Page 15 of 39 FirstFirst ... 5131415161725 ... LastLast
Results 141 to 150 of 387
Like Tree192Likes

Thread: NK Dunav Ilok ( Ex Slobodni Net)

  1. #141
    Rookie Немањићи ФК's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    105
    Tako je, bre, Acoooooooo!!! Meljiiiiiii!!! Je*bi - ne vadiiiiiiii!!!
    Aleksandar Ilok likes this.

  2. #142
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Da mi je netko pricao, ne bi vjerovao. Ovo je bila prva sezona gdje nisam mogao biti aktivan kao prije, prijelazni rok nisam obavio bas kako treba, primjerice AMR MR mi je ostao igrac sa 3 zvijezdice, potrosio sam brdo tokena i sve zalihe, opet sam na jednoj aukciji potosio preko 50 tokena i izgubio, a za drugog isto 50 tokena ali sam dobio, vec u drugom kolu sam ispao iz kupa, jako lose startao u prvenstvu, a evo sad na kraju mi se smijesi dvostruka kruna.

    Danas smo osvojili ligu prvaka veoma uvjerljivo





    A u 21.47 igramo ligu i ako pobijedimo, gotovo sigurno smo osvojili ligu jer sutra igramo protiv predzadnjeg na tablici

    Sezona 27, Level 27


  3. #143
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Rezime sezone 15

    Liga





    Krenuli smo dosta neuvjerljivo, nije to dobro izgledalo, no ipak kad je bilo najpotrebnije, mi smo bili najjaci, i osvojili smo 6.TITULU U NIZU.

    Liga prvaka



    Osvojena je i 4.LIGA PRVAKA U POVIJESTI i to lakse nego li smo se nadali. Nismo imali neke ambicije, no ipak smo osvojili titulu.












    Kup

    Nesretno izgubili zbog vise golova u gostima protiv starog rivala, da smo bili aktivni prosli bi ovo, na kraju su upravo oni osvojili kup sto nam je jako drago.




    Statistika

    Dva napadaca su u prvih pet sto se tice postignutih golova



    Ista stvar i sa asistencijama s time da je MAHDI HASANPOUR prvi



    A i igrac koji ide u mirovinu je najbolje ocijenjen igrac lige







    I za kraj, ovo je momcad koja je ove sezone dosla do dvostruke krune






    P.S - Ove sezone nismo na temi stavljali koga smo sve doveli i prodali, to se odsada nalazi zabiljezeno u nasoj arhivi, a ako smatramo da je nesto vrijedno, stavljat cemo i na ovu temu.

  4. #144
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091


    Ovo je trenutna momcad koja je pretrpjela brojne izmjene



    A nastupamo ove sezone u sljedecoj granituri



    Iz kupa smo nazalost vec ispali



    U ligi prvaka smo odlicno krenuli





    A u prvenstvu nismo dobro prosli, ponovno smo u ligi sa nasim najvecim rivalom ATLANTOM a tu je i Torcidaš FC, s njim nikad nisam igrao ali sezonama se podrzavamo i uvijek sam ga htjeo izbjeci jer ima jak tim, ima i drugih veoma jakih klubova ali i dosta slabih, no ni termini nam nikako ne odgovaraju, prvo kolo smo izgubili, i cini nam se da dolazi kraj velike dominacije od 6 prvenstava za redom.

    Svajc likes this.
    Sezona 27, Level 27


  5. #145
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Veceras je igran derbi protiv najveceg konkurenta ne samo ove sezone, vec od pocetka igrice. Igrali smo mnoge odlicne i uzbudljive meceve sa njima, a takav je bio i ovaj mec. Usli smo u njega sa bodom zaostatka i velikim imperativom da se barem ne izgubi, jer kad netko od nas ima vise od 3 boda prednosti naspram ovog drugog, redovno osvoji ligu.

    Dosta je jaci od mene no svojom taktikom cesto ostavlja prostora u sredini sto protivnici znaju iskoristiti. Na tu kartu smo i mi danas igrali i od samog pocetka smo imali inicijativu na terenu ali i srece..jer smo mogli da primimo gol kontre. Ipak u 41.minuti na asistenciju Hasanpoura, Kuzmanic pogadja za 0-1. Nazalost u 51.minuti oni izjednacavaju. Mijenjali smo taktiku ali ostalo je 1-1

    Zadovoljni smo..nisu se odvojili, a cesto znaju kiksati i imamo itekako nade.

    Sutra je susret sa 3 na tablici i nadamo se pobjedi kako bi ostali i dalje u igri.







    Hvala svim navijacima na velikoj podrsci




    Jos da spomenem jucerasnju veliku pobjedu protiv kluba sa kojim imamo odlicne odnose, cesto podrzavamo jedno drugog i uvijek se trudimo da nismo u istoj ligi, no evo ove sezone smo u istoj ligi i ovo je bio nas prvi susret.

    Sezona 27, Level 27


  6. #146
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Auuu kakva utakmica..

    Slike ce sve pokazati

    Nazalost nismo uspjeli, ali to je nogomet..

    Prvo drama u regularnom dijelu

    Vodio sam, pa u 85 gubio, za produzetak pogodio u 90 toj



    U produzecima poveo, pa dobio gol za penale



    Prvi sut moj golman odbrani, i kad je sve mirisalo da cu osvojiti ovo..jbga izgubio sam



    Hvala svim navijacima


    Sezona 27, Level 27


  7. #147
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Rezime sezone 16

    Liga



    Nakon 6 sezona zaredom gdje smo osvajali prva mjesta, dosao je i kraj nase dominacije. Nas glavni konkurent ATLANTA, osvojio je naslov. Nazalost termini utakmica nam nisu bili naklonjeni kao prosle sezone, vecina utakmica je bila u vrijeme kad sam na poslu, pa nisam mogao voditi momcad onako kako bi trebalo. Na kraju ipak zadovoljavajuce 2.mjesto posto nam je u jednom trenutku i Liga prvaka bila daleko a strahovali smo i za 7. mjesto. Da smo imali malo vise vremena tj da smo mogli voditi utakmice, siguran sam da bi i ove sezone osvojio 1.mjesto, no sta je tu je, nakon 6.sezona naslov vise nije u nasim rukama.



