Page 36 of 48 FirstFirst ... 26343536373846 ... LastLast
Results 351 to 360 of 473
Like Tree510Likes

Thread: Sezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?

  1. #351
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Kup i CL solidno na gostovanjima, zadovoljan više igrom nego rezultatom u CL.
    U kupu dobra efikasnost u CL loša.

  2. #352
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    El ima neko info sta je to juce bilo sa kondicijom prve postave na 99% iako su tekme bile odigrane par sati ranije?
    Da li su ti igraci dobijali skilove, da li su im priznati golovi, asistencije, nastupi, kartoni...?
    Ne mogu da proverim, pa zato pitam...
    https://r.tapatalk.com/shareLink?url...9&share_type=t

  3. #353
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Hvala Mesa.
    Znaci znao sam da nisu dobili skil poene cim barabe nisu dirale kondiciju. Nije lud Wolf sto ima svoju statistiku jer ovi iz Nordeusa su neozbiljni.
    MNK Kaskada likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  4. #354
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Žao mi ovih ljudi iz Nordeusa,oni bi grdni nešto da urade,ažuriraju da bi ubacili neki događaj pa upropaste i ovo osnovno.
    Upetljaju se kao mali mačići u šljivar...
    Pa batalite događaje i ostale gluposti i ažuriranje i pustite da se igra ovo normalno.
    Ja se stvarno divim vama koji ovo igrate neprekidno


    Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

  5. #355
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    El ima neko info sta je to juce bilo sa kondicijom prve postave na 99% iako su tekme bile odigrane par sati ranije?
    Da li su ti igraci dobijali skilove, da li su im priznati golovi, asistencije, nastupi, kartoni...?
    Ne mogu da proverim, pa zato pitam...
    https://forum.topeleven.com/bugs-tec...-properly.html
    lespa likes this.

  6. #356
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Viktor Stefanovic View Post
    Žao mi ovih ljudi iz Nordeusa,oni bi grdni nešto da urade,ažuriraju da bi ubacili neki događaj pa upropaste i ovo osnovno.
    Upetljaju se kao mali mačići u šljivar...
    Pa batalite događaje i ostale gluposti i ažuriranje i pustite da se igra ovo normalno.
    Ja se stvarno divim vama koji ovo igrate neprekidno


    Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
    Svaki put kad je neki event, igra pukne skroz, zato što su nesposobni da to urade kako treba...
    lespa likes this.

  7. #357
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Dobih 3. na tabeli posle preokreta...

    Sezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1uzzzzzzz.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1uzzzzzzzz.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1uzzzzzzzzz.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1uzzzzzzzzzz.jpg
    Rašo 76 and lespa like this.

  8. #358
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ja ne znam kako su zamislili da neko drugi ima šansu da osvoji trofej u SL, pored ovog lika...

    Sezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1uz.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1uzz.jpg

  9. #359
    Rookie Јуниор ВРС's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Република Српска
    Posts
    96
    Ne znam više koji im je k sa kartonima, svaku utakmicu mi jednog igrača sjebu, kako je krenulo svih 11 će jednom propustiti meč, nije normalno.
    lespa and Rašo 76 like this.

  10. #360
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Zar ne bi trebalo 3 žuta kartona da znače 1 crveni i igrač nemože da igra. Jel ovo još jedan BUG il sam ja nešto pogriješio. Uskoro imam ligašku utakmicu gdje DC i MC imaju po 3 žuta kartona pa bi razmjestio igrače drugačije. Stavio bih DC/DMC na DC a DMC sa klupe u igru na njegovo mjesto. Ako mi nordeus stavi DL na DC onda katastrofa.

Page 36 of 48 FirstFirst ... 26343536373846 ... LastLast