Page 50 of 52 FirstFirst ... 404849505152 LastLast
Results 491 to 500 of 512
Like Tree1077Likes

  Click here to go to the first staff post in this thread.   Thread: Sezona 111 - 14. Oktobar - Kako vam ide?

  1. #491
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    uzeo ga. faktor 19.
    Hej brate, sad probao ovog mog, isto je f19. Po starom ovo bi morao da je najbolji faktor, izgleda da su opet menjali faktore odnosno vratili na staro gde je f19 najbolji faktor.

    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    lespa likes this.
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

  2. #492
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Sta je ovo ljudi? Faktori otisli u qur. Na kontroli lopte i video analizi lik je F19, dok je na zagrevanju tek F24.

    A kruna svega je da u miksu 2xKontra i 2xkontrola lopte koji trosi 9%, lik napreduje kao zmaj. Ako ja lazem, slike ne lazu. Treba mu oko 10%kondicije po skilu.

    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    lespa and NekoIzMase like this.
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

  3. #493
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Na 60%kondicije 6 skil poena. U jednoj sesiji gde je potrosio 13% dobio dva skil poena. Loooolcina!

    Edit: na 3x kontra lik trosi okruglo 10% kondicije po skil poenu, sto je brze napredovanje nego F15 po starom. A pokazuje mi da je lik F19 i F24 na razlicitim najlaksim treninzima. Znaci, zajebite to sranje, daju vam laznu predstavu o potencijalu igraca.

    Ovo je najbrze istrenirana pozicija koju sam imao do sad (33 bustera), F15 su trosili 36. Znaci, jebo igru, svaki put kad se dohvatim treniranja specijalnosti ili pozicije (sto je jednom u 4-5 sezona) oni nesto promene.

    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    Last edited by Kole22; 11-10-2018 at 12:02 AM.
    lespa likes this.
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

  4. #494
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Nakucam moral na max, dobijem utakmicu 4-0, 5 igrača dobije ocenu 8, dva igrača dobije ocenu 9... Na početku novog dana samo 2 od 11 igrača na max!!!

    Jebem vam mater šibicarsku!!!
    lespa likes this.

  5. #495
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Sta je ovo ljudi? Faktori otisli u qur. Na kontroli lopte i video analizi lik je F19, dok je na zagrevanju tek F24.

    Pa dobro, da ne pametujem, ali faktori vise nisu 100% pouzdan faktor za ocenu progresa zbog naravno, promene koje su uveli da atributi sad igraju vaznu ulogu a ne zvezdice. E sad, ovaj moj akademac je faktor 19 ali gledam mu atribute i vidim da su malo veci bitni atributi u samom startu. I sad on je dobio faktor 19 na prvom treningu ali da sam forsirao vezbe sa bitnim atributima verovatno bi dobio veci ( sporiji ) faktor. Mozda je i ovaj tvoj dobio na zagrevanju f24 jer su ti atributi vise razvijeni. jbg, mozda...
    Kako god, trebalo bi kazem trebalo da ovi od 14 tokena budu namesteni od strane nordeusa da su brzog razvoja a sto se tice igraca sa aukcija, pa koliko god da faktor vise nije siguran pokazatelj, ipak je dobar za razlikovanje sporaca od brzih igraca.[/COLOR]
    I ja sam primetio kada podizem igraca, da 6 laksih vezbi koje skidaju recimo 10% kondicije i tri teske koje skidaju 10% kondicije, da ce drugi set vezbi dati vise skil poena. Pretpostavljam da su u pitanju atributi i ono sto je Wolf pisao a to je da mi ne znamo koliko je neki skil poen napunjen pre odredjene vezbe.
    I bitna stvar koju ne znamo, a to je kada treniras igraca i vezba sadrzi jednu golmansku vezbu, da li taj deo kondicije se trosi uzalud ili se to prebacuje na ostale vezbe koje ce dati atribut igracu?

    Sezona 111 - 14. Oktobar - Kako vam ide?-capture111.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #496
    Addicted NekoIzMase's Avatar
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    679
    Romanticari osvojili triplu krunu, drugi put... odnosno treci ako se uzme u obzir da smo jedne sezone osvojili Ligu, kup i Super Ligu.
    Sezona 111 - 14. Oktobar - Kako vam ide?-qpr.jpg
    Sezona 111 - 14. Oktobar - Kako vam ide?-s1.jpg
    Kole22, lespa, Shadow and 1 others like this.

