Page 45 of 63 FirstFirst ... 35434445464755 ... LastLast
Results 441 to 450 of 625
Like Tree394Likes

Thread: Απαράδεκτο αποτέλεσμα

  1. #441
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Αυτό ακριβώς, τίποτα παραπάνω

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-cup-final-bug.jpg
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #442
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    Εξοργιστικό, ευτυχώς δεν μου έχει συμβεί ....ακόμη.... είμαι παρών σε όλα τα παιχνίδια της ομάδας μου γιατί από την αρχή της νέας σεζον διαπίστωσα ότι πρέπει να φτυσω αίμα για να πάρω τίτλο στη παρούσα σεζον στο 80% των παιχνιδιών που έδωσα μέχρι τώρα αναγκάστηκα να βάλω όλες τις οδηγίες στο μαξ για να πάρω νίκη ανεξαρτήτου διαφοράς ποιότητας αντιπάλου, χθες σήκωσα το κύπελλο νικώντας δύσκολα κ σχόλιο στο τέλος του αγώνα ότι " πήραμε με το μέρος μας τα περισσότερα σφυρίγματα" χαχαχα παράγκα ρεεεεε....α ρε Νορντεους με τα ωραία σου!
    nikolgiorgos likes this.

  3. #443
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Ωραίος !
    Εγώ ευτυχώς πέρασα στον τελικο της Super League.
    Το αποτέλεσμα πλέον επαφίεται καθαρά στην τύχη
    Fcgrfr likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #444
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    στο δικο μου ματς του cl σημερα κατεβηκε ο θεος στο γηπεδο. πρωτος ημιτελικος εκτος. αποτελεσμα 2-2. κερδιζαμε μεχρι το 62 οπου με δυο απανωτα κορνερ μεσα σε 5 δευτερολεπτα φαγαμε δυο γκολ. σημερα στον επαναληπτικο στην εδρα μας κερδιζαμε 3-0 στο 79. ε......αποκλειστηκαμε!!! Αυτη τη φορα φαγαμε 3 γκολ μεσα σε 10 δευτερολεπτα. Στο 88 ημασταν 3-3. Παει η προκρηση. ακομα πρεπει να πανηγυριζει αυτος.
    Last edited by Nikose; 06-21-2018 at 11:32 PM.
    Oι παικτες μας δεν ειχαν κινητρο. Οι αντιπαλοι ηθελαν περισσοτερο τη νικη. . (Σχολιο βοηθου μετα απο νικη με 4-0) Η μαγεια των προγραμματιστων του T11.

  5. #445
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89
    Εγώ έχασα στον ημιτελικό 6-2 από μια ομάδα 15% χειρότερη, με κανέναν μας μέσα. Με ποια λογική ρε μηχάνημα συμπεριφέρεσαι σε μια ομαδα 143% λες και είναι η κολοπετινίτσα;;; χάνω και το χρόνο μου δηλαδή κοτζάμ μαντράχαλος να βλέπω 800 βιντεάκια τη μέρα για να φτιάξω την ομαδάρα και να χάνει απ τα χρέπια... ρε δεν πάτε από κει που΄ρθατε κύριοι νορντεοαπατεώνες!

  6. #446
    Addicted
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    518
    απο οτι εχω καταλαβει το παιχνιδι αλλιως συμπεριφερετε σε αλλους κ αλλιως σε αλλους...
    κ δεν εννοω αυτους που βαζουν λεφτα ή οχι.να ειναι οι σερβερ;δεν ξερω...
    δεν ειναι δυνατον αλλοι να ειναι μονιμα πρωτοι,αλλοι να ειναι στην μετριοτητα(οπως εγω) κ αλλοι να τρωνε ακυρα συνεχεια...
    Fcgrfr likes this.

  7. #447
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Θέλει να βρεις τις ισοροπίες

    δες τώρα πχ
    ο @Poli3erosMpalas έχει ομάδα 143%.
    Έχει επενδύσει πολύ στην ομάδα του, οκ ?
    Ε, όσο πιο πολύ επενδύεις, τόσο περισσότερο χασούρα έχεις.
    Fcgrfr likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  8. #448
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111
    Νομίζω ότι το να κατεβάζεις ποιότητα είναι μονόδρομος.Εγώ απο τότε που το κάνω παίρνω για πλάκα το πρωτάθλημα και κάθε σεζόν θα πάρω είτε κύπελλο είτε champions η και τα 2 δύο.Αυτή τη σεζόν εκτός απο πρωτάθλημα έχω πάρει το κύπελλο με περίπατο 7-0 στον τελικό και αύριο παίζω τελικό champions.Γενικά τα απαράδεκτα αποτέλεσματα έχουν μειωθεί στο ελάχιστο.
    Fcgrfr likes this.

  9. #449
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    ε, όσο πιο πολύ επενδύεις, τόσο περισσότερο χασούρα έχεις.
    Τωρα...ειναι λογικη αυτη για μια σοβαρη εταιρια που πουλαει το προιον της?? Θα μας τρελανετε ρε. Αυτοι πανε εναντια στους νομους του συμπαντος. Γι αυτο τους βριζω απ τι πρωι μεχρι το βραδι.
    Last edited by Nikose; 06-21-2018 at 11:31 PM.
    Fcgrfr likes this.
    Oι παικτες μας δεν ειχαν κινητρο. Οι αντιπαλοι ηθελαν περισσοτερο τη νικη. . (Σχολιο βοηθου μετα απο νικη με 4-0) Η μαγεια των προγραμματιστων του T11.

  10. #450
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    Quote Originally Posted by harkonto View Post
    Νομίζω ότι το να κατεβάζεις ποιότητα είναι μονόδρομος.Εγώ απο τότε που το κάνω παίρνω για πλάκα το πρωτάθλημα και κάθε σεζόν θα πάρω είτε κύπελλο είτε champions η και τα 2 δύο.Αυτή τη σεζόν εκτός απο πρωτάθλημα έχω πάρει το κύπελλο με περίπατο 7-0 στον τελικό και αύριο παίζω τελικό champions.Γενικά τα απαράδεκτα αποτέλεσματα έχουν μειωθεί στο ελάχιστο.
    Αυτό ειναι το μυστικό επιβεβαιώνω κ εγώ τα όσα λες, όσο πιο υψηλή ποιότητα έχει η ομάδα με την αρχή της νέας σεζον τόσο πιο συχνά ειναι τα στραβά που θα σου συμβούν, βλέπε τραυματισμοί του καλύτερου σου παίχτη, κάρτες σε παίχτες σε θέση κλειδί, τρολαρισματα κ παραξενα αποτελέσματα

Page 45 of 63 FirstFirst ... 35434445464755 ... LastLast