    U prvih pet imamo strijelca i asistenta, radi se o istom igracu, napadacu Prkicu.







    Liga prvaka



    Sta reci..jucer sam pisao o tome na kakav nacin smo izgubili finale, to je bila jedina sansa da se okitimo nekim zlatnim peharom ove sezone, nazalost nismo uspjeli, u nevjerovatnom finalu izgubili smo na penale i osvojili drugo mjesto.

    Ovo je bio nas put do finala



    Kup

    A sta reci...vec u prvoj rundi smo ispali i to na veoma bezvezan nacin, nismo stavili ni moral ni kondiciju igracima kojima je bio na dnu, prodali smo neke igrace, zamjene jos nisu bile stigle, i eto, glupo ispadanje vec na pocetku.

    Sezona 27, Level 27


  8. #148
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091


    Ove sezone nastupamo u sljedecoj garnituri



    Oba dva dresa su poklon od nasih prijatelja NTNK kojim se i ovim putem zahvaljujemo na dresovima.

    Trenutni sastav je ovakav



    Jos dvojicu zelimo prodati i dovesti kvalitetne AMR/MR i AML/ML najvise zbog rotacije.

    U ligi smo startali pobjedom, pobijedili smo Torcidaš FC naseg znanca od prosle sezone i veoma jaku ekipu sa 3-1. Nazalost termini utakmica nam opet ne odgovaraju i malo meceva cemo moci pratiti.



    I u Ligi prvaka smo startali pobjedom, na domacem terenu poraze je FK RADNICKI, takodjer dosta jaka ekipa



    A u Kupu smo igrali protiv kluba koji je 2 levela veci, ali mi smo za skoro 10q jaci, medjutim nakon sto smo vodili 2-1 izgubili smo taj mec sa 4-2, panika je vec zavladala u nasim redovima, pa zar opet da ispadnemo na samom pocetku i to od toliko slabije momcadi i usto jos neaktivne, ali u uzvratu smo pobijedili 2-0, taman koliko nam je trebalo, i prosli dalje.

    Sezona 27, Level 27


  9. #149
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Sezona zasad ide perfektno.

    U ligi smo prvi sa svih 11 pobjeda, a liga mi nije uopce neka slaba, ima tu dosta timova jakih



    U ligi prvaka smo osvojili prvo mjesto u grupi i sutra u osmini finala igramo sa timom sa kojim smo do u 14 sezoni do zadnjeg kola vodili bitku za naslov. Malo su jaci od nas no nadamo se prolazu.



    Napokon smo i u kupu nesto uradili, no u osmini finala su nas samo dobre vile spasile. Igrali smo protiv kluba sa veceg levela, kvaliteta izjednacena, i prvu smo kod kuce izgubili 2-0 a u drugoj smo gubili od 56 minute, a onda uragan, od 63 do 74 minute zabijamo 3 gola i prolazimo u cetvrtfinale kupa.



    A tamo nas ceka jos jedan klub sa veceg nivoa, i to ne bilo kakav..ovaj je za 6 q jaci od nas i ovo ce vjerovatno biti kraj naseg puta u kupu, sumnjam da cemo ih iznenaditi, no vidjet cemo..





    Hvala svima na podrsci, zadnjih par dana mi je lap bio u kvaru pa sam dolazio sa tabletom sa kojim se slabije snalazim
    Sezona 27, Level 27


  10. #150
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Rezime sezone 17

    Prvenstvo

    Sto se tice prvenstva, vratili smo se na pobjednicki kolosijek, nakon sezone pauze ponovno smo prvi. Moram staknuti da nam ni ove sezone kao ni prosle zbog cega smo izgubili prvenstvo, raspored nije isao na ruku, ali ipak smo uspjeli osvojiti prvenstvo i to prilicno uvjerljivo.



    Liga prvaka

    Prilicno nesretno ispadanje u osmini finala protiv starog poznanika. Prvu smo igrali u gostima i izvukli 2-2 a kod kuce smo ostali bez jednog igraca koji je pljunuo protivnickog igraca i nesretno smo izgubili sa 1-0

    Kup

    Velike nade smo gajili, imali smo najvise igraca u svojoj povijesti sa spec.osobinama, u osmini finala smo prosli dalje nevjerovatnim preokretom, ali u cetvrtfinalu smo naisli na nepremostivu prepreku, klub sa veceg nivoa i klub dosta jaci od naseg i to je bio kraj nasega puta.



    Sve u svemu, jos jednom se pokazalo kako je nogomet nepredvidljiva igra, imali smo strasno jak tim, u prvenstvu smo vezali 13 pobjeda zaredom, rasturali smo i u Ligi prvaka i Kupu no ipak u ta dva natjecanja nismo osvojili trofeje, tako da je samo prvenstvo osvojeno.

    Sljedece sezone necemo raditi nikakve velike promjene, dovest cemo samo jednog igraca i nekolicine se rijesiti, tako da prvi put u svojoj povijesti necemo ciljati neki trofej, cilj ce nam biti samo da budemo u prvih 7 i da u ostalim natjecanjima sto vise zaradimo.

    Statistka i tim














    Nabavili smo i neke nove dresove i grbove u ovoj sezoni



    Sezona 27, Level 27


Page 15 of 39 FirstFirst ... 5131415161725 ... LastLast