Page 32 of 63 FirstFirst ... 22303132333442 ... LastLast
Results 311 to 320 of 625
Like Tree394Likes

Thread: Απαράδεκτο αποτέλεσμα

  1. #311
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111
    Tokken δεν αγοράζω οπότε δεν τους κάνω την χάρη.Έχεις δίκαιο δεν έχει καμιά λογική το παιχνίδι.

  2. #312
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by Nikose View Post
    Bρε Nichio...κατσε να στα εξηγησω εγω. Χανεις γιατι δεν ξερεις. Δε στηνεις σωστα την ομαδα. Εχεις ενα αργο DMC που κολλαει στις αντεπιθεσεις και δεν τρεχει η ομαδα μπροστα. Ανοιγονται χωροι αλλα οι γρηγοροι πλαινοι καθυστερουν.Ερχονται φυσιολογικα οι ηττες. Απλα πραματα.
    Οσο για σενα Harkonto, εχεις επαναπαυτει οτι η ομαδα θα εχει παρει φορα απο το προηγουμενο προ και θα σαρωνει. Δεν ειναι ετσι τα πραματα. Μαθε μπαλιτσα. Βγαλε και τους δυο κοντους κοντους που εχεις για DC. Χανουν ολα τα καλα στημενα μπροστα. Κοι οι πλαγιοι...δωστους λιγο ταχυτητα και αντοχες. Και μην αφηνεις πολλους χωρους. Αυτα εκμεταλευονται οι αντιπαλοι και κανουν παρτυ στη μεσαια περιοχη, βγαζοντας φασεις.
    Οι προγραμματιστες του παιχνιδιου τις εχουν προβλεψει ολεσ αυτες τις παραμετρους!! (χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα αχα)

    Αυτα μου λεγανε εμενα τοσα χρονια εδω μεσα που τους ελεγα τα στραβα και τα απιθανα που συμβαινουν. Τωρα τελευταια μαλιστα (κανα δυο χρονια) μαθαμε και τη λεξη troll οποτε εδεσε το γλυκο, και δικαιολογουμε τα αδικαιολογητα.

    Μην κολατε...φυσικα και δε ξερω πως εχετε στησει τις ομαδες η ποιος ειναι κοντος η γρηγορος. Και μην προσπαθησετε να καταλαβετε γιατι και πως. Δεν υπαρχει λογικη εδω περα. Τοκενς να αγοραζετε και ολα καλα για τους Σερβους.
    Να ΑΓΙΑΣΕΙ το στόμα σου, την άλλη φορά έγινα μαλλιά κουβάρια εδώ μέσα με έναν που προσπαθούσε να μου εξηγήσει κιόλας....


    Sent from my iPad using Tapatalk

  3. #313
    Addicted
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    518
    ειναι παιχνιδι.χαλαρωνουμε κ απλα απολαμβανουμε τα καλα κ τα κακα του...

  4. #314
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    έτσι μιας που γίνεται κουβέντα, εκτός του ότι είναι τόσοι πολλοί παράγοντες που παίζουν ρόλο στο αποτέλεσμα (και δεν είναι οι ίδιοι κάθε φορά ), υπάρχουν πράγματα που δεν μπορούμε να ξέρουμε για τον αγώνα που ποστάρει ο καθένας μας αλλά ούτε για τον δικό μας καλά καλά.
    Εννοώ αν δεν είμασταν παρόντες.