  7. #497
    Addicted mAsTeR06's Avatar
    Join Date
    May 2018
    Posts
    576
    Treća sezona bez trofeja,zahvaljujući Norduesu.

    U Ligi ćemo biti 2.

    U Ligi Šampiona smo ispali nakon pobjede 5-2 u prvom meču.Hvala kurcu(Nordeusu).

    U Kupu smo ispali rano.

    Izbrisao sam sve prijatelje sa mog levela,valjda cu dobiti laksu konkurenciju sledece sezone.

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Kole22 and lespa like this.

  8. #498
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Sta je ovo ljudi? Faktori otisli u qur. Na kontroli lopte i video analizi lik je F19, dok je na zagrevanju tek F24.

    Pa dobro, da ne pametujem, ali faktori vise nisu 100% pouzdan faktor za ocenu progresa zbog naravno, promene koje su uveli da atributi sad igraju vaznu ulogu a ne zvezdice. E sad, ovaj moj akademac je faktor 19 ali gledam mu atribute i vidim da su malo veci bitni atributi u samom startu. I sad on je dobio faktor 19 na prvom treningu ali da sam forsirao vezbe sa bitnim atributima verovatno bi dobio veci ( sporiji ) faktor. Mozda je i ovaj tvoj dobio na zagrevanju f24 jer su ti atributi vise razvijeni. jbg, mozda...
    Kako god, trebalo bi kazem trebalo da ovi od 14 tokena budu namesteni od strane nordeusa da su brzog razvoja a sto se tice igraca sa aukcija, pa koliko god da faktor vise nije siguran pokazatelj, ipak je dobar za razlikovanje sporaca od brzih igraca.[/COLOR]
    I ja sam primetio kada podizem igraca, da 6 laksih vezbi koje skidaju recimo 10% kondicije i tri teske koje skidaju 10% kondicije, da ce drugi set vezbi dati vise skil poena. Pretpostavljam da su u pitanju atributi i ono sto je Wolf pisao a to je da mi ne znamo koliko je neki skil poen napunjen pre odredjene vezbe.
    I bitna stvar koju ne znamo, a to je kada treniras igraca i vezba sadrzi jednu golmansku vezbu, da li taj deo kondicije se trosi uzalud ili se to prebacuje na ostale vezbe koje ce dati atribut igracu?

    Click image for larger version. 

Name:	Capture111.JPG 
Views:	34 
Size:	47.1 KB 
ID:	112414
    Ja, evo već 6 sezona, ne proveravam faktor kod igrača... Prvo, više nije pouzdano... Drugo, i kad pauziraš specijalnost, ponekad, posle utakmice, napredak ode na tu pauziranu specijalnost, a ne na atribute... I treće, zabole me koliko brzo napreduju, pošto ih ne budžim, osim Andele...
    lespa, Madridista and Kole22 like this.

  9. #499
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    United posle 5 sezona završava iznad crte... Slede psovke za poraz 0-3 i pored 9-8 u šutevima u okvir, za nas...

    Sezona 111 - 14. Oktobar - Kako vam ide?-1ys.jpgSezona 111 - 14. Oktobar - Kako vam ide?-1yss.jpg
    lespa and Kole22 like this.

  10. #500
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Posle 26. kola samo cetvrto mesto. Od Tim San imam 2-3 % jacu ekipu i ladno imam 16 bodova manje, a od Bruno FC sam jaci nekih 20-ak % i cak i on je ispred mene. Na ovom profilu uopste ne pratim tekme tako da ocigledno znaci 8% bonusa na posed i bonusi u toku tekme, jer i u prethodnim sezonama sam bio slabije plasiran od losijih ekipa.
    U sledecoj sezoni prodajem AMC -a iako je najbolji, ali od sledece sezone ce imati samo 78% i 29 godina, a i hocu da predjem na formaciju sa dva ST-a.
    valjda ce biti bolji rezultati u sledecoj sezoni sa novom formacijom.

    Sezona 111 - 14. Oktobar - Kako vam ide?-capture111.jpgSezona 111 - 14. Oktobar - Kako vam ide?-capture112.jpg
    Steppenwolf and Kole22 like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 50 of 52 FirstFirst ... 404849505152 LastLast