Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 35 of 35
Like Tree11Likes

Thread: Jel moze pomoc?

  1. #31
    Rookie
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    62
    i ja mislim, samo ne mogu da se pomirim sa tim, posto je otislo dosta para na tokene
    Saša Crljenica likes this.

  2. #32
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    1
    Quote Originally Posted by nikola2512 View Post
    i ja mislim, samo ne mogu da se pomirim sa tim, posto je otislo dosta para na tokene
    Ja ne igram dugo, treci lvl sam, ali iz dosadasnjeg iskustva stalno drzim Tackling na HARD. Igraci se vise istrose posle utakmice, samim tim su vise i doprineli, cak i protiv slabih protivnika igram na hard i dosta puta ne dobijem zuti u toku utakmice. Kad god sam pokusao kao da sacuvam igrace jer imam dve utakmice i da im stavim NORMAL tackling jer se tada manje trose utakmica krene nizbrdo.

    Jos uvek pokusavam da skontam brdo stvari, jer prosto ne verujem da je random u pitanju kao sto mnogi pricaju i da prosto nemas srece. U svakom slucaju forma igraca kao sto neko rece je mnogo bitna, igrac sa 1* moze da dobija 8-ice a igrac sa 5* da dobija 5-ice. Negde na forumu sam procitao i par puta mi je uspelo da odmorim igrace koji dobijaju lose ocene i da ih izostavim par narednih utakmica, posle toga krenu bolje ocene.

    Drugo resenje je ako neko konstantno dobija lose ocene, prodaj i kupi drugog, a prilikom kupovine gledaj i statistiku a ne samo skill.
    Shadow likes this.

  3. #33
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    51
    zasto mi se nevidi potpis? pardon, sad se vidi..
    +28 PISAJ PO SIROTINJI!

    kome i zasto smeta istina? budite ljudi i ako ste cigani po nacionalnoj pripadnosti.. http://www.youtube.com/watch?v=mFF_2pkgnew

  4. #34
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Бане View Post
    zasto mi se nevidi potpis? pardon, sad se vidi..
    Bane bez ovakvih poruka preko signature. Molim te promeni to odmah.

  5. #35
    Apprentice
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    286
    Quote Originally Posted by Бане View Post
    zasto mi se nevidi potpis? pardon, sad se vidi..
    Svaka cast za signature
    Veceras ce da bude svasta
    Бане likes this.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234