Page 63 of 71 FirstFirst ... 13536162636465 ... LastLast
Results 621 to 630 of 703
Like Tree357Likes

Thread: Sezona 40: 5 Maj-kako vam ide?

  1. #621
    Rookie acanbg's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    94
    NiSAM SiGURAN KOGA TAČNO AL SVE TAMO KOJi PRAViTE OVU IGRU TREBA DA VAS JE F* SRAMOTA ... OVO JE PRAVi PRIMER KAD JE NEŠTO TOLIKO TUŽNO DA POSTAJE SMEŠNO ...


    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

    >>> STiDiTE SE >>>


    http://www.youtube.com/watch?v=8fItD814JGI



    mogu reći slobodno umesto s'poštovanjem - s'gađenjem

    acanbg
    Last edited by acanbg; 05-29-2013 at 10:18 AM.

  2. #622
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Fk NeYmaaR U finalu Lige Sampiona )

    I u drugom mecu pobeda, ovoga puta je Nattaphol FC demoliran 4:0 !

    Startne formacije Fk NeYmaaR 4 1 4 1 Nattaphol FC 4-3(ML MC MR) 1AMC 2ST

    Evo kako je to izgledalo :





    I hvala navijacima Nadamo se da cemo ih obradovati i prekosutra gde nas verovatno ocekuje Mythix's Team koji igra ili uski dijamant ili 4 1DMC 3MC 2ST
    Last edited by nsretkovic; 05-29-2013 at 12:18 PM.

  3. #623
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    51
    covek te prosto takticki nadmudrio i to je to.. 5-0 u gostima nije samo do gosn randoma.. bice bolje..

  4. #624
    Rookie acanbg's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    94
    Quote Originally Posted by Бане View Post
    covek te prosto takticki nadmudrio i to je to.. 5-0 u gostima nije samo do gosn randoma.. bice bolje..
    a brate sta ces kad nisam dobar takticar kao sto si ti >>>> REAL MF LOL >>> lik ima i gori tim nit je doso da prati tekmu >>> verujem da je presudilo iskustvo i dobra taktika >>>

  5. #625
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    51
    evo resenja za sve tvoje muke.. Sezona 40: 5 Maj-kako vam ide?-bilde.jpg

  6. #626
    Rookie acanbg's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    94
    Quote Originally Posted by Бане View Post
    evo resenja za sve tvoje muke.. Click image for larger version. 

Name:	bilde.jpg 
Views:	20 
Size:	74.6 KB 
ID:	7294

    nemam ja muke matori ja lagodno živim od svog znanja o sportu ... j* ,,gejm'' bitan je ,,gruving'' ...


    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

    ili sto bi brat morf jednostavno rekao

    http://www.youtube.com/watch?v=3M-2HojHEZg
    Last edited by acanbg; 05-29-2013 at 04:31 PM.

  7. #627
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    51
    nije mi bas jasno kakve ovo ima veze sa tvojom petardom, ali cestitam.. sve se plasim da zivis od kladionice.. xaxa pravi tipsteri kojih je jako malo nemaju potrebu da se profiliraju kad im prodje jedan od 5 tiketa, posebno ne iz vedra neba i na forumu koji nema bas veze sa tvojom zavisnosti od kocke..

    edit: ju ju ju, sta to moje oci vide.. produzetci u moskvi.. tako to biva kad se prerano ponadas i pomislis da je +12 pred poslednju cetvrtinu dovoljno..
    Last edited by Бане; 05-29-2013 at 04:38 PM.

  8. #628
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    51
    Quote Originally Posted by acanbg View Post
    nemam ja muke matori ja lagodno živim od svog znanja o sportu ... j* ,,gejm'' bitan je ,,gruving'' ...


    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    vidi, nisu cak ni produzetci, nego ladno pukose u regularnom toku.. xD sad mi te bas zao, onako iskreno.. nema leba bez motike, druskane.. ti mislis da su kladionice tu da bi ti lagodno ziveo.. nije slucajnost ovih 1.85 na domacina da bi se ti obogatio.. znanje nije ako stavljas pare na cska i ostale irazite favorite.. nego kad se potrudis da nadjes neku informaciju iz neke jebene lige sa islanda.. ovde se danima zna ko igra, ko je provredjen, itd. ali u svakom slucaju, vise srece sledeci put..
    Last edited by Бане; 05-29-2013 at 04:43 PM.

  9. #629
    Rookie acanbg's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    94
    Quote Originally Posted by Бане View Post
    vidi, nisu cak ni produzetci, nego ladno pukose u regularnom toku.. xD sad mi te bas zao, onako iskreno.. nema leba bez motike, druskane.. ti mislis da su kladionice tu da bi ti lagodno ziveo.. nije slucajnost ovih 1.85 na domacina da bi se ti obogatio.. znanje nije ako stavljas pare na cska i ostale irazite favorite.. nego kad se potrudis da nadjes neku informaciju iz neke jebene lige sa islanda.. ovde se danima zna ko igra, ko je provredjen, itd. ali u svakom slucaju, vise srece sledeci put..
    sta je zapravo moja opklada posto vidim da se radujes mom porazu ... al to je uglavnom fenomen ono kao ,,ne mora meni da dodje tiket al nek padne i komsijin ...

    ... zaboravi sve ...
    Last edited by Shadow; 05-31-2013 at 04:15 PM.

  10. #630
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    51
    kontam, igrao si over.. jesam i ja glup, da si pukao kao i svaki kladionicar koji se hvali nikad ti ne bi palo na pamet da ostavis tu poruku, u najmanju ruku bi je izbrisao koja se javno hvali.. takvi kao ti sto zive od svog "sportskog znanja" mogu brzo da zavrse na brankovom mostu.. ali lako je tudjim gloginje mlatiti i bacati kes dok te jos neko izdrzava.. poz over-intelektualac.. axaxaxa
    Last edited by Shadow; 05-31-2013 at 04:16 PM.

Page 63 of 71 FirstFirst ... 13536162636465 ... LastLast