Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 25 of 25
Like Tree9Likes

Thread: Pobednici "Design your own Emblem" takmicenja

  1. #21
    Rookie Džoni's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Belgrade, Serbia
    Posts
    83
    Quote Originally Posted by Sourcekv View Post
    Trpam te zestoko...
    E moj Dzoni, pogledaj drugi moj logo koji je medju pobednickim
    Video sam druže, odličan je...al' gde nađe crveno-crnu? :'(

  2. #22
    Top Emblem Designer Sourcekv's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    34
    Za navijace Milana specijal :P (al sam lupio, mrzim Milan)

  3. #23
    Newbie Дедина препеченица's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    22

    Imam jedno pitanje za moderatore, administratore i ostalo pomoćno osoblje. Interesuje me kada bi trebao da izađe moj grb u prodavnici kluba? Mislim da ste ga dosta puta preskakali pa se pitam da li je možda potrebno da se stvar podmaže ili idete na onu kolibrijevu eci-peci-pec ti si mali zec, ja sam mala prepelica?

    WANTED
    EVIL GENIUS seeks minions to sacrifice their lives in world domination attempt. Must bee prepared to work 24/7 for fascist psychopath for no pay. Messy death inevitable but costumes and death rays provided. No weirdos.
    Call: 1900-MWHA-HAHA

  4. #24
    Top Emblem Designer Sourcekv's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    34
    Quote Originally Posted by Дедина препеченица View Post

    Imam jedno pitanje za moderatore, administratore i ostalo pomoćno osoblje. Interesuje me kada bi trebao da izađe moj grb u prodavnici kluba? Mislim da ste ga dosta puta preskakali pa se pitam da li je možda potrebno da se stvar podmaže ili idete na onu kolibrijevu eci-peci-pec ti si mali zec, ja sam mala prepelica?

    Nisi jedini koji ceka :P

  5. #25
    Rookie ZSKovac's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Valjevo, Serbia
    Posts
    104
    Quote Originally Posted by Sourcekv View Post
    Ma razumes mi se ti u dizajn k'o kurva u automehaniku. Ne kazem da je moj grb najbolji, daleko od toga, bilo je mnogo boljih. Iako sam grobar oni grbovi sto je NTNK radio iskreno su sranje, boli koliko je ocigledno da mu se tim u igri zove Partizan i da je hteo da ima takav grb. Ali brate to ne prolazi. Realno ovde moras da radis za sire mase a ne za sebe. Ja sam odradio ovaj grb ovakav jer sam hteo da bude neki fazon kao sto Nordeus radi a opet da bude unikatno. Da sam radio grb koji bi samo ja koristio, bilo bi nesto kao sto je pokusao NTNK.
    Razumem ti se ja u dizajn k'o kurva u automehaniku?
    Mozda se ja ne razumem u dizajn ali imam svoje misljenje i to je da ti je grb go kurac.
    Ja sam samo izneo svoje misljenje. Svako ima pravo da kaze sta misli, zar ne?

Page 3 of 3 FirstFirst 123