Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 28
Like Tree10Likes

Thread: Povrede

  1. #11
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    9
    Meni su već 5 igrača van stroja. Najbolji igrač se povredio još prošle sezone (17 utakmica),biće zdrav za dva dana ali to nije više taj igrač!!!. Previše je stagnirao...Imam svega dva tokena tako da ću uskoro početi da gubim službenim rezultatom!!!!!!!!!!!
    FK Ivan United

  2. #12
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    29
    Ove sezone samo 3 povrede ali imam licnu statistiku pa izlgleda ovako
    Sezona 29 - 17 povreda,
    Sezona 28 - 9
    Sezona 27 - 9
    Sezona 26 - 13
    Sezona 25 - 11
    Sezona 24 - 8
    Sezona 23 - 6
    Sezona 22 - 8
    Sezona 21 - 10
    Sezona 20 - 15 itd....
    Sve u svemu sa povredama prolazim odlicno ali me ubijaju zuti i crveni kartoni standardno 25-30 zuta po sezoni a prosle sezone cak 6 direktna crvena kartona uz skrivljeni penal

  3. #13
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Madrid
    Posts
    49
    Iste teme 200 godina pfff... sto pre shvatite da je igrica bazirana da im donese pare bice vam lakse.
    Last edited by Bengan; 05-21-2013 at 11:55 AM.

  4. #14
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Bengan View Post
    Iste teme 200 godina pfff... sto pre shvatite da je igrica bazirana da im donese pare bice vam lakse.
    Molim te bez takvih reci. Oni su napravili igricu i posteno je da zaradjuju. Sto bi ti pravio nesto ili radio negde a da nemas koristi od toga? Nelogicno malo?

  5. #15
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Madrid
    Posts
    49
    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    Molim te bez takvih reci. Oni su napravili igricu i posteno je da zaradjuju. Sto bi ti pravio nesto ili radio negde a da nemas koristi od toga? Nelogicno malo?
    Nemas ni ti odgovor na sve ovo da imate ne bi se ljudi konstantno bunili za istu stvari... Djalovic se 4 godine njaka sa istim stvarima i do dan danas ni on sam ne zna odgovor... ja nemam nista protiv da 10 miliona ljudi uplati mesecno 500-1000 din i da pikaju feer i postenu igricu... ako ja trebam da dodjem do najveceg levela i jedan ADMIN da mi unisti citav trud i da mi sabotiraju tim svaki dan... od povreda preko kartona ... onda sta drugo da napisem ? dodjes i igras 3 godine... i odes na TL kad tamo 2-3 admina se krljaju po 50 rundi.. i to nazivas " fer i postenim zaradjivanjem " .... da ne duzim... nije vredno rasprave... o svemu ovome i vrapci na granama vec znaju sta i kako ide ovde... ajd ziv bio.
    Last edited by Bengan; 05-21-2013 at 05:47 PM.
    NTNK and Milan Dj. like this.

  6. #16
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Bengan View Post
    Nemas ni ti odgovor na sve ovo da imate ne bi se ljudi konstantno bunili za istu stvari... Djalovic se 4 godine njaka sa istim stvarima i do dan danas ni on sam ne zna odgovor... ja nemam nista protiv da 10 miliona ljudi uplati mesecno 500-1000 din i da pikaju feer i postenu igricu... ako ja trebam da dodjem do najveceg levela i jedan ADMIN da mi unisti citav trud i da mi sabotiraju tim svaki dan... od povreda preko kartona ... onda sta drugo da napisem ? dodjes i igras 3 godine... i odes na TL kad tamo 2-3 admina se krljaju po 50 rundi.. i to nazivas " fer i postenim zaradjivanjem " .... da ne duzim... nije vredno rasprave... o svemu ovome i vrapci na granama vec znaju sta i kako ide ovde... ajd ziv bio.
    Nisam tako veliki nivo, tako da sam video nesto sto je postavljao Djalovic ali ipak nzm :/ Admini kazu da i oni takodje placaju tokene kao i normalni igraci, pa zar je to cudo da igrac ode u 50 rundi jer ipak to su veliki nivoi, puno tokena ima svaki menadzer..

  7. #17
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    Nisam tako veliki nivo, tako da sam video nesto sto je postavljao Djalovic ali ipak nzm :/ Admini kazu da i oni takodje placaju tokene kao i normalni igraci, pa zar je to cudo da igrac ode u 50 rundi jer ipak to su veliki nivoi, puno tokena ima svaki menadzer..
    Da, apsolutno je cudno narocito ako biduje za igraca od 3* (iz njegovog ugla) sve u cilju da trosi tokene regularnim korisnicima:



    Admin je porazen, ali njegov cilj nije bio da kupi igraca.

  8. #18
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Milan Dj. View Post
    Da, apsolutno je cudno narocito ako biduje za igraca od 3* (iz njegovog ugla) sve u cilju da trosi tokene regularnim korisnicima:
    Ček kako može da se ovaj igrač kod njega vidi kao 3* ako si ti najveći nivo a iz tvog ugla se on vidi kao 5* ?
    Da nisi možžda pratio ovo sa nekog drugog profila?

  9. #19
    MDKII
    Guest
    Ima preko 11 miliona igraca, a vreme jednog developera je vrednije od tih nekoliko tokena koje bi naterao druge igrace da trose. Nije zabranjeno developerima da igraju igru, a tokene moraju da kupe ili zarade isto kao i svi igraci. Ako zelite da verujete da se krije vise iza toga, siguran sam da ne postoji ta sila koja ce vas razuveriti, ali niti smatramo losim da zaposleni igraju igru koju su napravili, niti je to nesto sto cemo zabraniti ili sankcionisati.
    nsretkovic and Shadow like this.

  10. #20
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by MDKII View Post
    Ima preko 11 miliona igraca, a vreme jednog developera je vrednije od tih nekoliko tokena koje bi naterao druge igrace da trose. Nije zabranjeno developerima da igraju igru, a tokene moraju da kupe ili zarade isto kao i svi igraci. Ako zelite da verujete da se krije vise iza toga, siguran sam da ne postoji ta sila koja ce vas razuveriti, ali niti se smatramo losim da zaposleni igraju igru koju su napravili, niti je to nesto sto cemo zabraniti ili sankcionisati.
    Upravo tako, ako sad ja napravim sladoled, zar nemam pravo da ga pojedem ?

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast