Page 39 of 63 FirstFirst ... 29373839404149 ... LastLast
Results 381 to 390 of 625
Like Tree394Likes

Thread: Απαράδεκτο αποτέλεσμα

  1. #381
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    για την ήττα σου, μπορεί απλά να ήρθε η ώρα για να χάσεις παιχνίδι.
    για το σκορ, μπορεί καμιά φορά να παίζουν ρόλο μικρές λεπτομέρειες που άλλες φορές το παιχνίδι τις αγνοεί (πχ ηθικό παικτών, μπόνους νίκης).
    βλέποντας πάντως τα σουτ, θα έπρεπε να γυρίσεις σε έντονη πίεση και μτμτ
    ενώ με τα δικά σου σουτ, κάποιος παίκτης-κλειδί (st- am) δεν είχε καλή απόδοση και έπρεπε να κάνεις αλλαγή.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #382
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89
    Πώς κάνουμε delete ένα ποστ; (δεν μπορούσα να το κάνω οπότε το μετέτρεψα σε ερώτηση)
    Last edited by Poli3erosMpalas72; 04-23-2018 at 04:22 PM.

  3. #383
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89
    Quote Originally Posted by imperium View Post
    o αντιπαλος σε αυτη τη σεζον δεν εμπαινε σε κανεναν αγωνα,ημουν καλυτερος σε ποσοστα αλλα δεν ξερω γιατι να χασω και ειδικα με τετοιο σκορ.
    Οτι βαραγε εμπαινε σε οτι μου εδειχνε η οθονη

    Attachment 98969
    Κι εγώ την ίδια απορία έχω φίλε. Εφόσον η εταιρεία ισχυρίζεται ότι πριμοδοτεί όλους τους παράγοντες που υποτίθεται παίζουν ρόλο σε έναν αγώνα (ποιότητα παικτών, φυσική παρουσία, μπόνους προπόνησης, υποστήριξη από τρίτους, οδηγίες κατά τη διάρκεια του αγώνα), με ποια λογική χάνεις έναν αγώνα από μια παρατημένη και χειρότερη ομάδα; με ποια λογική βλέπεις τον αντίπαλο να έχει την κατοχή, ενώ στα χαρτιά την έχεις εσύ από εντός έδρας ματς, φυσική παρουσία, μπόνους και υποστηρικτές; με ποια λογική παίρνεις απευθείας κόκκινη με πέναλτι απ την αρχή του αγώνα; με ποια λογική τρως 3 γκολ μέσα σε 5 αγωνιστικά λεπτά; νομίζω ότι όλες αυτές οι παράμετροι δε σχετίζονται και πολύ με το παιχνίδι αυτό καθεαυτό δηλαδή με το ματς. Κατά τη γνώμη μου, το παιχνίδι βασίζεται σε μια χονδροειδή λογική, που θέλει, ανάλογα με τη δυναμικότητα της ομάδας σου, να χάσεις έναν αριθμό αγώνων μες στη σαιζόν. Γι αυτό και οι ήττες γίνονται με έναν άγαρμπο και ρομποτικό τρόπο, κατά τον οποίο ακυρώνεται πλήρως η λογική της πριμοδότησης. Έτσι όταν έρχεται η ώρα να χάσεις... θα χάσεις ό,τι και να κάνεις! (αυτό που σου είπε και ο φίλος nikolgiorgos)
    Φυσικά το ίδιο γίνεται και για το ανάποδο... όταν είναι η ώρα να κερδίσεις θα κερδίσεις θες δε θες χαχα
    Last edited by Poli3erosMpalas72; 04-23-2018 at 04:33 PM.
    Mr Dosohos® likes this.

  4. #384
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Κατά τη γνώμη μου, το παιχνίδι βασίζεται σε μια χονδροειδή λογική, που θέλει, ανάλογα με τη δυναμικότητα της ομάδας σου, να χάσεις έναν αριθμό αγώνων μες στη σαιζόν. Γι αυτό και οι ήττες γίνονται με έναν άγαρμπο και ρομποτικό τρόπο, κατά τον οποίο ακυρώνεται πλήρως η λογική της πριμοδότησης.
    κάπως έτσι.
    όχι ακριβώς της πριμοδότησης, απλά στο παιχνίδι που σου έκατσε το ζάρι ότι θα χάσεις (ή ότι δεν θα κερδίσεις) , βγαίνουν συνήθως κουφά στατιστικά.
    Mr Dosohos® likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #385
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111
    Εγώ δηλαδή που έχω πάει αήττητος μέχρι τελικό κυπέλλου και ημοτελικούς champions να υποθέσω ότι είναι η ώρα μου;

  6. #386
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Ηττα με 7-2 χαλαρα, Η διαφορα των ομαδων κοντα στο 30%. 10 σουτ on target 70% ευστοχια. Τα 5 απο απευθειας φαουλ. Το ενα μας τερμα στο 5. Εγινε αλλαγη, και ο αναπληρωματικος στο 4. Μ αρεσει που θελουν να το κανουν και πιο ρελιστικο....

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_11.jpg

  7. #387
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89
    [QUOTE=Nikose;520779]Ηττα με 7-2 χαλαρα, Η διαφορα των ομαδων κοντα στο 30%. 10 σουτ on target 70% ευστοχια. Τα 5 απο απευθειας φαουλ. Το ενα μας τερμα στο 5. Εγινε αλλαγη, και ο αναπληρωματικος στο 4. Μ αρεσει που θελουν να το κανουν και πιο ρελιστικο....

    Ιδού και τα παραστατικά:

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-7-2-.pngΑπαράδεκτο αποτέλεσμα-7-2-b.png

    Απ τον πολύ ρεαλισμό μην πάθουν τίποτα τα παιδιά! χαχα

  8. #388
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    για ομοσπονδίες λέτε ?
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  9. #389
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89
    Ναι ήταν αγώνας ομοσπονδίας

  10. #390
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by Nikose View Post
    Ηττα με 7-2 χαλαρα, Η διαφορα των ομαδων κοντα στο 30%. 10 σουτ on target 70% ευστοχια. Τα 5 απο απευθειας φαουλ. Το ενα μας τερμα στο 5. Εγινε αλλαγη, και ο αναπληρωματικος στο 4. Μ αρεσει που θελουν να το κανουν και πιο ρελιστικο....

    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_11.jpg 
Views:	26 
Size:	88.6 KB 
ID:	99797
    αυτα παθαινεις οταν εγκαταλειπεις το συστημα πυρκαγια χα χα
    Nikose likes this.

Page 39 of 63 FirstFirst ... 29373839404149 ... LastLast