Page 40 of 63 FirstFirst ... 30383940414250 ... LastLast
Results 391 to 400 of 625
Like Tree394Likes

Thread: Απαράδεκτο αποτέλεσμα

  1. #391
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Δεν ειναι δικος μου αγωνας Nik αλλα ενος φιλου. Δεν εγκαταλειπω την πυρκαια εγω.
    Nick Lizas likes this.

  2. #392
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by Nikose View Post
    Δεν ειναι δικος μου αγωνας Nik αλλα ενος φιλου. Δεν εγκαταλειπω την πυρκαια εγω.
    εγω την εφαρμοζω απο την περασμενη σαιζον και στις 3 ομαδες και παει σφαιρα ηδη με την τριτη ομαδα που εχω
    επιπεδο 4 σε 4 σαιζον χωρις τανκιν εχω κανει τρια τριπλ με απιστευτα σκορ

  3. #393
    Addicted
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    518
    την προηγουμενη σεζον μου πηγε καλα για πρωτη φορα.τωρα οχι καλα.

  4. #394
    Addicted
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    518
    γιατι ενω ειχα μια τοσο καλη χρονια με ανατροπες κ αγωνες με παθος μεχρι τελευταιο λεπτο,
    την επομενη χρονια να με ριχνει τοσο χαμηλα κ να χανω απο ολους χωρις λογο;
    δεν λεω να μην χανω.αλλα με παικτες με χαμηλοτερη ποιοτητα κ που δεν ειναι ενεργοι;
    πολυ κακο πραγμα δεν εγκρινω....

  5. #395
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,937
    ρε φίλε, θα μας τρελάνεις ?
    απ'τη μια σου κακοφαίνεται όταν οι άλλοι ρίχνουν ποιότητα για να παίζουν με ποιό εύκολους αντίπαλους ή με +1 lv στο κύπελλο και το c.l. και από την άλλη γκρινιάζεις που δεν έχει λογική το παιχνίδι ?
    50% είναι ζάρι το παιχνίδι.
    αν παίζονταν στα ίσα με ποιότητες και μετρούσε η γνώση και η ικανότητα μόνο, κανένας δεν θα έπαιζε με τις ποιότητες ή με το να μένει σεζόν επίτηδες.

  6. #396
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by Doors FC View Post
    γιατι ενω ειχα μια τοσο καλη χρονια με ανατροπες κ αγωνες με παθος μεχρι τελευταιο λεπτο,
    την επομενη χρονια να με ριχνει τοσο χαμηλα κ να χανω απο ολους χωρις λογο;
    δεν λεω να μην χανω.αλλα με παικτες με χαμηλοτερη ποιοτητα κ που δεν ειναι ενεργοι;
    πολυ κακο πραγμα δεν εγκρινω....
    Είναι μια από τις μεγαλύτερες βλακείες του παιχνιδιού. Σε τρολάρει αλύπητα για μια ολόκληρη χρονιά. Εμένα πριν 3-4 σαιζόν, όντας ο δυνατότερος της κατηγορίας μου, τερμάτισα 6ος, χάνοντας κυρίως από τους από κάτω μου...


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Doors FC likes this.

  7. #397
    Addicted
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    518
    Quote Originally Posted by Ποσιδονας View Post
    ρε φίλε, θα μας τρελάνεις ?
    απ'τη μια σου κακοφαίνεται όταν οι άλλοι ρίχνουν ποιότητα για να παίζουν με ποιό εύκολους αντίπαλους ή με +1 lv στο κύπελλο και το c.l. και από την άλλη γκρινιάζεις που δεν έχει λογική το παιχνίδι ?
    50% είναι ζάρι το παιχνίδι.
    αν παίζονταν στα ίσα με ποιότητες και μετρούσε η γνώση και η ικανότητα μόνο, κανένας δεν θα έπαιζε με τις ποιότητες ή με το να μένει σεζόν επίτηδες.
    ναι μου κακοφαινεται που υπαρχει η ρυθμιση ποιοτητας ΚΑΙ που δεν εχει λογικη το παιχνιδι.τι σου φαινεται περιεργο;
    πρεπει ολα να λαμβανονται υποψη στο ποσοστο κ τις πιθανοτητες.
    κ οπως ειπα,ειναι δυνατον τη μια σεζον πρωταθλητης κ την επομενη να μην υπαρχω στο χαρτη;
    δηλαδη ημουν κωλοφαρδος στο προηγουμενο κ τωρα γκαντεμης;

  8. #398
    Addicted
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    518
    Quote Originally Posted by nichio View Post
    Είναι μια από τις μεγαλύτερες βλακείες του παιχνιδιού. Σε τρολάρει αλύπητα για μια ολόκληρη χρονιά. Εμένα πριν 3-4 σαιζόν, όντας ο δυνατότερος της κατηγορίας μου, τερμάτισα 6ος, χάνοντας κυρίως από τους από κάτω μου...


    Sent from my iPad using Tapatalk
    συμφωνω εν μερη ομως δεν λεω να εισαι ο δυνατοτερος κ να βγαινεις 6ος.
    λεω οτι εισαι εστω δυνατος στο πρωταθλημα να εισαι ενεργος φουλ κ να βγαινεις 8ος+ ευκολα.
    αυτο δεν μου κανει.ειδικα οταν εχεις κανει 1,2,3 πολυ καλες σεζον κ εχεις μια σταθερη κ δυνατη ομαδα.

  9. #399
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Αγαπητέ Nikose και λοιπά ψαράκια!! Σας έχω...

    Αγώνας πρωταθλήματος λοιπόν..

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-56565.png

    Ισοπαλία λοιπόν, με την 11η ομάδα του πρωταθλήματος.. Το κακό δεν είναι η θέση της, αλλά η διαφορά μας, όχι μόνο σαν ποιότητα αλλά και σαν συνολικές βαθμολογίες!!

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-1.jpg

    Και μια ματιά στα στατιστικά θα ζαλίσει ακόμη περισσότερο!!

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-2.png
    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-3.png


    Νομίζω πως σας έφερα σε δύσκολη θέση..
    In Tesla FC's club we fight for glory in our fields. Our mission is a wealthy, yet promising team,
    that spreads its ideas beyond the horizon and leads our spirit to the victory.

    • A.E.K. FC
      | seasons 01 -> 37 |

    • Tesla F.C.
      | seasons 38 -> 67 |

    • Dragons F.C.
      | seasons 68 -> 75 |

  10. #400
    Addicted
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    518
    αν εχανες ισως..

Page 40 of 63 FirstFirst ... 30383940414250 ... LastLast