Thread: Sezona 115 - 03. Febuar - Kako vam ide?

Sep 2014
    Beograd
    11,542
    Protiv osmog na tabeli... Prvi i dalje samo poraz ima i beži 6 bodova...

Sezona 115 - 03. Febuar - Kako vam ide?-1wmmmmmmmmm.jpgSezona 115 - 03. Febuar - Kako vam ide?-1wmmmmmmmmmm.jpg

2. #102
    Pro Rašo 76's Avatar
    Jun 2017
    Doboj
    870
    Grupna faza LS zavrsena na prvom mjestu, nakon kilavog pocetka morao sam nesto mijenjati i promijenio formaciju.
    Na kraju je urodilo plodom, pobjeda nad direktnim rivalom FC Salzburg. Sledeci rival je izmedju 99% - 104%

3. #103
    Rookie
    Sep 2017
    113
    Nije tema za to,ali pitanje jedno,vecina koristi tapatalk za forum,zanima me ima li jos neko problem da mu baguje i nekad nece da radi i da se učita?

4. #104
    VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542
    Protiv pretposlednjeg na tabeli... Prvi se i dalje provlači minimalnim pobedama...

Sezona 115 - 03. Febuar - Kako vam ide?-1wmmmmmmmmmmm.jpgSezona 115 - 03. Febuar - Kako vam ide?-1wmmmmmmmmmmmm.jpg

Jebo vam pas mater skriptarošku!!!

Sezona 115 - 03. Febuar - Kako vam ide?-1wl.jpgSezona 115 - 03. Febuar - Kako vam ide?-1wll.jpgSezona 115 - 03. Febuar - Kako vam ide?-1wlll.jpg

2,733
    Posle 3 poraza u prva 4 kola, zamenjena su 3 igrača sa po 2* i osobinama 150+% : 1% iz odbrane i vezano je 8 laganih pobeda, uključujući i 3:1 protiv prvoplasiranog.

Jebo vam pas mater!!!

Zato što, kod napadačke taktike, ST i AMR, sa strelicama napred, skrive 2 penala u 8 minuta!!!

Zato što DMC, sa strelicom nazad, ode skroz napred, izgubi loptu, i primimo gol iz kontre!!!

Zato što sam pokupovao igrače od 5 zvezdica, a igraju gore od stokilaša sa 2 zvezdice!!!

9. #109
    Champion lespa's Avatar
    Jan 2015
    Voždovac
    2,357
    Prvi poraz u prvenstvu ali ostajem na prvoj poziciji. Protivnik slabiji 23% ali odigrao 3-4-3 i pobedio. Ulazim tek na kraju prvog poluvremena i vidim da gubim 2:0, ali vec u 48. minutu 2:1 i ocekivao sam nereseno ili pobedu, ali do kraja jedno veliko nista.
    Vidim da i dalje prvu izmenu nece da odradi nego sa drugom izmenom odradi i prvu. Mada, formacijski deluje kao da je do promena nastupila odmah, ali nisam siguran...
    I posto je veteran Josten usao tek u 81. minutu ne racuna mu da je nastupio. Onda to znaci da je promena formacije samo sminka. jbg

Sezona 115 - 03. Febuar - Kako vam ide?-capture222.jpgSezona 115 - 03. Febuar - Kako vam ide?-capture225.jpgSezona 115 - 03. Febuar - Kako vam ide?-capture226.jpgSezona 115 - 03. Febuar - Kako vam ide?-capture223.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

10. #110
    Jan 2015
    Voždovac
    2,357
    Pobeda u prvenstvu protiv dobrog protivnika ali cak tri primljena gola. U deset kola ekipa je primila samo tri gola a u zadnja dva kola cak 5 komada. Zadnja dva protivnika imaju napadacke formacije i moja odbrana je bila prilicno porozna.
    Danasnji protivnik sutnuo tri puta u okvir i dao tri gola.