Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 30 of 30
Like Tree6Likes

Thread: Kako dobiti ovu formaciju?

  1. #21
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Moj ti je predlog 4-5-1 V stil ili 3U-1-4-2 (za nju piše da je counter ovoj formaciji)

  2. #22
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    12
    biram prvo,4-5-1 v stil...pre par min sam igrao ovu form. u ligi i nabio lika 10:0 u gostima
    hvala ti jos jednom pozz

  3. #23
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    12
    pozz svima
    jel ima neko predlog kako dobiti 4-3U-2(AML/AMR)-1....ja sam trazio na forumu ali nigde ne mogu da nadjem kako dobiti ovu form.
    pitanje je malo glupavo ali je ovo jedina formacija koja mi je iskidala zivce.

  4. #24
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Veoma dobra formaciju, piše da je counter za nju 4-4-1-1, mada sumjam u to. Ja sam je u 35T ligi dobio sa 4-5-1 ravno...nisam ni pratio meč.

  5. #25
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    12
    ti ovo bas znas hvala puno mec sam dobio glat sa 3:0
    elem sutra igram polufinale LS (dan D) kod kuce sam igrao 0:0
    lik ima kvalitetniji tim,sto se videlo iz toga da sam jedva izvukao remi bez primljenog gola na rodjenom terenu,dok lik uopste nije pratio utakmicu.
    inace formacija mu je 4-1-3S-2
    ja sam u prvom mecu igrao 3u-1-4-2 i prosao kako sam prosao...zanima me kako bi ti odigrao da si na mom mestu ? hvala unapred i obecavam da necu vise smarati

  6. #26
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Ma ne smaraš uopšte...tu smo da pomognemo jedni drugima . Ja bih odigrao u formaciji 4-5-1 V stil protiv ove. Srećno!

  7. #27
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    12
    oke....poslusao sam te za ovo 4-5-1 v stil...odigrao 2:2 i prosao u finale LS na kraju osvoio uz to pride 1 mesto u ligi
    hvala jos jednom na pomoci i savetima iskren da budem stv mng toga moze da se nauci od vas i vasih postova eo prvi ja do juce nisam imao pojma o top11...par dana ucenja na forumu i retko koju tekmu izgubim
    pozz i hvala jos jednom
    Svajc likes this.

  8. #28
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    12
    pozz
    svajc ajd ako ti nije frka baci koje slovo o ovom ispod da se i ja resim ovih prob.
    1-kako da smanjim pad forme kod igraca
    2-kako da smanjim pad morala...sve tokene potrosih na bustere
    3-kako da mi igraci brze napreduju

    postavicu fotku igraca iz moje lige,isti nivo isto sve smao njegovi igraci mng brze napreduju dok moji svake prestupne dobiju po 1 zvezdicu

    [IMG][/IMG]

  9. #29
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    1) Ne postoji način da sprečiš pad forme igrača...do toga jednostavno dolazi kako u realnosti tako i na igrici. Problem je kako tog igrača vratiti u formu. Pretraživao sam forum kako bih našao odgovor na to pitanje ali ništa efikasno nisam našao. Moj ti je savet ukoliko imaš igrača koji konstantno dobija 5 ili slabije ocene da ga prodaš i zameniš drugim igračem...jer mogu dosta da utiču na rezultate ekipe. Naravno...pri dovođenju igrača vodi računa u kakvoj su formi i samo dovodi one sa dobrim ocenama.

    2) Koliko sam ja shvatio...do pada morala dolazi u zavisnosti koje ocene dobija igrač...a ne rezultat ekipe. Ukoliko igrač dobija 7 ili veće ocene moral će ostati isti i doći će do blagog pada tek posle nekog vremena...dok igrač koji dobija 6 ili manje ocene konstantno gube moral. Još jedan razlog da zameniš igrača sa lošim ocenama jer vraćanje morala neće dovesti do toga da igra bolje i samo ćeš gubiti bustere.

    3) Ništa ne možeš da učiniš da ti igrači brže napreduju...jedini način je da dovodiš igrače od 18-21 god. sa što većom cenom...što je veća cena igrača to će on brže napredovati. Takve igrače ćeš najbolje naći ujutru od 05:00-07:00h u zavisnosti od servera... s tim što ih nema svakog dana (kod mene ih ove sezone bilo samog prvog dana). To su takozvani bot igrači.

    Pozzz
    Last edited by Svajc; 11-26-2013 at 05:39 PM.

  10. #30
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    12
    ja sve radio naopako
    svajc brt hvala ti puno sad mi je sve jasno
    poceo sam da rasprodajem zakrzljale i da stekam $ i tokene da dovedem bolje igrace kao sto si napisao

    btw ako neko ima iskustva sa ovom formacijom neka baci kom. kako da odigram protiv nje.hvala

    [IMG][/IMG]

    pozz svajc i hvala jos 1

Page 3 of 3 FirstFirst 123