Page 17 of 71 FirstFirst ... 715161718192767 ... LastLast
Results 161 to 170 of 703
Like Tree357Likes

Thread: Sezona 40: 5 Maj-kako vam ide?

  1. #161
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    3
    Quote Originally Posted by Beli Zmaj View Post
    Kakva bruka za mene danas 1-1
    Ovo nisam ocekivao....ali ne secam se kada sam zadnji put dobro otvorio sezonu...
    Kako je moguce da DJORDJEVIC koji ima zuti karton dobije direktan crveni??sad moram dva meca bez njega a u 3. kolu igram sa drugim favoritom u ligi naravno ja sam privi ALI ako ovako nastavimo...
    popravni vec veceras u 21-32 u LS





    A liga najlaksa u poslednjih par sezona.
    U KUPU sam bio srecne ruke lik je dobar ali mu je najbolji igrac suspendovan.
    ovo treba uspeti.. ahahahaha sta tek reci za utripovane menadJere poput onog NTNOGOMETNIKLUB.. ili za onog sto je neki dan pisao da predvidja lepu buducnost za svog igraca.. kako je vama dobro majke mi.. hahahaha svi znaju da vas jebe random, i opet pored svega, nogometni klub kupuje redovno tokene.. to su verovatno isti oni koji urlaju na utakmici kosovo je srbija, a za ustajanje i posao jos nisu culi ni u svojoj 30. godini zivota.. ljudi moji osvestite se, inace vam preti vesanje kad vam matorci uginu.. kakva taktika, kakvo umece, kad neki uspevaju i sa 3 put jacom ekipom da odigraju 1-1.. ahahaha nadjite sebi zivot i netrosite tokene na racun vasih jadnih roditelja koji su rodili luzere..

  2. #162
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    3
    sta tek reci za ovog sto ne zna ni da se pored zutog kartona moze dobiti crveni karton.. pravi menadJer, nema sta.. ahahaha

  3. #163
    Apprentice Beli Zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Posts
    220
    Quote Originally Posted by cirkus11 View Post
    ovo treba uspeti.. Ahahahaha sta tek reci za utripovane menadjere poput onog ntnogometniklub.. Ili za onog sto je neki dan pisao da predvidja lepu buducnost za svog igraca.. Kako je vama dobro majke mi.. Hahahaha svi znaju da vas jebe random, i opet pored svega, nogometni klub kupuje redovno tokene.. To su verovatno isti oni koji urlaju na utakmici kosovo je srbija, a za ustajanje i posao jos nisu culi ni u svojoj 30. Godini zivota.. Ljudi moji osvestite se, inace vam preti vesanje kad vam matorci uginu.. Kakva taktika, kakvo umece, kad neki uspevaju i sa 3 put jacom ekipom da odigraju 1-1.. Ahahaha nadjite sebi zivot i netrosite tokene na racun vasih jadnih roditelja koji su rodili luzere..
    prijatelju u zivotu nisam kupio tokene!!!!!!!!!!!!!!
    SRPSKI
    MOJ TIM-SPEED CITY
    ENGLISH
    MY TEAM-SPEED CITY
    LEAGUE-WINNERS(7)
    CHAMPIONS LEAGUE-2. PLACE(2)
    CUP-2. PLACE(1)

  4. #164
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    3
    ti prvo nauci kako i kada se moze dobiti crveni karton.. i ne kazem za tebe i tokene, to vazi za onog NTNK ili kako vec bese..

  5. #165
    Apprentice Beli Zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Posts
    220
    Quote Originally Posted by cirkus11 View Post
    ti prvo nauci kako i kada se moze dobiti crveni karton.. i ne kazem za tebe i tokene, to vazi za onog NTNK ili kako vec bese..
    OK mozda sam ja glup za crveni karton ali ti neznas ni menadzer da napises....
    SRPSKI
    MOJ TIM-SPEED CITY
    ENGLISH
    MY TEAM-SPEED CITY
    LEAGUE-WINNERS(7)
    CHAMPIONS LEAGUE-2. PLACE(2)
    CUP-2. PLACE(1)

  6. #166
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by cirkus11 View Post
    sta tek reci za ovog sto ne zna ni da se pored zutog kartona moze dobiti crveni karton.. pravi menadJer, nema sta.. ahahaha
    ovo treba uspeti.. ahahahaha sta tek reci za utripovane menadJere poput onog NTNOGOMETNIKLUB.. ili za onog sto je neki dan pisao da predvidja lepu buducnost za svog igraca.. kako je vama dobro majke mi.. hahahaha svi znaju da vas jebe random, i opet pored svega, nogometni klub kupuje redovno tokene.. to su verovatno isti oni koji urlaju na utakmici kosovo je srbija, a za ustajanje i posao jos nisu culi ni u svojoj 30. godini zivota.. ljudi moji osvestite se, inace vam preti vesanje kad vam matorci uginu.. kakva taktika, kakvo umece, kad neki uspevaju i sa 3 put jacom ekipom da odigraju 1-1.. ahahaha nadjite sebi zivot i netrosite tokene na racun vasih jadnih roditelja koji su rodili luzere..
    БЕЗ ГРБУИХ РЕЧИ ЦИРКУС11 !!!

  7. #167
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Beli Zmaj View Post
    OK mozda sam ja glup za crveni karton ali ti neznas ni menadzer da napises....
    не,не немој и ти да прозиваш @Beli Zmaj

  8. #168
    Dreamer MrMaxSRB's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    415
    ajde sta se svadjate xD seljaci xD
    nsretkovic and Gamer_X like this.

  9. #169
    Apprentice Beli Zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Posts
    220
    Ja se izvinjavam ponelo me je..
    nsretkovic, MrMaxSRB and Gamer_X like this.

  10. #170
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582

    Da li vam se nekada ovo desilo ?

Page 17 of 71 FirstFirst ... 715161718192767 ... LastLast