    ας δούμε ένα παράδειγμα τι εννοώ
    παίζω αγώνα κυπέλλου χθες με την ομάδα μου τον TIGRAN.
    Είναι ομάδα ρεζέρβα που την έχω να παραμένει στο ίδιο επίπεδο εδώ και πολλές σεζόν.
    γι 'αυτό και την έχω στημένη όπως νά'ναι για να χάνω.
    μόνο στο κύπελλο και στις ομοσπονδίες την στήνω κανονικά.
    Βλέποντας τους αγώνες φίλων με την βασική μου ομάδα τον ΝΙΚ, βλέπω ότι σε 4-5 λεπτά έχω κύπελλο με τον TIGRAN.
    Ανάμεσα σε πανικό, απελπισία, απογοήτευση, νευρα, λέω ας πάω να δω και βλέπουμε.
    Ωσπου να αλλάξω λογαριασμό, δεν πρόλαβα να φτιαξω την ομάδα αλλ'α με το που ξεκινάει, αλλάζω κατευθείαν και βάζω το τέρμα μου κι έναν αμυντικό.
    Βάζω και τους άλλους τους κακόμοιρους παίκτες μου σε σωστές θέσεις και δίνω εντολές
    πολύ αμυντική, έντονη πίεση, σκληρό τάκλιγκ, χωρίς αντεπιθέσεις κι οφσάιντ και δώστου μπόνους άμυνας σε όλο το παιχνίδι.

    Την 3η αλλαγή την κρατούσα για το τέλος, μην μου τύχει τραυματισμός.

    Το αποτέλεσμα ? νίκη 1-0

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-anti-troll-1.jpg

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-anti-troll-2.jpg

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-anti-troll-3.jpg


    - ο αντίπαλος (που δεν ήταν παρών), πρέπει να έπαθε πλάκα βλέποντας το αποτέλεσμα και τις συνθέσεις.
    Δεν μπορεί να φανταστεί όμως τι έγινε.
    Τι θα μπορούσε να ποστάρει τώρα σε ένα fb γκρουπ για τον αγώνα του, άντε να φανταστείς χαχα

    - μάρτυρας μου ο Nick Lizas που είναι φίλος της ομάδας και μπορεί να δει τον αγώνα αυτό
    ΄
    Last edited by nikolgiorgos; 01-20-2018 at 10:02 AM.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #315
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Προημιτελικος cl σημερα (Δεν ηταν δικος μου αγωνας, ειναι αυτος που θα παιξουμε μαζι μεθαυριο). Wtf???? Tι παιχτηκε εδω?? Aκομη θα χτυπιεται αυτος που εχασε...
    15 γκολ ουτε σε φιλικο με 1στερο δε βαζεις...

    PS...Ο Emre ειχε χασει τον πρωτο αγωνα με 4-2

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_5.jpg

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_4.jpg
    Last edited by Nikose; 01-27-2018 at 05:06 PM.

  6. #316
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Ρε φίλε και γω σήμερα έχασα άχαστο triple.. Πρωτάθλημα το χω ήδη κερδίσει, κύπελλο είμαι τελικό με εύκολο αντίπαλο..

    Στο ch.l προημιτελικό με αντίπαλο που έχω κερδίσει εντός 1-0.. Έρχομαι σήμερα στην έδρα του και η ομάδα μου ποτέ δεν κατέβηκε γήπεδο... αποκλείστηκα!! δεν ήταν ότι είναι τρολλ, αλλά για κάποιο λόγο η δικιά μου ΔΕΝ μπορούσε να αλλάξει πάσα... πάμε πάλι για το 4ο συνεχόμενο double!! Δεν θέλει η Nordeus να πάρω ευρωπαικό φέτος!!! :P
    In Tesla FC's club we fight for glory in our fields. Our mission is a wealthy, yet promising team,
    that spreads its ideas beyond the horizon and leads our spirit to the victory.

    • A.E.K. FC
      | seasons 01 -> 37 |

    • Tesla F.C.
      | seasons 38 -> 67 |

    • Dragons F.C.
      | seasons 68 -> 75 |

  7. #317
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    καλά άλλες περιπτώσεις η μια και η άλλη.
    Το ένα είναι κακή μέρα που λένε,
    στο άλλο ματς ο ΠΑΟΚ είχε στημένη την ομάδα όπως νά' ναι.
    Ποιός ξέρει γιατί, ίσως προσπαθει να μείνει σεζόν.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  8. #318
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    εγω κανω τανκιν αλλα χτυπαω τα υπολοιπα και με τις 3 ομαδες η 3 ομαδα
    δημιουργηθηκε πριν 5 εβδομάδες τελικα και με τις 3 φθασαμε σε τελικο κυπελλου
    και με την 3η ομαδα παιρνουμε το πρωταθλημα
    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_41.jpgΑπαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_43.jpg
    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_42.jpgΑπαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_44.jpg

  9. #319
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    έτσι μιας που γίνεται κουβέντα, εκτός του ότι είναι τόσοι πολλοί παράγοντες που παίζουν ρόλο στο αποτέλεσμα (και δεν είναι οι ίδιοι κάθε φορά ), υπάρχουν πράγματα που δεν μπορούμε να ξέρουμε για τον αγώνα που ποστάρει ο καθένας μας αλλά ούτε για τον δικό μας καλά καλά.
    Εννοώ αν δεν είμασταν παρόντες.

