Page 2 of 55 FirstFirst 12341252 ... LastLast
Results 11 to 20 of 544
Like Tree1667Likes

Thread: Sezona 107 - 24. jun - Kako vam ide?

  1. #11
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Mohyeldin pocinje i 8 sezonu u klubu.. skilovi su mu dosta dobri, mogao bih ukupan kvalitet da odrzavam sa ovim sivim skilovima?

    Sezona 107 - 24. jun - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg
    lespa and Zoky like this.

  2. #12
    Apprentice hosenfeld's Avatar
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    165
    Ima li mesta u nekom savezu, platinasta i da je aktivan
    Zoky likes this.
    idemoooooooooooooooo

  3. #13
    Newbie
    Join Date
    May 2018
    Posts
    5
    IC Final is at the same time of my cup match ... What shall i do?Sezona 107 - 24. jun - Kako vam ide?-screenshot_20180624-150232.jpeg

    Sent from my HTC Desire 10 pro using Tapatalk
    NekoIzMase and Zoky like this.

  4. #14
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    E slučajno se setio ove prevarantske igre i ne mogu da verujem da ovo još ima a što najgore i da ste vi još tu.
    Svaka vam čast,eee...sve pohvale...

    Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

  5. #15
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 107 - 24. jun - Kako vam ide?-1bk.jpgSezona 107 - 24. jun - Kako vam ide?-1bkk.jpg
    lespa, Madridista and Zoky like this.

  6. #16
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Tek kad sam ubacio Scalvinija i udario presing, uspeli smo da preokrenemo rezultat...

    Sezona 107 - 24. jun - Kako vam ide?-1bkkkkkk.jpg

  7. #17
    Newbie
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    40
    Da li ima neko ko je 30 ili 31 level, a da ima igrača sa 2 ili 3 zvezdice i da mu malo fali za ocenu više, a da mu pritom ne treba.
    Ako ima neko, zahvalan bih bio ako bi se javio da mi da igrača, ja ću njemu 4T i novca koliko bude trebalo, a to je obično oko 120M na mom 28. levelu.
    Inače, vratio sam se posle nekog vremena igranju i prošla sezona mi je bila baš uspešna. Osvojena liga u konkurenciji lika koji je imao 24% jači tim, a u LŠ stigao do polufinala i to ispao zbog gola u gostima - prvu izgubio 1:3, a drugu dobio 0:2.
    Ove sezone žreb za kup odličan, sad pobedih 2:1. Za LŠ još bolji, baš mi je lagana grupa.
    Pozdrav svima i čujemo se sutra. Još jednom ako neko ima ko ispunjava neki uslov od gore navedenih neka mi se javi.
    Zoky likes this.

  8. #18
    Newbie
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    40
    Čitam sad ovde sa prve strane, pa bih da pitam ima li nešto što sam propustio?
    Koja je forica sa ovim skilovima i ostalim stvarčicama, ima li neke forice za pojačavanje kvaliteta igrača sem treninga.
    Ako bi neko bio voljan da odgovori, zahvaljujem.
    Zoky likes this.

  9. #19
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ma jebem ja vama u Nordeusu mater po 1000-ti put... Zamenim igrača na poluvremenu, a igra ga zameni tek u 85. minutu, kad sam pomerio malo igrače po terenu... Sisajte mi kurac!!!

    Sezona 107 - 24. jun - Kako vam ide?-1bkkkkkkkkkk.jpg
    Zoky likes this.

  10. #20
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by bojangjks View Post
    Da li ima neko ko je 30 ili 31 level, a da ima igrača sa 2 ili 3 zvezdice i da mu malo fali za ocenu više, a da mu pritom ne treba.
    Ako ima neko, zahvalan bih bio ako bi se javio da mi da igrača, ja ću njemu 4T i novca koliko bude trebalo, a to je obično oko 120M na mom 28. levelu.
    Inače, vratio sam se posle nekog vremena igranju i prošla sezona mi je bila baš uspešna. Osvojena liga u konkurenciji lika koji je imao 24% jači tim, a u LŠ stigao do polufinala i to ispao zbog gola u gostima - prvu izgubio 1:3, a drugu dobio 0:2.
    Ove sezone žreb za kup odličan, sad pobedih 2:1. Za LŠ još bolji, baš mi je lagana grupa.
    Pozdrav svima i čujemo se sutra. Još jednom ako neko ima ko ispunjava neki uslov od gore navedenih neka mi se javi.
    Zavisi koji se server. Različiti serveri ti ništa ne pomažu. A za trening i prijateljske, objašnjenjo je juče ili prekjuče u temi za prošlu sezonu.
    Zoky likes this.

Page 2 of 55 FirstFirst 12341252 ... LastLast