Page 67 of 77 FirstFirst ... 17576566676869 ... LastLast
Results 661 to 670 of 763
Like Tree1757Likes

Thread: Sezona 106 - 29. maj - Kako vam ide?

  1. #661
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Od 149%-180% nekih 100-105 zelenih, stim da su mu trenirani sivi nebitni atributi od kojih je bar nekoliko bilo na 1%. Ja ipak zadovoljan, dobio je oko 120% postavljanje, oko 80%igru glavom i malo manje od toga centriranje sto su mu bitni atributi.

    Inace, ne verujem da se uopste moze napraviti igrac sa 300%+ atributom. Mozda uz 1000 prijateljskih. Kroz treninge cisto sumnjam.

    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока

  2. #662
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Ekstra!

    Koliko li su mu ovi sivi ispod 1% kad si mu postavljanje ovako napucao.

    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    Last edited by Kole22; 06-19-2018 at 05:39 PM.
    mAsTeR06 likes this.
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

  3. #663
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    Ekstra!

    Koliko li su mu ovi sivi ispod 1% kad si mu postavljanje ovako napucao.



    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    Oba igrača se ne mogu uzeti kao parametri. Stari su već, a i trenirani su ranije GK. Kao što si sâm rekao. Samo prijateljske, sa 1 ili 2 igrača koje hoćeš da treniraš i protivnici da budu sa dosta nižih nivoa. Stave se na krila, bez obzira na prirodnu poziciju i udri.

  4. #664
    Rookie
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    113
    Moze li mi neko objasniti u cemu je fora u savezima,ovo je prvih pet,najboljih,nije mi jasno kako,ukapirao sam da menjaju postave za vreme turnira,ali ipak nije to Bog zna kakav kvalitet za najbolje,6-7* max..?
    Da li sto manji kvalitet saveza imas,dobijas lakse protivnike ili ima jos necega?
    I ima li neke razlike,da li je bolje imati 5 ili 6 clanova?

    Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

  5. #665
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Nikola1 View Post
    Moze li mi neko objasniti u cemu je fora u savezima,ovo je prvih pet,najboljih,nije mi jasno kako,ukapirao sam da menjaju postave za vreme turnira,ali ipak nije to Bog zna kakav kvalitet za najbolje,6-7* max..?
    Da li sto manji kvalitet saveza imas,dobijas lakse protivnike ili ima jos necega?
    I ima li neke razlike,da li je bolje imati 5 ili 6 clanova?

    Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
    Ne znam koliko dugo igraš ili bolje rečeno pratiš tematiku saveza i treninga. Pogledaj par postova pre, videćeš igrača sa 137% ukupnog kvaliteta (7*), a važni atributi su mu na 11 i više *. Tako je i njima. To su tzv mutanti. Trenirani kroz nekoliko profila i kupovani onda sa višeg nivoa, up-selling. Trenirane su sa najnižeg profila samo važne osobine i kada se dostigne 119% ukupnog Q, proda se igrač svom timu koji je 3-4 nivoa iznad. Onda opet ista priča. I tako se na posljednjoj kupovini dođe do igrača koji ima bitne osobine 300% (15*), dok su mu nebitne ostale na fiktivnih 1%, ali realnih -160+%, što obara ukupan kvalitet igrača na 6 i manje *.
    Kole22 likes this.

  6. #666
    Apprentice hosenfeld's Avatar
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    165
    Pobedaaa, dovljno je reci Karner

    Sezona 106 - 29. maj - Kako vam ide?-screenshot_8.jpg

    Trebalo bi da osvojimo ligu

    Sezona 106 - 29. maj - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg
    PFC and Kole22 like this.
    idemoooooooooooooooo

  7. #667
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Pred utakmicu sam telefonirao sa Čičaritom. On mi poslao onih 30 čikita i moral prvih 11 se na maksimum digao. Tako da 10:0 za 1000-tu pobedu i nije iznenađenje.
    Hassell 4 gola i 5 asistencija.
    PFC and Kole22 like this.

  8. #668
    Rookie
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    113
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Ne znam koliko dugo igraš ili bolje rečeno pratiš tematiku saveza i treninga. Pogledaj par postova pre, videćeš igrača sa 137% ukupnog kvaliteta (7*), a važni atributi su mu na 11 i više *. Tako je i njima. To su tzv mutanti. Trenirani kroz nekoliko profila i kupovani onda sa višeg nivoa, up-selling. Trenirane su sa najnižeg profila samo važne osobine i kada se dostigne 119% ukupnog Q, proda se igrač svom timu koji je 3-4 nivoa iznad. Onda opet ista priča. I tako se na posljednjoj kupovini dođe do igrača koji ima bitne osobine 300% (15*), dok su mu nebitne ostale na fiktivnih 1%, ali realnih -160+%, što obara ukupan kvalitet igrača na 6 i manje *.
    U principu dugo igram,ali nisam toliko obracao paznju na to,ali i vidjao sam dosta takvih slucajeva. S jedne strane nije fer prema ostalim igracima,ali sta da se radi..
    Ali kako sam procitao negde,nakon novih azuriranja nece vise biti moguce trenirati mutant igrace tj teze? Ako sam dobro razumeo? Tako da ce vremenom igraci imati normalne osobine.

    Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
    Kole22 likes this.

  9. #669
    Apprentice hosenfeld's Avatar
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    165
    Osvojen opet kup. idemoooooooooo igrali smo protiv 20% jaceg, lik nagruvao mutante ovih dana kako bi me dobio valjda, ali velika greska

    Sezona 106 - 29. maj - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg
    Sezona 106 - 29. maj - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg
    idemoooooooooooooooo

  10. #670
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Nikola1 View Post
    U principu dugo igram,ali nisam toliko obracao paznju na to,ali i vidjao sam dosta takvih slucajeva. S jedne strane nije fer prema ostalim igracima,ali sta da se radi..
    Ali kako sam procitao negde,nakon novih azuriranja nece vise biti moguce trenirati mutant igrace tj teze? Ako sam dobro razumeo? Tako da ce vremenom igraci imati normalne osobine.

    Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
    Vremenom... svi po 20 godina. 12 sezona će sada da tankuju. Sada je nemoguće odraditi takvog igrača više.
    Kole22 likes this.

Page 67 of 77 FirstFirst ... 17576566676869 ... LastLast