Page 58 of 63 FirstFirst ... 8485657585960 ... LastLast
Results 571 to 580 of 625
Like Tree394Likes

Thread: Απαράδεκτο αποτέλεσμα

  1. #571
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Που το βρηκες ρε θηριο Νικολογιωργο????
    Ειδες ομως οτι με παει γ@μιωντας απο τοτε??
    Ειδες πως την ειχα ονομασει την ομαδα μετα απο αυτα τα απιστευτα που μου εκανε μερα παρα μερα??
    Last edited by Nikose; 03-18-2019 at 08:02 PM.
    milpol likes this.
    Oι παικτες μας δεν ειχαν κινητρο. Οι αντιπαλοι ηθελαν περισσοτερο τη νικη. . (Σχολιο βοηθου μετα απο νικη με 4-0) Η μαγεια των προγραμματιστων του T11.

  2. #572
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    που το βρήκα ρε @nikose αυτό το παλιό σου το ποστ
    https://forum.topeleven.com/top-elev...ce-league.html

    τότε δεν είχε ξεκινήσει ακόμα το Ελληνικό το φόρουμ

    απίστευτο
    Θα σεβεστε....
    Nick Lizas and Z.Ep. like this.
    Oι παικτες μας δεν ειχαν κινητρο. Οι αντιπαλοι ηθελαν περισσοτερο τη νικη. . (Σχολιο βοηθου μετα απο νικη με 4-0) Η μαγεια των προγραμματιστων του T11.

  3. #573
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Ειδες πως την ειχα ονομασει την ομαδα μετα απο αυτα τα απιστευτα που μου εκανε μερα παρα μερα??
    σσσσσσσσσσσσστ

    για όσους λένε ότι το παιχνίδι χάλασε τον τελευταίο καιρό
    χαχαχα
    Nikose likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #574
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Nταξ...τωρα το πυροβολουν αναμεσα στα ματια.
    Oι παικτες μας δεν ειχαν κινητρο. Οι αντιπαλοι ηθελαν περισσοτερο τη νικη. . (Σχολιο βοηθου μετα απο νικη με 4-0) Η μαγεια των προγραμματιστων του T11.

  5. #575
    Apprentice
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    244
    Πάλι καλά που αποφάσισα να το παρατήσω το παιχνίδι την επόμενη σεζόν, λόγω κούρασης.Πλέον εκτός από τα τρολ αποτελέσματα σε κύπελλο και CL φαίνεται έχουν πειράξει και το πρω...

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-aparadekto1.jpg

    αγώνας απέναντι σε παρατημένη ομάδα. 106+ εγώ , γύρω στο 35% αυτός μόνο ήττες. 4-2-3-1 αυτός, κατεβαίνω με 3w-1-2-3-1 κανονικό, όλα μικτά, ήπια και αντεπιθέσεις.Βάζω γκολ στο πρώτο ημίχρονο. Ο αντίπαλος όμως κάνει περισσότερες φάσεις. Βάζω έντονη, τρώω γκολ.Πάω επίθεση κοντινές και μαν του μαν τίποτα.Τελικό αποτέλεσμα 1-1.
    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-aparadekto2.jpg

    και εδώ βλέπετε τις βαθμολογίες των παιχτών οι οποίες υπόψιν ήταν έτσι από το 30, όχι στο τέλος του αγώνα.
    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-aparadekto3.jpg

    εντάξει να παίζεις απέναντι σε τερματοφύλακα, ο οποίος βρέθηκε στη μέρα του, αλλά αν πιάνουν 7,5 και άλλοι πέντε παίχτες, εγώ γιατί να φτιάχνω ποιότητα κάθε σεζόν?

    και συνεχίζω πιο κάτω..

  6. #576
    Apprentice
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    244
    αγώνας πρω απέναντι σε ομάδα χωρίς σχήμα, μόνο με έναν παίχτη μέσα. Ο τύπος μπήκε στην αρχή της σεζόν και πήρε δύο παίχτες.Η ποιότητά του φαίνεται γύρω στο 30% αλλά πρέπει να είναι γύρω στο 45%. Από τις αγωνιστικές του πρω βλέπω έπαιζε 4-3w-2w-1st.Κατεβαίνω με 3w-1-2-3-1 κανονικό, μικτά από το κέντρο, αντεπιθέσεις.Βλέπω τον αγώνα από δεύτερο προφίλ. Κερδίζω 2-0 στο 10 και μπαίνω με το βασικό προφίλ και βάζω condition. Αρχίζω δέχομαι επιθέσεις. Κάπου στο δεύτερο ημίχρονο δέχομαι γκολ και βάζω 4-5-1v αμυντικά αντεπιθέσεις. Όλες οι φάσεις στην περιοχή μου μέχρι το 88 όπου έβαλα γκολ με την αλλαγή του 85.
    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-na-klaiw-1.jpg
    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-na-klaiw2.jpg

    Οι βαθμολογίες του ήταν έτσι από το 30

    και εδώ πώς φαίνεται η ομάδα του
    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-na-klaiw3.jpg
    milpol, Z.Ep. and Mr Dosohos® like this.

