Page 22 of 63 FirstFirst ... 12202122232432 ... LastLast
Results 211 to 220 of 625
Like Tree394Likes

Thread: Απαράδεκτο αποτέλεσμα

  1. #211
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Σε συνέχεια της κουβέντας,
    Έτσι για να καταλάβουμε το πόσο ΞΕΦΤΙΛΕΣ είναι...
    Μέχρι την περασμένη εβδομάδα, πρώτος με 9 βαθμούς διαφορά και 2 ήττες σε 16 αγώνες....
    Χωρίς να αλλάξω ΤΙΠΟΤΑ, μου φέρνει στα τελευταία 6 παιχνίδια 3 ήττες (με κάθε είδους ΑΠΙΘΑΝΗ δικαιολογία) και 3 ισοπαλίες με την ισοφάριση του αντιπάλου ΜΕΤΆ το 85!!!!
    Οι αντίπαλοι μου λόγω ΑΧΡΗΣΤΙΑΣ είναι ακόμα πίσω μου, αλλά με 2 πόντους πλέον...
    Τέτοια ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΗ τρολιά, ποτέ.
    Το παιχνίδι πλέον είναι ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΖΟΓΟΣ, χωρίς καμία συνέπεια η αληθοφάνεια. Τα αποτελέσματα δεν έχουν πια ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με τη δυναμικότητα ή τη φόρμα της ομάδας.
    Σκέτη ΚΟΡΟΪΔΙΑ.


    Sent from my iPad using Tapatalk
    dimvol likes this.

  2. #212
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    με έχει ζορίσει κι εμενα αρκετές φορές προς το τέλος του πρωταθλήματος, ενώ μέχρι τότε πήγαιναν νερό.

    δεν μου συμβαίνει πάντα άρα δεν ξέρω αν είναι φιξαρισμένο ή κάτι επηρεάζει προς το τέλος την ομάδα, πχ πολλά συνεχόμενα παιχνίδια οι ίδιοι παίκτες.

    όταν βλέπεις όμως ότι δεν σε πηγαίνει και δεν έχεις αλλάξει τπτ,.... ε άλλαξε, πχ μερικές φορές αν δεν παίξεις επιθετικα καποιους μικρους αντιπαλους το παιχνιδι μπορει να σε τρολάρει
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  3. #213
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Ευχαριστώ πολύ φίλε για την απάντησή σου. Το παιχνίδι πάει απ' το κακό στο χειρότερο σε θέματα ρεαλισμού, δυστυχώς...

  4. #214
    Rookie
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    136
    Εχω 2 ομάδες και εκει που ήμουν πρώτος και με τις 2 ομάδες και φαινόταν πως παω για πρωτάθλημα, ξαφνικά και με τις 2 ομάδες 2 συνεχόμενες ήττες απο οτι ναναι αντιπάλους και πλέον ειμαι 2ος και 3ος...Πραγματικά ωρες ωρες ειναι οπως το είπες...ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΖΟΓΟΣ
    dimvol likes this.

  5. #215
    Pro dsio's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Athens
    Posts
    844
    Φαίνεται ότι υπάρχει "catch-up logic". Πόσες φορές μου έχει συμβεί αντιστοιχα στο CM και στο FM; Δηλαδή, το ότι κάτι πηγαίνει καλά, δεν σημαίνει ότι θα πηγαίνει για πάντα καλά. Κατι πρέπει να κάνεις fine tune.

    Sent from my SM-T710 using Tapatalk
    Club: LEGENDS FC (Level: 50)
    40x League, 24x Champions League, 26x Cup, 12x Super Cup
    18x Triple Crown
    10x Quadruple Crown

    Association: OPA MATSIOULA F.C.
    Highest Division: Diamond

  6. #216
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Δεν υπάρχει fine tune στο συγκεκριμένο παιχνίδι αδερφέ. Αλλάζεις τερματοφύλακα μετά από απόδοση χάλια, βάζεις ισοδύναμο, και στο βγάζει πιο χάλια. Ότι ναναι δηλαδή...

  7. #217
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    άλλες φορές όταν παίζεις επιθετικά κ με πίεση με τους τελευταίους της βαθμολογίας σε ζορίζει...άλλες πάλι σου λέει ο βοηθός να πιέσεις...σε μερικά παιχνίδια αποφασίζει η μηχανή να σου βγάλει άκυρα τα μέχρι τώρα αστέρια της ομάδας ειδικά όταν αυτά δεν ειναι αγορασμένα από τους προτεινομενους...πάντα στο τέλος του πρωταθληματος τρώω ζόρι κ έχω χάσει κ ενα ενώ είχα +7 βαθμούς από το δεύτερο ...δεν υπάρχει γιατρικό...το καλό με σένα ειναι ότι οι υπόλοιποι ειναι ανενεργοί....συνεχισε να παρακολουθεις τους αγώνες κ έλπιζε να σου δώσει καλές συμβουλές ο βοηθός
    Last edited by Fcgrfr; 10-11-2017 at 02:27 PM.

  8. #218
    Rookie
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    136
    Κατι αλλο επίσης που εχω πάθει ειναι σε αγώνα με τους τελευταίους. Να έχω πχ διαφορά δύναμης 15-20% και να μην μπορω να βάλω γκολ. Και μια στιγμή πχ στο 75 βάζω γκολ και μετα βάζω συνεχόμενα 4-5 ακομα. Δεν ξερω για εσάς παντως το εχω πάθει αρκετές φορές.

  9. #219
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα

    Σημερινό παιχνίδι με το δεύτερο. Ο μόνος ενεργός manager. Λέω και εγώ μετά από έξι παιχνίδια γαμήσι, μήπως αλλάξει κάτι... Ήττα 2-0 και φυσικά 'δεν ήταν η μέρα μας'.
    Έχω ξαναχάσει παλιότερα πρωτάθλημα από τρολιά στους τρεις τελευταίους αγώνες, αλλά τέτοιο πράγμα ΠΟΤΕ.
    Έπρεπε να φτάσω lvl19 για να δω αυτά τα ρεζιλίκια. Απλά ξεφτίλα...
    Last edited by nichio; 10-11-2017 at 05:59 PM.

  10. #220
    Pro dsio's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Athens
    Posts
    844
    Top Eleven, το #1 "love to hate" game του 21ου αιώνα!

    Sent from my SM-T710 using Tapatalk
    Club: LEGENDS FC (Level: 50)
    40x League, 24x Champions League, 26x Cup, 12x Super Cup
    18x Triple Crown
    10x Quadruple Crown

    Association: OPA MATSIOULA F.C.
    Highest Division: Diamond

Page 22 of 63 FirstFirst ... 12202122232432 ... LastLast