Page 26 of 63 FirstFirst ... 16242526272836 ... LastLast
Results 251 to 260 of 625
Like Tree394Likes

Thread: Απαράδεκτο αποτέλεσμα

  1. #251
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Φίλε nichio δεν είμαι καθόλου εκτός θέματος.. απλά εσύ δεν πιάνεις το νόημα.. Επειδή όμως έχει κουράσει η γκρίνια σου και δεν μπορώ άλλο να ασχολούμαι με αυτή, θα συμφωνήσω με τον Alex13 και θα σου πω χαλάρωσε, αλλιώς σταμάτα το παιχνίδι αφού δεν το αντέχεις! Δεν έχω να πω κάτι άλλο για να σε βοηθήσω..
    In Tesla FC's club we fight for glory in our fields. Our mission is a wealthy, yet promising team,
    that spreads its ideas beyond the horizon and leads our spirit to the victory.

    • A.E.K. FC
      | seasons 01 -> 37 |

    • Tesla F.C.
      | seasons 38 -> 67 |

    • Dragons F.C.
      | seasons 68 -> 75 |

  2. #252
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα

    Αν σε 'κούρασε' η 'γκρίνια' μου, διάβασε ΑΛΛΟΥ. Δεν σου ζητήθηκε σχόλιο. Δε σου ζητήθηκε βοήθεια. Όταν λοιπόν αποφασίσεις να σχολιάσεις, μάθε ΝΑ ΣΕΒΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ.
    ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΟΥΤΕ ΣΕ ΣΕΝΑ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ , ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΙΝΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΚΤΙΚΗ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ 'ΧΑΛΑΡΩΣΕ' ΚΑΙ 'ΣΤΑΜΑΤΑ', ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΑΣ, ΟΧΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.
    Τέλος τα σχόλια και οι απαντήσεις στον καθένα, από την πλευρά μου.

  3. #253
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Quote Originally Posted by nichio View Post
    Τέλος τα σχόλια και οι απαντήσεις στον καθένα, από την πλευρά μου.
    Ευχαριστούμε για την ψύχραιμη αντίδρασή σου και ελπίζουμε το επόμενο ποστάρισμά σου να είναι πιο ήρεμο και φυσιολογικών τόνων όπως όλων των υπολοίπων!

    Quote Originally Posted by nichio View Post
    ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΟΥΤΕ ΣΕ ΣΕΝΑ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ , ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΙΝΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΚΤΙΚΗ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ 'ΧΑΛΑΡΩΣΕ' ΚΑΙ 'ΣΤΑΜΑΤΑ', ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΑΣ, ΟΧΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.
    Οι εκφράσεις τύπου "χαλάρωσε είναι game", είναι συμβουλευτικού χαρακτήρα και σε φιλική μορφή, κάτι που εσένα μάλλον σε ενοχλεί οπότε απλά δεν θα σου δίνουμε σημασία από δω και πέρα..

    Quote Originally Posted by nichio View Post
    Αν σε 'κούρασε' η 'γκρίνια' μου, διάβασε ΑΛΛΟΥ. Δεν σου ζητήθηκε σχόλιο. Δε σου ζητήθηκε βοήθεια. Όταν λοιπόν αποφασίσεις να σχολιάσεις, μάθε ΝΑ ΣΕΒΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ.
    Εξ αρχής σε σεβαστήκαμε και σου μιλήσαμε όλοι πολύ καλά. Και ναι, μου ζητήθηκε σχόλιο! Έβρισες (και με κεφαλαία, ώστε να δείξεις τι?) οπότε έπρεπε να επέμβω και να σε προιδοποιήσω. Το έκανα 2 φορές. Και σου εξήγησα το γιατί. Στην 3η φορά που θα επιτεθείς φραστικά ή θα βρίσεις σε αυτό το φόρουμ, θα είναι η τελευταία.

