Page 35 of 63 FirstFirst ... 25333435363745 ... LastLast
Results 341 to 350 of 625
Like Tree394Likes

Thread: Απαράδεκτο αποτέλεσμα

  1. #341
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Αυτο παλι που ολη η αντιπαλη ομαδα βγαζει τον αγωνα με 5-6ρια και ενας μονο παικτης παιρνει 9 και σου χωνει 3 γκολακια ειναι καινουριος αλγοριθμος της μηχανης?? Μου ετυχε στη μικρη μου ομαδα στο cl πριν λιγο.
    Last edited by Nikose; 03-18-2018 at 07:08 PM.

  2. #342
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα

    Εγώ πάλι πριν λίγο στο chl με τη μικρή ομάδα έχασα 5-0!!!! από αντίπαλο που στο πρωτάθλημα τον έχω 9 βαθμούς πίσω (εγώ πρώτος με 11-2-0).
    Προφανώς κάτι έγινε το σ-κ γιατί γενικά από τα αποτελέσματα που είδα και στις 2 ομάδες (στα περισσότερα παιχνίδια), τρεις λαλούν και δύο χορεύουν...
    Όχι ότι παραξενεύει κανέναν, είπαμε το παιχνίδι είναι της πλάκας...


    Sent from my iPad using Tapatalk

  3. #343
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    να σας δώσω ένα tip.
    Αν έχετε μεγάλο ρόστερ και πολλές επιλογές, παρατηρήστε ποιοί παίκτες εχουν καλύτερη απόδοση στο τσου-λου ή στο κύπελλο και επιλέξτε αυτούς για τον αντίστοιχο αγώνα
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #344
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Ο τερματοφύλακας που στο προηγούμενο παιχνίδι chl είχε απόδοση 7,9 στο συγκεκριμένο αγώνα είχε 5,4.... Μην το κουράζουμε, αλλά το παιχνίδι σε ένα ποσοστό αγώνων κάνει ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ.


    Sent from my iPad using Tapatalk

  5. #345
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    να σας δώσω ένα tip.
    Αν έχετε μεγάλο ρόστερ και πολλές επιλογές, παρατηρήστε ποιοί παίκτες εχουν καλύτερη απόδοση στο τσου-λου ή στο κύπελλο και επιλέξτε αυτούς για τον αντίστοιχο αγώνα
    Το θεμα δεν ειναι οι δικοι σου παικτες και πως αποδιδουν στο καθε ματς. Το θεμα ειναι οι παικτες του αντιπαλου. Που ειναι ολοι στο 5-6, αλλα μονο ενας που ειναι στο 9 σου κανει τη ζημια.

  6. #346
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Για να καταλαβαίνουμε λίγο τι λέμε περί αποτελεσμάτων... Προσέξτε αποτελέσματα με τη μικρή ομάδα (lvl16) το τελευταίο 3ημερο...
    Ρεβάνς του 5-0 που περιέγραψα παραπάνω, κατεβαίνω με τη 2η ομάδα με το ίδιο σύστημα. Αυτός όλα ίδια. Νίκη με 2-0 για μένα...
    Καπάκι ματς πρωταθλήματος με τον προτελευταίο, νίκη 1-0 με τα χίλια ζόρια, εγώ 67-33 κατοχή, αυτός διπλάσια!!! εύστοχα σουτ.
    Σήμερα λοιπόν έπαιζα με τον 2ο, 7 βαθμούς πίσω μου, τον είχα νικήσει 5-1 στην έδρα του στον πρώτο γύρο. Εγώ αήττητος. Όντας πλέον 14% ισχυρότερος από αυτόν, αποτέλεσμα 2-3 υπέρ του... Με ανατροπή.
    Κάποτε είχα παρομοιάσει το παιχνίδι με φρουτάκια.. Άδικο για τα φρουτάκια, ζητώ συγνώμη.
    Όσο για το κολπάκι με τους τερματοφύλακες, μιλάμε για την ΑΠΟΛΥΤΗ ΠΛΕΟΝ ΓΕΛΙΟΠΟΙΗΣΗ ενός ήδη αρκετά αστείου παιχνιδιού..


    Sent from my iPad using Tapatalk

  7. #347
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Εγώ σου λέω ότι είναι ωραίο να συμβαίνει αυτό που και που.. Δίνει στο παιχνίδι μια αίσθηση ρεαλισμού.. Το να νικάς πάντα επειδή έχεις την καλύτερη ομάδα είναι βαρετό.. Έχω χάσει πολλά ch.l. επειδή στον ημιτελικό ή στον προημιτελικό χάνω από πολύ χειρότερες ομάδες.. Αλλά λες νταξ συμβαίνουν αυτά.

