Page 65 of 71 FirstFirst ... 15556364656667 ... LastLast
Results 641 to 650 of 703
Like Tree357Likes

Thread: Sezona 40: 5 Maj-kako vam ide?

  1. #641
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    51
    cenim da svojim tiketima skrece sa teme.. ispravite me ako nisam upravu.. ignore, sta da se radi..
    Last edited by Shadow; 05-31-2013 at 04:19 PM.

  2. #642
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Liga- 24. kolo - Torpedo Klamos vs Fk NeYmaaR 1:3

    Danas tekma protiv aktivnog protivnika od kog smo izgubili u prvom delu sezone zbog nekih crvenih kartona kojih je bilo 3 na toj tekmi. Sve u svemu danas dobra tekma i protivnik je pratio mec, zadovoljan sam formom pred finale LS!





  3. #643
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    51
    Quote Originally Posted by acanbg View Post
    pa cestitam ti na danasnjem gubitku, i ako zivim u dijaspori i to cak u gradicu.. nazalost, tvoj intelektualni under-tip je prebacen za nekih 15-20 poencica, mislim nije lose..

    inacne ne znam koja je fora sa tim prigradski.. niti sam navijac fmp-a, niti mi je coki legenda.. a u svakoj drugoj stabilnoj drzavi ljudi ce radije ziveti u predgradju nego u centru prljavstine.. ali to je vec visa matematika za tebe, under/over ekspertu..

    tako to biva kad se osilis.. toliko o tome kako zivis od kladionice.. samo otkako te ja pratim su 10 evrica u minusu, ali sam siguran da si u poslednjih mesec dana barem hiljadarku evra u plusu, kad bi se zajebavali.. nego da ne skrinjavimo temu, jos jednom cestitam i samo tako nastavi da peljesis kladionice.. xD zato i nicu ko pecurke.. poz gangster tebra..

  4. #644
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Ako razgovarate o kladionici onda je ovo tema za vas
    http://forum.topeleven.com/razno/582...onica-%3D.html

  5. #645
    Rookie acanbg's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    94
    Quote Originally Posted by Бане View Post
    pa cestitam ti na danasnjem gubitku, i ako zivim u dijaspori i to cak u gradicu.. nazalost, tvoj intelektualni under-tip je prebacen za nekih 15-20 poencica, mislim nije lose..

    inacne ne znam koja je fora sa tim prigradski.. niti sam navijac fmp-a, niti mi je coki legenda.. a u svakoj drugoj stabilnoj drzavi ljudi ce radije ziveti u predgradju nego u centru prljavstine.. ali to je vec visa matematika za tebe, under/over ekspertu..

    tako to biva kad se osilis.. toliko o tome kako zivis od kladionice.. samo otkako te ja pratim su 10 evrica u minusu, ali sam siguran da si u poslednjih mesec dana barem hiljadarku evra u plusu, kad bi se zajebavali.. nego da ne skrinjavimo temu, jos jednom cestitam i samo tako nastavi da peljesis kladionice.. xD zato i nicu ko pecurke.. poz gangster tebra..
    brate zar ti ja nisam na ignore listi ? ... sve u svemu drago mi je da si pratio rez. germanskog plejofa ... i da si tu doso da mi odma brze bolje odgovoris ...

    s tim ,,prigradski'' neznas koja je fora zato sto si jednostavno ,,prigradski'' ... a tu ,,jevtinu'' analizu licnosti valjaj nekom drugom ... ja odo u teretana ...

    JBK-Beogradjanin - YouTube

    ... a za ostalo cemo da se dogovorimo >>> mojne sta ti znaci da se tu mrstis online >>>
    Last edited by Shadow; 05-31-2013 at 04:20 PM.

  6. #646
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    51
    red je da te ispostujem, kad samo radi mene uploadujes svoje gubitnicke tikete..

    cenim da radis u nekoj trafici sa strankama koje kupuju zvake i novine, mislim rec "je(v)tina" je definitvno pobedila.. i sa tim si se i definitivno diskvalifikovao za bilo kakvu dalju raspravu.. pokrij se usima.. ja za razliku od tebe, nijedan dan svoj maternji jezik nisam ucio u skoli, pa se opet nisam izblamirao kao ti koji radis sa kiosk-strankama..

    leci se, kocka je zajebana stvar, gangsteru..

    edit: mojne se trudis, ides ponovo na blok, dosta si laprdao..
    Last edited by Бане; 05-30-2013 at 04:41 PM.

  7. #647
    Rookie acanbg's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    94
    Quote Originally Posted by Бане View Post
    red je da te ispostujem, kad samo radi mene uploadujes svoje gubitnicke tikete..

    cenim da radis u nekoj trafici sa strankama koje kupuju zvake i novine, mislim rec "je(v)tina" je definitvno pobedila.. i sa tim si se i definitivno diskvalifikovao za bilo kakvu dalju raspravu.. pokrij se usima.. ja za razliku od tebe, nijedan dan svoj maternji jezik nisam ucio u skoli, pa se opet nisam izblamirao kao ti koji radis sa kiosk-strankama..

    leci se, kocka je zajebana stvar, gangsteru..

    edit: mojne se trudis, ides ponovo na blok, dosta si laprdao..
    prigradski pogodio si iz prve ,,na keca'' ... bacim tus i odo trecu da odsljakam...

  8. #648
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Zamolio bih obojicu da prestanete sa vređanjem sve što imate možete rešiti putem privatnih poruka. Delujete iole ozbiljno ne ponašajte se ko deca iz predškolskog.

  9. #649
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Jučerašnja utakmica. Malo kasnim



    Današnji debakl



    Trenutno stanje na tabeli:



    Druga sezona najbolji asistent



    Kasno im je došlo iz dupeta u glavu

  10. #650
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Shadow, a ovaj The King, to je onaj lik kojem se klub zvao FC Barcelona kad te pobedio ili?

Page 65 of 71 FirstFirst ... 15556364656667 ... LastLast