Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 68
Like Tree38Likes

Thread: 4-1-2-2-1 Αν το μάθεις είσαι Βασιλιάς!

  1. #11
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Παντως εγω 0 στα 5 μεχρι τωρα με το συστημα σου..
    Και δεν χρειαζεται να κανεις κατι για μενα drago,προς θεου. Ουτε προσπαθω να σου "ακυρωσω" το συστημα ουτε λεω οτι λες μπαρουφες. Απλα σου βγαινει. Σε αλλους προφανως οχι. Δεν το λες και αχαστο συστημα παντως.
    Και πιστευω οτι ειναι ρουλετα αυτα. Παντα το ελεγα και παντα θα το λεω. Μπορει να γ@μ@ς μεσα στο τεραιν να τον εχεις μονοτερμα να χανεις το ενα πισω απ τ αλλο και ο αλλος με 1 σουτ να σου παρει το παιχνιδι. Και δεν γινονται αυτα μονο μια φορα καθε τρεις σεζον που λεει ο φιλος Alex. Γινονται 2-3 φορες τη βδομαδα. Εχω γεμισει το φορουμ ποσταρισματα με ολη αυτη την κατασταση τα τελευταια χρονια.

    Εδιτ...δεν ημουν μεσα σε κανενα ματς απο τα 5 που εχασα, αλλα δεν ηταν ουτε κι ο αντιπαλος.

    Εδιτ 2. Μολις χαθηκε και ο 6ος αγωνας με 5-4. Το αλλαξε λιγο το συστημα του ο αντιπαλος. Τωρα επαιξε με συστημα "τριμπουισον" και μας εριξε την πενταρα. Ιδου το στησιμο του.
    Το τερμα του πηρε 4,7 αλλα αυτο προφανως δεν του ηταν αρκετο για να χασει.

    4-1-2-2-1 Αν το μάθεις είσαι Βασιλιάς!-screenshot_4.jpg
    Last edited by Nikose; 12-04-2016 at 02:20 PM.

  2. #12
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    χαρα στο κουραγιο σου εγω δεν το εχω δοκιμασει, αλλα στο συγεκριμενο συστημα
    πολλες φορες εχω παρατηρησει οτι με βελακια μονο στους 2 ακραιους η ομαδα κερδιζει, τωρα
    οταν εχεις να αντιμετωπισεις ενα δυνατο αντιπαλο με aml,amr γρηγορα και βαλεις κοκινα βελακια στους dr,dl
    τοτε νομιζω θα φας πολλα γκολ

  3. #13
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by Nick Lizas View Post
    χαρα στο κουραγιο σου εγω δεν το εχω δοκιμασει, αλλα στο συγεκριμενο συστημα
    πολλες φορες εχω παρατηρησει οτι με βελακια μονο στους 2 ακραιους η ομαδα κερδιζει, τωρα
    οταν εχεις να αντιμετωπισεις ενα δυνατο αντιπαλο με aml,amr γρηγορα και βαλεις κοκινα βελακια στους dr,dl
    τοτε νομιζω θα φας πολλα γκολ
    Απολυτα λογικο. Και δεν ειναι απαραιτητο να εχει καν aml-amr. Δες το προηγουμενο post. Aρπαξαμε 5 χαλαρα και χωρις αυτους. Αρκει ενα "κουκουρουκου" συστημα.
    Να το επαιζα εγω αυτο....θα ετρωγα 10. Και μετα θα μου ελεγαν,,,μα φυσικα και λιγα εφαγες. Που πας με μονο 2 αμυντικους και ολη την αριστερη πλευρα σου ανοιχτη!! Τι περιμενες δηλαδη?? Ετσι ειναι. Αυτα που λεω. Το παιζει γιατι του βγαινει. Αμα εχανε δεν θα το προτιμουσε. Ασε που παιζουμε εμεις με πχ. κλασικο 4-4-2 και ΔΕΝ μας βγαινει!!!!

