Page 5 of 33 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 41 to 50 of 326
Like Tree396Likes

Thread: Sezona 116 - 03. Mart - Kako vam ide?

  1. #41
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Strašno.... vs 20% jačeg, koji je bio prisutan. Ja ne...

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  2. #42
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Je l' može jedna usrana utakmica da dođe realno!!!!!!!!!!!!!!! 7.36 vs. 6.62 prosečne ocene... Mi prvi na tabeli, sa 3 pobede, protivnik 13., sa 3 poraza i 13 primljenih golova!!!
    Pu jebo vas onaj ko vas sastavi!!!

    Sezona 116 - 03. Mart - Kako vam ide?-1wbbbbbbbbbbbb.jpgSezona 116 - 03. Mart - Kako vam ide?-1wbbbbbbbbbbbbb.jpgSezona 116 - 03. Mart - Kako vam ide?-1wbbbbbbbbbbbbbb.jpg
    Crvena Zvezda and Rašo 76 like this.

  3. #43
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Dovedoh 2 igrača u Celtic...

    Sezona 116 - 03. Mart - Kako vam ide?-1wbbbbbbbbbbbbbbb.jpgSezona 116 - 03. Mart - Kako vam ide?-1wbbbbbbbbbbbbbbbb.jpg

  4. #44
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Quote Originally Posted by Viktor Stefanovic View Post
    Večeras protivnik u kupu aktivan,osvajao lige, ali LŠ i Kup nije...nadam se da će mu ovo biti poslednja stanica u ovom takmičenju

    Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
    Da,bila mu je poslednja stanica..."Kraljevi" odlaze u sledeću rundu.Ostao je u drugom poluvremenu bez jednog igrača(crveni karton),kod mene je bilo meko uklizavanje a on je krenuo oštro verovatno jer je u prvoj tekmi prilično "fino" prošao.

    Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
    Crvena Zvezda and Rašo 76 like this.

  5. #45
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Quote Originally Posted by Viktor Stefanovic View Post
    Da,bila mu je poslednja stanica..."Kraljevi" odlaze u sledeću rundu.Ostao je u drugom poluvremenu bez jednog igrača(crveni karton),kod mene je bilo meko uklizavanje a on je krenuo oštro verovatno jer je u prvoj tekmi prilično "fino" prošao.

    Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
    .

    Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
    Rašo 76 and Crvena Zvezda like this.

  6. #46
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Prolaz dalje u Kup takmicenju kroz iglene usi

    Sezona 116 - 03. Mart - Kako vam ide?-partizan-kup-1.jpg
    Sezona 116 - 03. Mart - Kako vam ide?-partizan-kup-2.jpg

  7. #47
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Wolf, koja je vrednost igrača na tvojim nivoima? Mislim na onu sa sve iza zareza...

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  8. #48
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Bacim pogled na protivnike u Ligi i vidim klub Moldy FC koji je nivo 47 dok su svi ostali nivo 46.
    Ovo mi je prvi put da u Ligi imam ovakvu situaciju. U istoriji vidim da ima 0 trofeja tako da ne razumem zasto se u Ligu ubacuje bot koji je nivo iznad svih ostalih?
    Todor25 likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #49
    Rookie
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Bacim pogled na protivnike u Ligi i vidim klub Moldy FC koji je nivo 47 dok su svi ostali nivo 46.
    Ovo mi je prvi put da u Ligi imam ovakvu situaciju. U istoriji vidim da ima 0 trofeja tako da ne razumem zasto se u Ligu ubacuje bot koji je nivo iznad svih ostalih?
    Ja svake sezone u kup i ligu sampiona imam po 1 ili 2 lvl-a iznad ali za Ligu jos nisam sreo

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
    lespa likes this.

  10. #50
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Bacim pogled na protivnike u Ligi i vidim klub Moldy FC koji je nivo 47 dok su svi ostali nivo 46.
    Ovo mi je prvi put da u Ligi imam ovakvu situaciju. U istoriji vidim da ima 0 trofeja tako da ne razumem zasto se u Ligu ubacuje bot koji je nivo iznad svih ostalih?
    Ja imam bota u ligi, koji je jačine za level iznad... Svi igrači su mu 3*, golman 5*...
    lespa likes this.

Page 5 of 33 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast