Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 101 to 104 of 104
Like Tree23Likes

Thread: Top Eleven'da Olmasini Istediginiz Yenilikler

Rookie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Bende bu ligden sonra ara vermeyi düşünüyorum 1 yıl boyunca token,kondisyon paketi vb biriktirmeyi düşünür oldum
    3 yıl sonra 80 tokenim vardı tekrar oynadığımda ve tüm paketlerden 50x sizin için tavsiye etmem çok ileridesiniz

Günlük hediye sınırı varmı bilmiyorum ama şu yola gidebiliriz 5 tane fake hesap açıp arkadaş ekleyerek bu sorun ortadan kalkar ancak biraz işsizlik işi
    Last edited by KMos; 09-02-2015 at 02:05 PM.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar

Top Eleven'da Olmasini Istediginiz Yenilikler

Quote Originally Posted by KMos View Post
    3 yıl sonra 80 tokenim vardı tekrar oynadığımda ve tüm paketlerden 50x sizin için tavsiye etmem çok ileridesiniz

Günlük hediye sınırı varmı bilmiyorum ama şu yola gidebiliriz 5 tane fake hesap açıp arkadaş ekleyerek bu sorun ortadan kalkar ancak biraz işsizlik işi
    Günlük hediye sınırı tabikide var . Sadece her hediyeden 1 tane alabiliyorsun. Her gün oyuna giriş yapacağım zaten token o yüzden birikir Sadece kadromu sahaya bozulu şekilde çıkaracağım
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 09-02-2015 at 02:31 PM.

Newbie
    Ya bizim kendi kulubümüzden çıkan oyuncuya token vermemiz çok saçma bu kalksa çok daha iyi olur. Herşey token mi kardeşim.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by moonlife View Post
    Ya bizim kendi kulubümüzden çıkan oyuncuya token vermemiz çok saçma bu kalksa çok daha iyi olur. Herşey token mi kardeşim.
    Haklısınız alt yapıdan oyuncuyu o kadar tokenle almak akılalmaz bir olay zaten... Bunu raporumda ileteceğim

Sent from my iPhone using Tapatalk
    SSARI031 likes this.

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011