    Μου ελεγε ο Alexinho προχτες..Δεν εισαι καλος μανατζερ!! Χανεις γιατι στηνεις την ομαδα σου οπως και ο αντιπαλος σου!! Μα ειναι πολυ πιο αδυνατος απο μενα του λεω!! Γιατι δεν ειναι με εμενα οι πιθανοτητες?? Γιατι δεν κανεις αυτο το κατι παραπανω μου λεει.. Δεν βγαζεις νομημα εδω.
    Last edited by Nikose; 12-05-2016 at 05:21 AM.

  4. #14
    Apprentice dragonomicon's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    https://t.me/pump_upp
    Posts
    195
    Δεν μπόρεσα να πάρω βίντεο δυστυχώς, τα μικρά στο σπίτι κάνανε πάρτυ και δεν κατέστει δυνατό. Αλλά όμως μπορώ να σας παραθέσω τούτα στα screenshots!!!!
    ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 3-0

    4-1-2-2-1 Αν το μάθεις είσαι Βασιλιάς!-screenshot_38.jpg4-1-2-2-1 Αν το μάθεις είσαι Βασιλιάς!-screenshot_39.jpg

    ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
    4-1-2-2-1 Αν το μάθεις είσαι Βασιλιάς!-screenshot_40.jpg4-1-2-2-1 Αν το μάθεις είσαι Βασιλιάς!-screenshot_41.jpg

    Ειλικρινά δεν ξέρω τι συμβαίνει πάντως εμένα με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο παντού, αύριο παίζω με ένα Τούρκο Τελικό κυπέλλου, μου ρίχνει 1 λέβελ και είναι και ενεργότατος. Θα προσπαθήσω να το έχω σε βίντεο.

  5. #15
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Mπραβο ρε Drago συγχαριτηρια!!! Ειναι προφανεστατο οτι αυτο το συστημα σου παει. Αντε να μας φερεις και την κουπα!!!

  6. #16
    Apprentice dragonomicon's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    https://t.me/pump_upp
    Posts
    195
    Απ το στόμα σου και στου Θεού τ αφτί... είναι πολύ ζόρικος ο Τουρκαλάς αλλά πιστεύω να τον κλειδώσω.

  7. #17
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Ti εκανες τελικα?? Πως πηγε το ματς??

  8. #18
    Apprentice dragonomicon's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    https://t.me/pump_upp
    Posts
    195
    έγραψα στο Post δεν υπάρχει λογική στο κύπελλο. Δυστυχώς έχασα 3-2 στην παράταση, αλλά με πούλησε το παιχνίδι. Τραυματίστηκε ο Αναστόπουλος όταν ήμουν 0-2 μπροστά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και άργησε το σύστημα αδικαιολόγητα να μου κάνει την αλλαγή και με ισοφάρισε. Παρόλο που τον είχα έφαγα γκόλ στην παράταση και έχασα..... Αστα. Τους πήρα όμως το πρωτάθλημα και κάπου ισορρόπησα τη θλίψη μου....
    4-1-2-2-1 Αν το μάθεις είσαι Βασιλιάς!-screenshot_45.jpg
    Nikose likes this.

  9. #19
    Newbie
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    2
    επαιζα με μια τύπισσα με τρελό επίπεδο πάνω από έμενα για cl και όμως με το συγκεκριμένο σύστημα και τις συγκεκριμενες οδηγίες κέρδισα και μάλιστα χωρίς δεξί μπακ λόγο τιμωρίας!

    4-1-2-2-1 Αν το μάθεις είσαι Βασιλιάς!-asdf1.jpg

    4-1-2-2-1 Αν το μάθεις είσαι Βασιλιάς!-2.jpg

    4-1-2-2-1 Αν το μάθεις είσαι Βασιλιάς!-3.jpg

    4-1-2-2-1 Αν το μάθεις είσαι Βασιλιάς!-xtr.jpg

    4-1-2-2-1 Αν το μάθεις είσαι Βασιλιάς!-4.jpg
    nikolgiorgos and dragonomicon like this.

  10. #20
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    ωραίος !
    ο dr σου τι θέση είναι ?
    τι βαθμό πήρε στο παιχνίδι ?
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast