzMase's Avatar
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    679
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ne bi ti pomoglo...
    Zasto? :O

  2. #412
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    @ Kole

    Gras kroz meceve ne dobija uopste nove skilove. Jebo ja ovu promenu kada mi igraci uopste ne napreduju, a samo jedan skil mu preko 300. Nemam nijednog mutanta i opet imam jednu veliku nulu u napretku kroz meceve.

    ovo je samo jedan od razloga sto cu najverovatnije kod promene igraca drzati trojicu u napadu ( talenti ) i u njih ulagati zelene, a ove ostale menjati svake sezone. nazalost, to ce mi znacajno umanjiti zelju za igrom jer sam se bas navikao da mi svi igraci budu dugo u klubu. Ali, zbog svih promena u zadnje vreme, nemam drugog izbora.
    Bice zanimljivo videti koliko ce kostati zelenih ti talenti da bi se doveli na neki nivo od bar 200-225% bitnih atributa prve ili druge sezone. To se tek treba utvrditi.

    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    lespa, Rašo 76 and Madridista like this.
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

  3. #413
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by NekoIzMase View Post
    Zasto? :O
    Hiljadu puta sam tukao likove na penale, a da im prvi penal šutira igrač koji ima specijalnost i promaši... Kada sam počeo da igram ovu igru, imao sam penaldžiju u timu, promašio je prvih 5 penala u karijeri...
    Crvena Zvezda and Madridista like this.

  4. #414
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Bice zanimljivo videti koliko ce kostati zelenih ti talenti da bi se doveli na neki nivo od bar 200-225% bitnih atributa prve ili druge sezone. To se tek treba utvrditi.

    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    toj trojici igraca u napadu cu razvijati podjednako sve atribute tako da ne ocekujem probleme sa slabim napretkom ili nikakvim napretkom zbog prevelike razlike u skilovima. a za ostale mi nije vazno jer nece ostati dugo u klubu i naravno necu trositi vreme i zelene na treniranje spec i pozicija. to znaci baj baj bilo kakvoj ozbiljnoj borbi u Ligi prvaka i Kupu. igracu ozbiljno samo Ligu pa nek me drzi koliko me drzi...
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  5. #415
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Još bod nam fali da osvojimo titulu... Lik je u prvom poluvremenu imao 18 uklizavanja i samo 1 faul, jedva sam ga dobio...

    Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-1ahhhhhh.jpgSezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-1ahhhhhhh.jpg
    Kole22, lespa, Shadow and 3 others like this.

  6. #416
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    toj trojici igraca u napadu cu razvijati podjednako sve atribute tako da ne ocekujem probleme sa slabim napretkom ili nikakvim napretkom zbog prevelike razlike u skilovima. a za ostale mi nije vazno jer nece ostati dugo u klubu i naravno necu trositi vreme i zelene na treniranje spec i pozicija. to znaci baj baj bilo kakvoj ozbiljnoj borbi u Ligi prvaka i Kupu. igracu ozbiljno samo Ligu pa nek me drzi koliko me drzi...
    Mislim da ce talenti biti isplativi sezonama kao i do sada. Brze napreduju i prave razliku medju timovima sa istim kapacitetom bustera po sezoni. Cak i da se ne ulaze u njih, bice isplativo drzati ih sezonama. Promena igraca posle sezonu-dve, moze ako ne zadovoljavaju potencijal, godine i kvalitet. Ako zadovoljavaju potencijalom i godinama, docice i kvalitet i bez nekog ozbiljnijeg ulaganja, barem za timove koji pocnu sezonu sa oko 90% kvaliteta, a zavrse sa oko 110%. Ja sam resio drzati tim na okupu bar jos 3-4 sezone, a posle cu videti kako cu ekploatisati ovaj novi sistem. Do tada ce valjda biti korisnih analiza za citanje, ako menadzeri budu voljni da dele svoja iskustva sa treningom.

    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    lespa and Madridista like this.
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

  7. #417
    Rookie sekensen's Avatar
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    134
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Mislim da ce talenti biti isplativi sezonama kao i do sada. Brze napreduju i prave razliku medju timovima sa istim kapacitetom bustera po sezoni. Cak i da se ne ulaze u njih, bice isplativo drzati ih sezonama. Promena igraca posle sezonu-dve, moze ako ne zadovoljavaju potencijal, godine i kvalitet. Ako zadovoljavaju potencijalom i godinama, docice i kvalitet i bez nekog ozbiljnijeg ulaganja, barem za timove koji pocnu sezonu sa oko 90% kvaliteta, a zavrse sa oko 110%. Ja sam resio drzati tim na okupu bar jos 3-4 sezone, a posle cu videti kako cu ekploatisati ovaj novi sistem. Do tada ce valjda biti korisnih analiza za citanje, ako menadzeri budu voljni da dele svoja iskustva sa treningom.

    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    Nista bez zrtvovanja, ja sam stedio godinu dana, preko 15 sezona, bustere , tokene, da bih napravio odlican mlad tim, koji ce trajati ne 3-4 sezone nego 10

  8. #418
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Quote Originally Posted by sekensen View Post
    Nista bez zrtvovanja, ja sam stedio godinu dana, preko 15 sezona, bustere , tokene, da bih napravio odlican mlad tim, koji ce trajati ne 3-4 sezone nego 10
    Ti si to skockao na vreme, pre ove promene.

    Da bi sada skockao takav tim koji imas, ko zna koliko bi ti jos resursa trebalo.

    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

  9. #419
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Mislim da ce talenti biti isplativi sezonama kao i do sada. Brze napreduju i prave razliku medju timovima sa istim kapacitetom bustera po sezoni. Cak i da se ne ulaze u njih, bice isplativo drzati ih sezonama. Promena igraca posle sezonu-dve, moze ako ne zadovoljavaju potencijal, godine i kvalitet. Ako zadovoljavaju potencijalom i godinama, docice i kvalitet i bez nekog ozbiljnijeg ulaganja, barem za timove koji pocnu sezonu sa oko 90% kvaliteta, a zavrse sa oko 110%. Ja sam resio drzati tim na okupu bar jos 3-4 sezone, a posle cu videti kako cu ekploatisati ovaj novi sistem. Do tada ce valjda biti korisnih analiza za citanje, ako menadzeri budu voljni da dele svoja iskustva sa treningom.

    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    dobro, ti ces drzati tim kao sto kazes 3-4 sezona na okupu i imaces vremena da provalis novi sistem.

    ja s druge strane, koristim odredjeni set vezbi i to nikad ne menjam i kao posledicu moji igraci napucaju skil poene na kond, brzinu, dodavanje i pozicioniranje. vec posle 1-2 sezone ti atributi probiju 200% a to po novom sistemu znaci da ce napredovati sporo ili nikako. znaci, ja bi onda trebao da menjam set vezbi, da grupisem igrace po zonama koje pokrivaju kada ih treniram, onda da pratim koliko svaki igrac napreduje, pa ako je neki igrac poceo sporije da napreduje da za tog igraca pripremim specijalan program vezbi itd. itd.
    poenta ove igrice je valjda da se covek malo zabavi a ne naucni pristup... ovo je upuceno nordeusu a ne tebi.

    lakse mi je da ih zamenim sa novim igracima.
    Kole22, Crvena Zvezda, PFC and 1 others like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  10. #420
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Posle poraza 1-3 u prvoj utakmici, pobeda 2-0 u revanšu, dovoljna za finale... A u finalu 33% jači WH United...

    Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?-1ai.jpg

Page 42 of 49 FirstFirst ... 324041424344 ... LastLast