Page 12 of 17 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 111 to 120 of 165
Like Tree153Likes

Thread: Sezona 124 - 13. Oktobar - Kako vam ide?

  1. #111
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Danasnji protivnik u ligi i vjerovatno novi poraz a a ako bude srece mozda i nereseno izvucemo, ipak igramo protiv zadnjeg koji je gigant i kojem ce nordeus omogucit pobjedu.

    Poslano sa mog MRD-LX1 koristeći Tapatalk

  2. #112
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Sve to stoji. To ipak ne daje za pravo nikome da nekome u svakom postu mrtvu majku. Niko ne brani da se kritične reči napišu. I da se opsuje malo. Takav nam je kolorit jezika. I preko toga se prelazi.
    A porediti sa S.Korejom je vrlo deplasirano.
    Na kraju krajeva, svi smo pročitali i prihvatili pravila foruma. Kritika da i to uvek, ali psovanje i vređanje, više ne.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  3. #113
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Sve to stoji. To ipak ne daje za pravo nikome da nekome u svakom postu mrtvu majku. Niko ne brani da se kritične reči napišu. I da se opsuje malo. Takav nam je kolorit jezika. I preko toga se prelazi.
    A porediti sa S.Korejom je vrlo deplasirano.
    Na kraju krajeva, svi smo pročitali i prihvatili pravila foruma. Kritika da i to uvek, ali psovanje i vređanje, više ne.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Nemos izbit balkanski mentalitet iz nas. Da se nama podilazi kao turcima, indonezanima, malezanima, kinezima u ovoj igri svi bi bili sretni i zadovoljni. Ali kad pogledas nas sa balkana se omalovazava i smatra nebitnima i to je ok sa financijskog i trzisnog aspekta ali mi zasluzujemo jednak kriterij u igri. Zasto neke drzave imaju vise free videa za gledat primjerice nego mi. Zar ti mislis da im recimo kinezi ili indonezani da prostis na izrazu ne jebu mater??? Svugdje ima nezadovoljnih pogledaj samo po savezima. Ima dosta povlastenih menagera i saveza. Zar mislis da ovako jebu kineze i turke kao nas??? Vrijeđanje nije uredu znam i sam ali kad te sustavno jebu ko majmuna i kad za svaki upit na supportu dobijes isti odgovor kako da im ne jebes sve redom jer po nekoj logici support je tu da kad prijavi vise ljidi isti problem da ga rijese, ali ne oni ubace novi događaj u igru. Njima nije bitna kvaliteta i realnost same utakmice vec profit i izgled igre nista drugo. Mene samo zanima koji to biseri rade na poboljsanju igre jer to rade jako lose.

    Poslano sa mog MRD-LX1 koristeći Tapatalk

  4. #114
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Kakve sprdacine su poceli radit sa dresovima

    Poslano sa mog MRD-LX1 koristeći Tapatalk
    Last edited by vedran boca juniors; 10-31-2019 at 06:53 PM.
    Crvena Zvezda and lespa like this.

  5. #115
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Poklon da se cirkusiramo malo

    Poslano sa mog MRD-LX1 koristeći Tapatalk
    lespa likes this.

  6. #116
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Revans polufinala kup-a, pobjeda i prolaz u finale.
    Protivnik je bio slabiji oko 3-4% ali i formacija siroki dijamant standardno problematicna za mene.
    Poceo sam sa formacijom 3-5-2 V stil, prvo poluvrijeme 1:1.
    Na pocetku drugog poluvremena presao sam na 3-5-2 ravno i do kraja sam uspio dati jos 2 gola za pobjedu i prolaz.

    Sezona 124 - 13. Oktobar - Kako vam ide?-partizan-kup.jpg
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Sezona 124 - 13. Oktobar - Kako vam ide?-partizan-kup-2.jpg  

  7. #117
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Jebala vas realnost i igra koju ste unistili.
    Dali je ovo ikome normalno.
    Cudite se kad ovdje vrijeđaju a sta reci nakon ovog sranja u reziji nordeusa.
    Realno... Nemojte me jebat.
    Sad me zanima sta misle ovi pametni forumasi o ovakvim sranjima cijelu sezonu.

    Poslano sa mog MRD-LX1 koristeći Tapatalk

  8. #118
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Stignes do polufinala Kupa I onda nordeus odluci da ce u dve tekme golman od 120% imati los dan. U prvoj los ucinak I ocena 5.9 a u drugoj je nedostajalo motivacije I ocena 5.0. Na kraju sedam primljenih golova u 180 minuta od egal protivnika. lepo...
    Rašo 76 and MNK Kaskada like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #119
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Stignes do polufinala Kupa I onda nordeus odluci da ce u dve tekme golman od 120% imati los dan. U prvoj los ucinak I ocena 5.9 a u drugoj je nedostajalo motivacije I ocena 5.0. Na kraju sedam primljenih golova u 180 minuta od egal protivnika. lepo...
    Nesto gadno ne valja, svakim azuriranjem utakmice su sve nelogicnije.

    Poslano sa mog MRD-LX1 koristeći Tapatalk
    lespa likes this.

  10. #120
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Ne da ne valja, već je katastrofa. Ja se iskreno pitam ko je ludi? Da li mi što igramo ili ovi što je programiraju?

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

Page 12 of 17 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast