Results 1 to 5 of 5

Thread: Povreda

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    2

    Angry Povreda

    problem sa povredom igraca vec 2-3 sezona jedan te isti igrac se stalno povredjuje a sto je najzanimljivije danas sto se desilo jer sam ga upravo tokom dana pred utakmicom oporavio od povrede....

    Povreda-immagine.jpg

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    2
    desni vezni mi se povredjuje vec 7 put u sezoni tj u pitanju su dva beka koji se povrede posle dan igranja i to bude po 4-8 dana... u cemu je ovde fora? mislim da niko ne odgovara...

  3. #3
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by lfwebs View Post
    desni vezni mi se povredjuje vec 7 put u sezoni tj u pitanju su dva beka koji se povrede posle dan igranja i to bude po 4-8 dana... u cemu je ovde fora? mislim da niko ne odgovara...
    valjda ce proci, tako meni jedne sezone, na svaki trening, na svaku utakmicu jedan te isti mi se povredi...procice to, to traje jedan period ali prolazi, mene je to proslo.

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    4
    već nekoliko sezona (oko 20 ) povređuje mi se desni spoljni golman na kome mestu nemam zamenu, šta da radim nemam da ga lečim-a desni spoljini golman mi nije u timu, da li da igram bez njega?
    molim brzi odgovor-jer mi je dosadno

  5. #5
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sokobanja, Serbia
    Posts
    139
    ja sam jednog takvog prodao.1. i 2. sezonu bio stelac lige. treću sezonu to mu je izmaklo za 2 gola, jer je često bio povređen, a nemaju se uvek koferčići. četvrtu sezonu ga prodam