Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 61 to 68 of 68
Like Tree38Likes

Thread: 4-1-2-2-1 Αν το μάθεις είσαι Βασιλιάς!

  1. #61
    Newbie
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    14
    Γεια σας παιδια. Το συστημα ειναι πολυ καλο ειδικα οταν παιζεις με ισχυροτερους αντιπαλους. Βεβαια εγω χανω με κατεβασμενα χερια οταν παιζω με ομαδες που παιζουν με 3dc 2mc 1 mr 1ml 2mcl 1 amc 2 st. Τρωω 3-4 γκολ για πλακα. Εχετε κατι να μου προτεινετε;

  2. #62
    Apprentice imperium's Avatar
    Join Date
    May 2017
    Location
    Greece
    Posts
    297
    Quote Originally Posted by nikaros View Post
    Γεια σας παιδια. Το συστημα ειναι πολυ καλο ειδικα οταν παιζεις με ισχυροτερους αντιπαλους. Βεβαια εγω χανω με κατεβασμενα χερια οταν παιζω με ομαδες που παιζουν με 3dc 2mc 1 mr 1ml 2mcl 1 amc 2 st. Τρωω 3-4 γκολ για πλακα. Εχετε κατι να μου προτεινετε;
    καπου εχεις γραψει λαθος. Εχεις αναφερει 12 παιχτες και στο σημειο mcl δεν καταλαβα ποια θεση εννοεις.
    Μηπως εχει 2 dmc και εναν mc??

  3. #63
    Newbie
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    14
    Χαχαχα. Γιαυτο χάνω! Πάμε πάλι από την αρχή. 3dc 1mr 2mc 1ml 1amc 2st. 3-4-1-2

  4. #64
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Κάτι άλλο κάνεις λάθος (νοοτροπία, στυλ πάσας, κλπ). Μπορείς αν θες να μας παραθέσεις στοιχεία (της ομάδας σου, του αντιπάλου και κάποιον αγώνα) και να σε βοηθήσουμε!
    In Tesla FC's club we fight for glory in our fields. Our mission is a wealthy, yet promising team,
    that spreads its ideas beyond the horizon and leads our spirit to the victory.

    • A.E.K. FC
      | seasons 01 -> 37 |

    • Tesla F.C.
      | seasons 38 -> 67 |

    • Dragons F.C.
      | seasons 68 -> 75 |

  5. #65
    Newbie
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    14
    Ακολουθω πιστα τις εντολες. Τα στοιχεια απο τους αγωνες δεν τα εχω γιατι ειναι απο την προηγουμενη σεζον. Το συστημα λειτουργει κανονικα σε ολους τους υπολοιπους αγωνες. Παρατηρησα οτι οταν το συστημα του αλλου εχει 2 st και 1 amc τοτε μαζευψ 3-4 μπαλακια χαλαρα

  6. #66
    Newbie
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    5
    Φίλε το σύστημα σου είναι όντως πολύ καλό.το παίζω εδώ και δυο μέρες και ρίχνω τεσσάρες για πλάκα.μπραβο

  7. #67
    Rookie PanosGR's Avatar
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    54
    Δουλεύω αυτό το σύστημα αρκετές σεζόν, στην αμυντική εκδοχή του, με βελάκια μόνο στους Amr, Aml μπροστά και Dmc πίσω. Ποιότητα ομάδας πάνω από 100% κάθε σεζόν. Κερδίζω 19 στα 20 παιχνίδια, ενώ τρώω και σπανιότατα γκολ. Όμως δυσκολεύομαι αφάνταστα κόντρα σε ομάδες που παίζουν με 5 αμυντικούς. Χαρακτηριστικό παράδειγμα η ομάδα Muang Thong Reds στο πρόσφατο τουρνουά Ασίας, από την οποία έχασα 3 φορές

  8. #68
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    Ναι γιατί έχει πολλούς πίσω και εσύ μόνο 3 επιθετικούς.
    Και γω χρησιμοποιώ συχνά το 4-5-1V αλλά για τη Muang Thong Reds έβαλα άλλο σύστημα.
    3 DC πίσω και έναν εξτρά AMC.
    Δεν υπάρχει ένα μόνο κατάλληλο σύστημα για όλα τα παιχνίδια.

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567