    ας δούμε ένα παράδειγμα τι εννοώ
    παίζω αγώνα κυπέλλου χθες με την ομάδα μου τον TIGRAN.
    Είναι ομάδα ρεζέρβα που την έχω να παραμένει στο ίδιο επίπεδο εδώ και πολλές σεζόν.
    γι 'αυτό και την έχω στημένη όπως νά'ναι για να χάνω.
    μόνο στο κύπελλο και στις ομοσπονδίες την στήνω κανονικά.
    Βλέποντας τους αγώνες φίλων με την βασική μου ομάδα τον ΝΙΚ, βλέπω ότι σε 4-5 λεπτά έχω κύπελλο με τον TIGRAN.
    Ανάμεσα σε πανικό, απελπισία, απογοήτευση, νευρα, λέω ας πάω να δω και βλέπουμε.
    Ωσπου να αλλάξω λογαριασμό, δεν πρόλαβα να φτιαξω την ομάδα αλλ'α με το που ξεκινάει, αλλάζω κατευθείαν και βάζω το τέρμα μου κι έναν αμυντικό.
    Βάζω και τους άλλους τους κακόμοιρους παίκτες μου σε σωστές θέσεις και δίνω εντολές
    πολύ αμυντική, έντονη πίεση, σκληρό τάκλιγκ, χωρίς αντεπιθέσεις κι οφσάιντ και δώστου μπόνους άμυνας σε όλο το παιχνίδι.

    Την 3η αλλαγή την κρατούσα για το τέλος, μην μου τύχει τραυματισμός.

    Το αποτέλεσμα ? νίκη 1-0

    Click image for larger version. 

Name:	anti troll 1.jpg 
Views:	54 
Size:	52.6 KB 
ID:	93893

    Click image for larger version. 

Name:	anti troll 2.jpg 
Views:	54 
Size:	72.5 KB 
ID:	93894

    Click image for larger version. 

Name:	anti troll 3.jpg 
Views:	54 
Size:	86.5 KB 
ID:	93895


    - ο αντίπαλος (που δεν ήταν παρών), πρέπει να έπαθε πλάκα βλέποντας το αποτέλεσμα και τις συνθέσεις.
    Δεν μπορεί να φανταστεί όμως τι έγινε.
    Τι θα μπορούσε να ποστάρει τώρα σε ένα fb γκρουπ για τον αγώνα του, άντε να φανταστείς χαχα

    - μάρτυρας μου ο Nick Lizas που είναι φίλος της ομάδας και μπορεί να δει τον αγώνα αυτό
    ΄
    ναι γιωργο δεν καταλαβα και εγω πως το κατάφερες ημουν παρων

  10. #320
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    καλά άλλες περιπτώσεις η μια και η άλλη.
    το ένα είναι κακή μέρα που λένε,
    στο άλλο ματς ο παοκ είχε στημένη την ομάδα όπως νά' ναι.
    ποιός ξέρει γιατί, ίσως προσπαθει να μείνει σεζόν.
    εγω παλι μια χαρα το βρισκω το στησιμο του παοκ. απο που εβγαλες το συμπερασμα οτι θα μεινει σεζον?? κι αν ηταν ετσι πως κερδισε το πρωτο ματς με 2 τερματα διαφορα πριν δυο μερες?? θα τον πειραζε να παρει το cl??. δε νομιζω.
    Last edited by Nikose; 01-27-2018 at 09:47 PM.

Page 32 of 63 FirstFirst ... 22303132333442 ... LastLast