Page 41 of 63 FirstFirst ... 31394041424351 ... LastLast
Results 401 to 410 of 625
Like Tree394Likes

Thread: Απαράδεκτο αποτέλεσμα

  1. #401
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Άκου λοιπόν και τα δικά μου χαΐρια...
    Μετά το περσινό πρωτάθλημα που πήρα και με τις 2 ομάδες (η μικρή τρίτο σερί) φέτος ξανάρχισε το τρολάρισμα διάρκειας....
    Η μεγάλη ομάδα, ξεκίνησε 4-0-1, πρώτη. Στους επόμενους 6 αγώνες, 4 ισοπαλίες (κυρίως με τους τελευταίους) και 2 ήττες στο γκολ... Έτσι, για να γουστάρουμε ρε παιδί μου!
    Στο chl δε, για να καταλαβαίνουμε τι λέμε για "σημαδεμένη τράπουλα", με τρείς από τις ΜΕΤΡΙΕΣ ομάδες του πρωταθλήματος, ήρθα ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ με 5 ήττες και μια νίκη 6-0!!!! Ότι να ναι, από τα γνωστά "ωραία" του παιχνιδιού...


    Sent from my iPad using Tapatalk

  2. #402
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Ρε γατακι Tesla, χασε πρωτα απ τον ενδεκατο, και μετα μιλα!! . :P

  3. #403
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Νομίζω πως ακόμα και η ισοπαλία με κάποιον που έχουμε διαφορά πάνω από 80%, είναι κάτι ακατόρθωτο! Αν βέβαια ήταν και ήττα, θα είχα πάρει το χρυσό βατόμουρο σπίτι μου!!
    In Tesla FC's club we fight for glory in our fields. Our mission is a wealthy, yet promising team,
    that spreads its ideas beyond the horizon and leads our spirit to the victory.

    • A.E.K. FC
      | seasons 01 -> 37 |

    • Tesla F.C.
      | seasons 38 -> 67 |

    • Dragons F.C.
      | seasons 68 -> 75 |

  4. #404
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Με όλο το σεβασμό στα παθηματά σου, πριν λίγους μήνες (την τελευταία σαιζόν του te2017) έχασα στον τελευταίο αγώνα των ομίλων chl (και μαζί την πρόκριση στα νοκάουτ) από ομάδα που είχε δυναμικότητα.... 9%!!!! Με 80-20 κατοχή υπέρ μου και δε σσυμμαζεύεται... Η ομάδα που είχα κατεβάσει σε εκείνο τον αγώνα είχε δυναμικότητα 81%. Απλά γελούσα καμία βδομάδα με τα χάλια τους...


    Sent from my iPad using Tapatalk

  5. #405
    Dreamer gkassimis's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Greece
    Posts
    433
    η νορντεους το πειραξε παλι. δεν λειτουργει τιποτα
    Kyparissia FC
    Level 35
    28 Champions, 15 Champions League, 15 Cups, 2 Super Cup

  6. #406
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    απο 18 χρονων και ακομα σκοραρει σημερα εβαλε σε ενα αγωνα 6 γκολ
    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_292.jpgΑπαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_293.jpg
    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_294.jpgΑπαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_295.jpg
    Mr Dosohos® likes this.

  7. #407
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Τελευταίο "στολίδι" στην αλυσίδα των τρόλ. Μετά από 2 νίκες το σ-κ (η μία εκτός έδρας επί δυνατού αντιπάλου), έπαιζα σήμερα το πρωί με τον τελευταίο (1-1-12, 13-48 γκολ). Κάνω μικρό rotation, διάφορα δυναμικότητας κοντά στο 20%. Αποτέλεσμα 0-0!!! Για πέμπτη φορά φέτος "δεν ήταν η μέρα μας". Ο τερματοφύλακας που έχει αρπάξει 48 γκολ, ξαφνικά σήμερα έγινε... Ντασάεφ (8.4). Πιο ΣΤΗΜΕΝΟ, πεθαίνεις


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Nikose and Doors FC like this.

  8. #408
    Dreamer gkassimis's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Greece
    Posts
    433
    παιζω πρωταθλημα με τον 2ο, του σκαω 2 4αρες μεσα εξω, παιζει ο 2ος με τον 3ο και του σκαει 2 4αρες. παιζω εγω με τον 3ο και μου σκαει 2 4αρες. τι διαλο ειναι αυτο? τεετειο μαγειρεμα να ειμαστε ολοι ικανοποιημενοι? γινονται αυτα?
    Kyparissia FC
    Level 35
    28 Champions, 15 Champions League, 15 Cups, 2 Super Cup

  9. #409
    Newbie
    Join Date
    May 2018
    Posts
    11
    Mε όλο το σεβασμό παιδιά αλλά όλο αυτό είναι ένα τσίρκο πραγματικά τέτοια αποτελέσματα ούτε στην εποχή του atari. Ποιος ο λόγος να φτιάχνουμε τα ηθικά? Ποιος ο λόγος να βλέπουμε τα παιχνίδια? Ποιος ο λόγος να χάνουμε από ομάδες με 10 παίχτες κ ανύπαρκτους στο online? Με 10% κατάσταση κ κερδίζουμε παιχνίδια? Όλα τα αποτελέσματα τελικά είναι προκαθορισμενα, είτε τα βλέπεις είτε όχι, φτάνει να έχεις σωστά τους παίχτες στης θέσης τους. Όλα τα άλλα έτσι για τα ΕΦΕ. K χθες που είχα αγώνα κ δεν μπορούσα να μπω λόγο το προβλήματος της σύνδεσης, έχασα 3:0 ο λόγος σας ότι έχασε η ομάδα που δεν είχε κατάλληλους παίχτες αχαχαχαχ πόσοι τραγικό το έχετε κάνει? Και δεν φτάνει αυτό έχασα και τον επόμενο που είναι αύριο χαχαχαχ Τόσα χρόνια χαμένα, ήδη η εφαρμογή διαγράφεται. Διαθέτω εδώ κ 3 μήνες την καλύτερη ενδεκάδα και η νίκη έρχεται μόνο με τουφέκι αχαχαχα, πάντα τα ηθικά ανεβασμένα, προπόνηση comple και πάντα online. Eπισης ειμαστε 4 άτομα που το ξεκινήσαμε μαζί εδώ κ 5 χρόνια και έχουμε δει τα απίστευτα, επιτέλους πότε θα γίνει παιχνίδι αυτό το τσίρκο? Στις μεταγραφές ο βοηθός ζητάει και 600 τοκεν έχω δει που θα πάει και αυτό?
    Last edited by Litsa; 05-22-2018 at 08:32 PM.
    Poli3erosMpalas72 likes this.

  10. #410
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    χθες έγινε ο κακός χαμός.
    Ξεκίνησαν το παγκόσμιο κύπελλο και εβγαλε πολλά bugs.
    Γενικά αυτή η σεζόν είναι πολύ "ασταθής" θα έλεγα - όπως ο καιρός
    imperium and Ioannis Boulakas like this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

Page 41 of 63 FirstFirst ... 31394041424351 ... LastLast