Results 1 to 10 of 10
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Ahmet T. Öncü
  • 1 Post By Euthyrox

Thread: Dostluk maçı

Rookie

Dostluk maçı

Şu dostluk maçı atma işi çok kötü 100 de 39 kondisyonum var Ada'm bana maç atıyor keşke bir buton olsa dostluk maçına açık veya kapalı gibi sırf bu yüzden arkadaş siliyorum

Apprentice
    Dosluk maçını rakip başlattıysa sendeki kondisyon maç bittikten sonra eski haline gelir.Sana rahatsızlık veriyorsa senda top çalma zor sıkı pres sert hücüm adam adama olarak ayarla sakatlansın oyuncuları. ben öyle yapıyorum zurnanun zırt dediği yerde dosluk maçı atanlara.
    Euthyrox likes this.

Rookie
    Attığını görsem reddederdim de ben yokken atıyor sildim Ada'mı faceden hayla top eleven arkadaş kısmında gözüküyor anlamadım bu işi bir gün geçti hayla arkadaşım

Apprentice
    dostluk maçı ayarlasın önemli değil. Oyuncun kartda görse ,sakatlansada , Kondiyon-Moral sıfıra düşşsede maç sırasında maç bitiminde herşey sıfırlanır.Yani maç başlamadanki halinde kalır onu anlatmak istiyorum. Bu durum aslında dostluk maçını ayarlıyanın zararına.Banada ard arda dostluk maçı ayarlıyan oldu Pres Sıkı , Top çalma Zor , Oyun anlayışı Sert hücum ayarlayınca en az 1 tane oyuncusunun kellesini alıyor

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Tyson Bolt View Post
    Şu dostluk maçı atma işi çok kötü 100 de 39 kondisyonum var Ada'm bana maç atıyor keşke bir buton olsa dostluk maçına açık veya kapalı gibi sırf bu yüzden arkadaş siliyorum
    Zaten dostluk maçıda yapsa senin takımını etkilemiyor o yüzden senin açından hiçbir sorunu yok.

Rookie
    Quote Originally Posted by Ahmet T. Öncü View Post
    dostluk maçı ayarlasın önemli değil. Oyuncun kartda görse ,sakatlansada , Kondiyon-Moral sıfıra düşşsede maç sırasında maç bitiminde herşey sıfırlanır.Yani maç başlamadanki halinde kalır onu anlatmak istiyorum. Bu durum aslında dostluk maçını ayarlıyanın zararına.Banada ard arda dostluk maçı ayarlıyan oldu Pres Sıkı , Top çalma Zor , Oyun anlayışı Sert hücum ayarlayınca en az 1 tane oyuncusunun kellesini alıyor

Benle oynamışlardı oyuncum sakatlandı ama sıfırlanmadı bastım 10-15 tedavi puanını. Sakatlık için geçerli değil heralde
    Ahmet T. Öncü likes this.

Apprentice
    Quote Originally Posted by Euthyrox View Post
    Benle oynamışlardı oyuncum sakatlandı ama sıfırlanmadı bastım 10-15 tedavi puanını. Sakatlık için geçerli değil heralde
    destek ekibine yaz diyecem ama inan onlarda bilmiyordur çerezleri temizle derler kesin Sıfırlanıyor diye biliyorum ben. Sakatlıkda dahil.Oyun problemi olabilir.Sorununu ilet diyeceğim ama iştee sorduğuna alakasız cevap veriyorlar. Verecek cevap bulamadıklarında öneriniz bizim için değerlidir.Öneriniz için teşekkürler filan filan . Çözümü kesinlikle cevap olarak veremezler .

Rookie
    Tşkler Ada'mı sildim faceden hayla arkadaşım oyunda anlamadım bu işi

Rookie
    Quote Originally Posted by Ahmet T. Öncü View Post
    destek ekibine yaz diyecem ama inan onlarda bilmiyordur çerezleri temizle derler kesin Sıfırlanıyor diye biliyorum ben. Sakatlıkda dahil.Oyun problemi olabilir.Sorununu ilet diyeceğim ama iştee sorduğuna alakasız cevap veriyorlar. Verecek cevap bulamadıklarında öneriniz bizim için değerlidir.Öneriniz için teşekkürler filan filan . Çözümü kesinlikle cevap olarak veremezler .
    Ben doğru düzgün cevap gelmeyeceğini bildiğim için yazmıyorum hiç uğraşmayacam

Rookie
    Belki verirler kardeşim arada güzel cevaplar alıyorum bazen hüsran