Results 1 to 5 of 5

Thread: Ne-vje-ro-ja-tno

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    6

    Ne-vje-ro-ja-tno

    daklem prvu tekmu u kupu dobijem u gostima 1-0 i maloprije igramo uzvrat, ja pratim tekmu i imma +11% na posjed i vodim 2-0 do 76 minute i onda od te minute do 84 on zabija 3 ****ing gola i prolazi dalje

    dakle moje osvjezavanje momcadi i pracenje su znacili apsolutno nista jer je presveti random odlucio da MORA on proci dalje

    e pa - od mene vise ni euro na ovu igru, cestitam , jos jedan kupac izgubljen

  2. #2
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Dosta si i davao do sada, nove zrtve brzo nadju.

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    29
    Ovo je neverovatno morao sam da postavim a tako izgledaju skoro sve utakmice na mom serveru u svim takmicenjima resene su u prvih pet minuta.http://img822.imageshack.us/img822/7...nshot001jm.jpg
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Ne-vje-ro-ja-tno-screenshot001.jpg  
    Last edited by albikaro; 04-11-2013 at 08:14 PM.

  4. #4
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Sta je ovde reseno? Sto protivnik ima igraca vise?
    Nije mi jasno zasto je posed ovakav?; kao da imas ilegalnu formaciju...

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    29
    Pa jeste bilo reseno jer je kapiten i najbolji igrac koji je u tom trenutku jedini igrao sa formom 7 dobio crveni. Posed je slucajno uhvacen u tom trenutku inace je zavrsena sa 53-47% za goste normalno izgubio sam kao i ostalih 66% utakmica na svom terenu ili ti dve trecine. Poenta je crveni u prvom minutu bas sam guglovao da nadjem neku utakmicu sa crvenim u prvom minutu i nasao na zvanicnim UEFA/FIFA listama`86 na svetskom prvenstvu i 2000. golman koji drzi rekord sa 13 sekundi, ovo je izgleda treci mec . Tih prvih pet kola na mom serveru su bili penali, crveni, zuti golovi, povrede u prvih pet minuta na svakoj utakmici tkzv. random. A kazes pobedjuje se sa igracem manje lagano moze, ali je to u ovoj aplikaciji standardno.