Page 21 of 71 FirstFirst ... 11192021222331 ... LastLast
Results 201 to 210 of 703
Like Tree357Likes

Thread: Sezona 40: 5 Maj-kako vam ide?

  1. #201
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Posto vidim da moji izvestaji i komentari nekima smetaju obavestavam vas da vise necu postavljati izvestaje sa mojih utakmica.
    Juce sam prozvan da kupujem tokene da sam luzer i da zivim na racun svojih roditelja na ovaj post moderator cuti????
    Ovu igru sam poceo da igram cisto iz zabave pre nekih sest meseci iza to vreme samo sam par puta kupio tokene(bio sam nivo 2 cini mi se).
    Posle ovog posta iskreno nije me briga neka me i banuju a svima vama zelim puno srece u ovoj i narednim sezonama.

  2. #202
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Ivanmil View Post
    Posto vidim da moji izvestaji i komentari nekima smetaju obavestavam vas da vise necu postavljati izvestaje sa mojih utakmica.
    Juce sam prozvan da kupujem tokene da sam luzer i da zivim na racun svojih roditelja na ovaj post moderator cuti????
    Ovu igru sam poceo da igram cisto iz zabave pre nekih sest meseci iza to vreme samo sam par puta kupio tokene(bio sam nivo 2 cini mi se).
    Posle ovog posta iskreno nije me briga neka me i banuju a svima vama zelim puno srece u ovoj i narednim sezonama.
    Ne cutim, ovo je prijavljeno!

  3. #203
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582

    Prvo razocaranje i poraz ove sezone, los pocetak meca kao sto se ocekivalo ovaj njegov spic je napravio znatnu razliku na terenu i doveo tim u vodjstvo od 2:0. Kasnije je moj tim poceo da igra i stigao do 2;2 uz jos jedan zicer promasen, i onda posle izjednacujuceg gola odmah moj centralni vezni gresi i protivnik krece u kontru, protivnicki stoper prolazi moju odbranu i koristi svoje sanse 3/3 :/ Nije mnogo jak, mozda je moglo bolje , moji igraci su bili preumorni od treninga sada ce biti cuvani i videcemo prekosutra...mozda napravimo neko cudo, ali to je sve u sansama 1:1000

  4. #204
    Apprentice Beli Zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Posts
    220
    Od danas cu poceti sa izvestajima sa svih utakmica speed city-ja na delu foruma galerija timova speed city
    a ovde cu objavljivati rezultate i prve utiske!
    SRPSKI
    MOJ TIM-SPEED CITY
    ENGLISH
    MY TEAM-SPEED CITY
    LEAGUE-WINNERS(7)
    CHAMPIONS LEAGUE-2. PLACE(2)
    CUP-2. PLACE(1)

  5. #205
    Rookie Veljko000's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    70


    Prva mec u kvalifikacijama,nadam se preokretu u 2. utakmici

  6. #206
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ivanmil nemoj padati na takve provokacije. Ovde smo da se zabavimo, e sada što ima ljudi koji teže podnose neuspehe i svoje frustracije predstavljaju ovde to je njihov problem. Opusti se i uživaj

  7. #207
    Apprentice Slypire's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Petrovaradin
    Posts
    295
    Danas liga;




    a zatim kup;

    Shadow likes this.

  8. #208
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Srećno Sly nadam se da ti grb donosi boljitak

  9. #209
    Dreamer MrMaxSRB's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    415
    Liga
    Fenomenalna atmosfera pune tribine pobeda 9:0




    KUP
    Nisam pratio ovaj mec a on je pratio i dobio 1:3

    Shadow likes this.

  10. #210
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582


    NEVEROVATNO! Sta se ovde desilo, niko ne zna :/ da li je moguce da me neaktivan provnik sa pomesanim igracima u odbrani dobio 0:2 na mom terenu? ((( Prekinut niz od 47 utakmica bez poraza u ligi...posle poraza u kupu sve manje sanse za uspesnu 10. sezonu :/

Page 21 of 71 FirstFirst ... 11192021222331 ... LastLast