    Πιο πρόσφατο παράδειγμα αυτό που ανέβασα παραπάνω, που ήθελα να χάσω το ματς, βάζοντας ομάδα με χαμηλά ηθικά και 50% χαμηλότερη ποιότητα και στο ημίχρονο νίκαγα 2-0 !! Αυτή είναι η ομορφιά του ποδοσφαίρου και προσπαθούν να την περάσουν και στο παιχνίδι, μερικές φορές όμως χωρίς επιτυχία.

    Το ότι έχασες για παράδειγμα με 2-3 από μια ομάδα λίγο χειρότερη εμένα δεν μου κάνει καθόλου εντύπωση. Επειδή τον νίκησες 5-1 μία φορά δεν σημαίνει ότι θα κάνεις πάντα το ίδιο..
    In Tesla FC's club we fight for glory in our fields. Our mission is a wealthy, yet promising team,
    that spreads its ideas beyond the horizon and leads our spirit to the victory.

    • A.E.K. FC
      | seasons 01 -> 37 |

    • Tesla F.C.
      | seasons 38 -> 67 |

    • Dragons F.C.
      | seasons 68 -> 75 |

  8. #348
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89
    Πρώτος στο πρωτάθλημα, καταφέρνοντας να αποσπάσω ισοπαλία απ'τον καλύτερο του πρωταθλήματος (20% καλύτερος από μένα) και να τον βάλω από κάτω, παρών σε όλα τα ματς φροντίζοντας και τα μπόνους κάθε μέρα! Μια φορά με πήρε ο ύπνος και έχασα το ματς με μία πολύ πιο αδύναμη (-20%) και παρατημένη ομάδα (κανείς μας δεν ήταν παρών στο ματς) στην έδρα μου!!! και έγινε αυτό! ΓΙΑΤΙ;;;

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-%CE%B1%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%B4%CE%B5%CE%BA%CF%84%CE%BF-%CE%B1%CF%80%CE%BF%CF%84%CE%B5%CE%BB%CE%B5%CF%83%CE%BC%CE%B1-2.jpgΑπαράδεκτο αποτέλεσμα-%CE%B1%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%B4%CE%B5%CE%BA%CF%84%CE%BF-%CE%B1%CF%80%CE%BF%CF%84%CE%B5%CE%BB%CE%B5%CF%83%CE%BC%CE%B1-1.pngΑπαράδεκτο αποτέλεσμα-%CE%B1%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%B4%CE%B5%CE%BA%CF%84%CE%BF-%CE%B1%CF%80%CE%BF%CF%84%CE%B5%CE%BB%CE%B5%CF%83%CE%BC%CE%B1-3.png
    GreatGamer170 likes this.

  9. #349
    Rookie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    61
    Αυτα παθαινεις οταν καλομαθαινεις το παιχνιδι..χεχε

    Στάλθηκε από το LG-K420 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  10. #350
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by Poli3erosMpalas72 View Post
    Πρώτος στο πρωτάθλημα, καταφέρνοντας να αποσπάσω ισοπαλία απ'τον καλύτερο του πρωταθλήματος (20% καλύτερος από μένα) και να τον βάλω από κάτω, παρών σε όλα τα ματς φροντίζοντας και τα μπόνους κάθε μέρα! Μια φορά με πήρε ο ύπνος και έχασα το ματς με μία πολύ πιο αδύναμη (-20%) και παρατημένη ομάδα (κανείς μας δεν ήταν παρών στο ματς) στην έδρα μου!!! και έγινε αυτό! ΓΙΑΤΙ;;;

    Click image for larger version. 

Name:	απαραδεκτο αποτελεσμα 2.jpg 
Views:	28 
Size:	26.2 KB 
ID:	96951Click image for larger version. 

Name:	απαραδεκτο αποτελεσμα 1.png 
Views:	27 
Size:	63.6 KB 
ID:	96953Click image for larger version. 

Name:	απαραδεκτο αποτελεσμα 3.png 
Views:	28 
Size:	36.0 KB 
ID:	96955
    παντως δεν εναι και τοσο παρατημενη ομαδα όπως βλεπω εχει κανει 3 νικες οσες και εσυ

Page 35 of 63 FirstFirst ... 25333435363745 ... LastLast