    Όσο πιο ψύχραιμα και φιλικά μπορούσα, σου εξήγησα και σου εξηγήθηκα. Αυτά!
    Nick Lizas likes this.
    In Tesla FC's club we fight for glory in our fields. Our mission is a wealthy, yet promising team,
    that spreads its ideas beyond the horizon and leads our spirit to the victory.

    • A.E.K. FC
      | seasons 01 -> 37 |

    • Tesla F.C.
      | seasons 38 -> 67 |

    • Dragons F.C.
      | seasons 68 -> 75 |

  4. #254
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Καλημέρα παιδιά και καλή σεζόν άπαντες.Πάμε στο θέμα λοιπόν.
    Αγώνας champions league με αντίπαλο 30% πιο αδύναμο και απών.Οκ δε με πειράζει γιατί κατά πάσα πιθανότητα θα τερματισω πρώτος στον όμιλο.Αλλά έχει show η κατάσταση.
    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-img_20171114_101916.jpg
    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_2017-11-14-10-19-42.jpg
    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-img_20171114_102033.jpg
    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-img_20171114_101719.jpg
    Κατά την έκθεση του παιχνιδιού λοιπόν όλα πήγαν περίφημα και το μόνο που έλειψε ήταν το γκολ.Καλή συνέχεια...
    nichio likes this.

  5. #255
    Apprentice imperium's Avatar
    Join Date
    May 2017
    Location
    Greece
    Posts
    297
    πολλα τα απαραδεκτα αποτελεσματα τελευταια.
    Με απων αντιπαλο σαν το αποπανω ποστ και να χανεις και 3-0 με κατοχη 70% και με μικροτερη ομαδα.
    Σε αλλο ματς να εχει φαει κοκκινη και με καλυτερη κατοχη να τρωω απανωτα γκολακια λες και εγω εφαγα την κοκκινη.
    nichio likes this.

  6. #256
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    για να μείνω ποστάρω ξανά (γιατί το θέμα μου είναι ίδιο με τον Volos), είχα δύο τέτοια αποτελέσματα (Χ και τα δύο) στο τσου-λου.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #257
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    τον πίεζα για ισοφάριση
    γκρρρ

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-uk-1-fail.jpg
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  8. #258
    Apprentice imperium's Avatar
    Join Date
    May 2017
    Location
    Greece
    Posts
    297
    Νταξει 2 συνεχομενες μερες αδικαιολογητες ηττες χωρις να μπουν οι αντιπαλοι ,με καλυτερη ομαδα εγω,με υποστηριξη ,με κατοχη με με με.
    Ε λοιπον τους βαρεθηκα με το νεο συστημα που κανανε το παιχνιδι.
    Πλεον σκεφτομαι και να το σβησω ή να το παρατησω εντελως.
    70 % κατοχη και να χανω απο παιχτη που η ομαδα του ειναι 30% κατω απο εμενα και να χανω καθε ελπιδες για πρωταθλημα.
    Ο πρωτος μια ηττα εχει με το ζορι και αυτη

  9. #259
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    παιδικες αρρωστιες...... ακομη?????

    1-1. κυπελλο. απολυτως καμμια σχεση οι ομαδες. μαλιστα η ομαδα του κατεβηκε με 3. τους υπολοιπους τους συμπληρωσε η μηχανη. τι να πω...συγχαρητηρια!!!!!!!!
    οι αντιπαλοι gk συνεχιζουν και μας τρολλαρουν κανονικα εν τω μεταξυ.....

    9 μηνες ελλειψα....τιποτα βλεπω δεν αλλαξε.

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_12.jpg

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_13.jpg

    Τελικος CL προχτες επι πιο αδυνατης ομαδας. Μεχρι το 77' κερδιζουμε 0-2 χαλαρα. Τελικο αποτελεσμα 3-2. Σεντρα/γκολ τρεις φορες συνεχομενα. Αντε γεια. Welcome to Troll Eleven
    Last edited by Nikose; 12-10-2017 at 08:36 PM.
    nikolgiorgos and milpol like this.

  10. #260
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    μεταφερθηκε στο παραπανω post

Page 26 of 63 FirstFirst ... 16242526272836 ... LastLast