Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23

Thread: Para Sorunu

Newbie
    İyi güzelde ben pek beceremem böyle şeyleri, daha doğrusu uğraşmak zor gelir. Yapabilirsem bi deniyecem, yapamazsam size sorarım artık.

Apprentice
    hocam bende sıkıntı yok şimdilik çok şükür token de bir ton para da, 2 3 sezon ki hedefim admin arkadaşın parası

seviye ile alakası yok bence birikimine ve stratejine bağlı. sizin seviyelerdeki birkaç arkadaş var onların para 4b, 5b civarında adamlar her sezon başı en az 10 oyuncu alıp gönderiyorlar sürekli bildirim geliyor ondan biliyorum

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasim Ozan View Post
    hocam bende sıkıntı yok şimdilik çok şükür token de bir ton para da, 2 3 sezon ki hedefim admin arkadaşın parası

seviye ile alakası yok bence birikimine ve stratejine bağlı. sizin seviyelerdeki birkaç arkadaş var onların para 4b, 5b civarında adamlar her sezon başı en az 10 oyuncu alıp gönderiyorlar sürekli bildirim geliyor ondan biliyorum
    Ben devamlı nakit için video izlemediğimden bu şekilde

Apprentice
    siz bir de oyunu face üzerinden oynuyorsunuz ben günde 10 15 civarı video izliyorum daha da fazla oluyor ama kasmıyorum bir noktadan sonra sıkılıyor insan sürekli tıkla izle tıkla izle

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    siz bir de oyunu face üzerinden oynuyorsunuz ben günde 10 15 civarı video izliyorum daha da fazla oluyor ama kasmıyorum bir noktadan sonra sıkılıyor insan sürekli tıkla izle tıkla izle
    İOS-Android-Bilgisayar bu 3ünü günde tüm sponsorlarıyla takip edince insanın sorunu kalmıyor

Apprentice
    Ios android bende kullanıyorum ama pc de video gelmiyor siz nasıl izliyorsunuz

Newbie
    1. sürekli transfer yapmıyorum. 2 sezon veya 3 sezonda bir transfer yapıyorum. her sezon yapsam yine de bir sıkıntı yaşamam ama takımı bu şekilde düzenliyorum. bu sayede oyuncu maaşları düşük oluyor. sözleşmesi biten oyuncuyla eğer çok iyiyse yenileme yapıyorum.

2. zaten günlük girdiğimizde sponsor katkısı var. ben her gün girdiğim için 600k o şekilde geliyor.

3. bilet fiyatlarını çok yüksek tutmuyorum. tam orta seviyede yani 8 lira. bu sayede her maç ful çekiyorum stadı takım sonuncu sırada bile olsa.

4. birde 3 kupada sürekli yer almam da önemli tabiki. çoğu sezonda sıkıntı yaşamazsam en az çeyrek final ve ligte ilk 3'te yer alıyorum. nerden baksanız ortalama 50m gelir de bu sağlıyordur.

5. en önemlisi.. şimdi şöyle anlatayım ben oyunu face üzerinden oynamıyorum Game center hesabıyla bağladım ordan devam ettiriyorum. Bu sayede de telefonda oynarken video oluyor para, tedavi, moral, kondisyon paketleri için. bende önemli para diyip video izlemeyi ful para üzerinden yaptım ve günlük nerdeyse 20 civarı video oluyor 450k veriyor video başı 9m cepte. bunu yaklaşık 4 5 sezondur yapıyorum.

Buyrun şu anda size 5 günlük gelir gider tablom. Bu sene biraz transfere yöneldim olmasaydı 750m olurdu heralde para
    Attachment 57591
    bU GAME CENTERİN ANDROİD için olan programı varmıdır.

Apprentice
    Quote Originally Posted by Yaşar Serim View Post
    bU GAME CENTERİN ANDROİD için olan programı varmıdır.
    game center face gibi bağlanmak için yardımcı sadece önemli bir şey değil. android de ise gmail hesabınla bağlıyorsun.

Newbie
    game center face gibi bağlanmak için yardımcı sadece önemli bir şey değil. android de ise gmail hesabınla bağlıyorsun.
    anladım teşekkür ederim.

Apprentice
    Quote Originally Posted by Yaşar Serim View Post
    anladım teşekkür ederim.
    rica ederim. eğer ios kullanıyorsan game center ile de bağlanabiliyorsun. benim face kapalı olduğu için ilk önce face ile oyunu bağladım sonra game center hesabı açıp top eleven bilgilerimi oraya da bağlamış oldum. bu sayede facesiz de oynayabiliyorum oyunu.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast