Page 51 of 63 FirstFirst ... 41495051525361 ... LastLast
Results 501 to 510 of 625
Like Tree394Likes

Thread: Απαράδεκτο αποτέλεσμα

  1. #501
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by nichio View Post
    ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΗΣΤΗΡΙΟ ΜΉΝΥΜΑ
    Θέλω ειλικρινά να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά εδώ μέσα για όλες τις κουβέντες, συμβουλές η ακόμα και αντεγκλήσεις που πιθανώς είχαμε.
    Μετά από σχεδόν 3 χρόνια στο παιχνίδι, 2 ομάδες (lvl 34 & 22), κάμποσα πρωταθλήματα, κύπελλα & ευρωπαϊκά ήρθε η ώρα να τελειώνω με ένα παιχνίδι που πλέον έχει ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΣΚΕΤΗ ΚΟΡΟΪΔΙΑ.
    Αφορμή για την απόφαση αυτή μου έδωσε η τελευταία και ΧΟΝΤΡΟΤΕΡΗ απρέπεια που έγινε στη μεγάλη ομάδα, στο πρωτάθλημα.
    Για την ιστορία, χωρίς να ισχυρίζομαι ότι μόνο σε μένα έχει συμβεί και άλλα τέτοια, πρώτος στο πρωτάθλημα από την αρχή, 3 αγωνιστικές πριν το τέλος 8 βαθμούς μπροστά παίζω με τον 5ο, τον 9ο και τον 11ο. Το αποτέλεσμα, 3 ήττες (οι 2 με 1-0) και τους αντιπάλους τερματοφύλακες να γίνονται... Ντασάεφ με αποδόσεις 8+
    Στο δε τελευταίο αγώνα με τον 11ο, εντός, το αποτέλεσμα ήρθε 0-3!!! γιατί "έπαιξαν πολύ καλά σήμερα" (με τα νεύρα μας). Προφανώς όταν τους είχα ρίξει εγώ 3 στον πρώτο γύρο ήταν άλλοι...
    Προφανώς και είχα ήδη βαρεθεί τη ΜΑΛΑΚΙΑ που δέρνει το παιχνίδι εδώ και καιρό καθώς και την ΑΞΙΟΘΡΗΝΗΤΗ "προσπάθεια" τους να με κάνουν να αγοράσω... Δεν τα πετάω καλύτερα, από να τα δώσω σε ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ.
    Ειλικρινά ένιωσα τη ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ικανοποίηση, όταν πριν λίγο ΔΙΕΓΡΑΨΑ τα account αυτής της ΑΠΑΤΗΣ.
    Τέλος εύχομαι σε όλα τα παιδιά που συνεχίζουν, να έχουν όσο το δυνατό λιγότερα τέτοια ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΛΙΚΙΑ, ώστε να μην νιώθουν ΗΛΙΘΙΟΙ που ασχολούνται ακόμα...
    Καλή συνέχεια σε όλους



    Sent from my iPad using Tapatalk
    Καλή τύχη φίλε πάντως εάν θέλεις ένα παιχνίδι με 3d και να ευχαριστηθείς θέαμα και νίκες μπες σε αυτό εγώ είμαι επίπεδο 62 στο top eleven μόλις το τερματίσω θα σταματήσω


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Nikose, nichio and imperium like this.

  2. #502
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    εδώ και ένα χρόνο το παιχνίδι πάει από το κακό στο χειρότερο όσον αφορά την "μηχανή".
    Ελπίζω κάτι να αλλάξει με την νέα έκδοση μπας και
    Πάντως δεν περιμένω 3D ή ωραία γραφικά από ένα fm παιχνίδι.
    Απλά θέλω καλά στατιστικά και μια κάποια λογική συνέχεια.
    Doors FC, Nikose, nichio and 1 others like this.

  3. #503
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Nαι. οκ. ενταξει μια χαρα. μια νικη (σημερα) εκανε ο προτελευταιος λευτερης μεχρι τωρα στο πρωταθλημα. μαντεψτε ποιον κερδισε, και με τι σκορ.
    ο καλυτερος μου παικτης του αγωνα βαθμολογηθηκε με 6.
    οοοοοοοοολο και καλυτερο το κανουν!!

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_14.jpg

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_23.jpg

    Βγαινουνε τα trolls τωρα τα Χριστουγεννα!!! Γι αυτο!!!!
    Last edited by Nikose; 12-18-2018 at 10:04 AM.
    dsio likes this.
    Oι παικτες μας δεν ειχαν κινητρο. Οι αντιπαλοι ηθελαν περισσοτερο τη νικη. . (Σχολιο βοηθου μετα απο νικη με 4-0) Η μαγεια των προγραμματιστων του T11.

  4. #504
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    Για να χάσεις με 6-1 κάτι έγινε.
    Ή είχες λάθος στήσιμο ή αυτός πήγαινε για τάνκιγκ αλλά έβαλε σε εσένα την κανονική του ομάδα.

    Γιόρταζε κιόλας, χρόνια του πολλά

  5. #505
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Oυπς!!! Με εξεθεσες Ποσειδονα!!! Εχεις δικιο φιλε. δεν τον ειχα τσεκαρει. Ηταν τελικα λιιιιιιιιγο καλυτερος απο εμενα. 109% εγω 158% αυτος!!!! Ναι αυτο που λες με το τανκινγ πρεπει να εγινε. Ειπα κι εγω!!!! Δε γινονται στο top eleven αυτα!!!!!! χαχαχαχαχα!!

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_21.jpg


    PS....Σε εμενα το φυλαγες ρε Λευτερη που γιορταζες κιολας?? Να με περασει ο Τουρκος??
    Last edited by Nikose; 12-18-2018 at 11:46 AM.
    mkouk likes this.
    Oι παικτες μας δεν ειχαν κινητρο. Οι αντιπαλοι ηθελαν περισσοτερο τη νικη. . (Σχολιο βοηθου μετα απο νικη με 4-0) Η μαγεια των προγραμματιστων του T11.

  6. #506
    Apprentice imperium's Avatar
    Join Date
    May 2017
    Location
    Greece
    Posts
    297
    Το παιχνιδι αρχιζει να κατανταει αηδια.
    2 σερι ηττες απο ανυρπακτους στο πρωταθλημα και να ειμαι 5η θεση ενω επρεπε να ειμαι 1ος αφου εχω καλυτερη ομαδα απο ολους αυτους.
    Και να αγορασω παιχτες δεν με συμφερει γιατι δεν θα μπουν βασικοι λογω ποιοτητας,εκτος αν τα σκασω ολα αυτα που εχω για να παρω απο το σκαουτινγκ.
    Η σεζον θα παει αχρηστη εκτος αμα συνεχισω τρενο στο champions league και κυπελλο που εκει εχω αντιπαλους ενα επιπεδο μεγαλυτερο!!!
    Οτι ναναι

  7. #507
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by Nikose View Post
    Oυπς!!! Με εξεθεσες Ποσειδονα!!! Εχεις δικιο φιλε. δεν τον ειχα τσεκαρει. Ηταν τελικα λιιιιιιιιγο καλυτερος απο εμενα. 109% εγω 158% αυτος!!!! Ναι αυτο που λες με το τανκινγ πρεπει να εγινε. Ειπα κι εγω!!!! Δε γινονται στο top eleven αυτα!!!!!! χαχαχαχαχα!!

    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_21.jpg 
Views:	33 
Size:	97.0 KB 
ID:	114546


    PS....Σε εμενα το φυλαγες ρε Λευτερη που γιορταζες κιολας?? Να με περασει ο Τουρκος??
    Με τον Τούρκο είναι φίλος και στην έκανε να το ξαναπεριμενεις


    Sent from my iPad using Tapatalk

  8. #508
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Quote Originally Posted by imperium View Post
    Η σεζον θα παει αχρηστη εκτος αμα συνεχισω τρενο στο champions league και κυπελλο που εκει εχω αντιπαλους ενα επιπεδο μεγαλυτερο!!!
    Οτι ναναι
    γιατί ρε φίλε παίζεις +1 lv ?
    Τα έχουμε πει αυτά.
    Τι επίπεδο είσαι ?
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  9. #509
    Apprentice imperium's Avatar
    Join Date
    May 2017
    Location
    Greece
    Posts
    297
    31 ειμαι εγω και στο champions league εχω αντιπαλους επιπεδο 32.
    Στο πρωταθλημα ολοι ιδιο επιπεδο.
    Αυτο γινεται τις τελευταιες 10 σεζον νομιζω.Μπορει και παραπανω

  10. #510
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    ε είπαμε, κατεβάζεις ποιότητα την τελευταία μέρα και την επόμενη σεζόν παίζεις με ομάδες ίδιο επίπεδο
    τα λέμε εδώ και χρόνια
    https://forum.topeleven.com/%CE%93%C...eleven-13.html
    imperium likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

Page 51 of 63 FirstFirst ... 41495051525361 ... LastLast