  7. #577
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Κάποιον μου θυμίζεις...κάποιον μου θυμίζεις!
    milpol likes this.

  8. #578
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    τον παλιό καλό καιρό που μετρούσαν άλλα πράγματα, όπως βλέπω τους δύο σου αγώνες θα έλεγα να στείλεις πάγκο τον gk σου και να βάλεις ή να πάρεις έναν έναν νέο.
    τουλάχιστον για τα επόμενα ματς.

  9. #579
    Apprentice
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    244
    Quote Originally Posted by Ποσιδονας View Post
    τον παλιό καλό καιρό που μετρούσαν άλλα πράγματα, όπως βλέπω τους δύο σου αγώνες θα έλεγα να στείλεις πάγκο τον gk σου και να βάλεις ή να πάρεις έναν έναν νέο.
    τουλάχιστον για τα επόμενα ματς.
    Κοίτα η αλήθεια είναι ότι ο gk έχει παίξει καλά σε αρκετά ματς.Για την ακρίβεια είναι η πρώτη φορά φέτος που είδα gk να βγαίνει mvp σε παιχνίδι απέναντι σε ομάδα χαμηλότερης δυναμικότητας. 113% εγώ 85% ο άλλος, 3-0 κέρδισα κύπελλο και ο gk βγήκε mvp. Παράλληλα τα παραπάνω γκολ ήρθαν από αντεπιθέσεις.Δεν ξέρω βέβαια αν οι φάσεις στο παιχνίδι έχουν κάποιο νόημα που να οφείλεται άπου (στις οδηγίες των δύο ομάδων πχ) ή απλά διαλέγει το παιχνίδι κάποια highlights και στα πετάει.
    Όπως έχει πει ο νικ πιο πάνω, πιστεύω πλέον ότι ο gk είναι για να κλείνει το ρόστερ.Επίσης από την εμπειρία μου τις τελευταίες πέντε σεζόν όπου πάντα έχω την μεγαλύτερη δυναμικότητα από ολες τις ομάδες στις διοργανώσεις ο gk μου ποτέ ποτέ δεν βγήκε mvp (έως τον προ-προηγούμενο αγώνα κυπέλλου).Πάντα έβλεπα τον αντίπαλο gk να βγαίνει mvp. Από ότι φαίνεται ο gk είναι μόνο όπλο των αδυνάμων στο παιχνίδι.
    milpol and nikolgiorgos like this.

  10. #580
    Apprentice
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    244
    Και συνεχίζω και πάλι. Ίσως έχω αρχίσει να γίνομαι πολύ απαιτητικός απέναντι στα αποτελέσματα που περιμένω (και απλά το παιχνίδι να γίνεται πιο ρεαλιστικό???)

    Αγώνας κυπέλλου απέναντι σε αντίπαλο που έπαιζε με 2 επιθετικούς και aml-r-c. 89% ποιότητα αυτός , 114εγώ. Όλο το παιχνίδι το πήγα αμυντικά με 4-5-1v και μετά την κόκκινη του dc στο 22 με 4-1-1-3w-1 και πάσες από κέντρο. Οι καλύτεροί μου παίχτες οι αμυντικοί. Πάλι καλά που δεν χάσαμε.
    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-ffs.jpg
    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-cup2.jpg

    Και σήμερα στο πρω.Αγώνας απέναντι στην δεύτερη σε δυναμικότητα ομάδα του πρω. 76,1% με 4-4-2.Εγώ με κανονικό 4-2-3-1.Βλέπω το παιχνίδι από δεύτερο λογαριασμό. Του δίνει πέναλτυ στο 38. Μπαίνω βάζω επίθεση έντονη πίεση τρώω κόκκινη.Ο επιθετικός μου με 7+ όλα στα καλιακούδια.Τον αλλάζω στο 80 και μετά έρχεται η λύτρωση από αλλη αλλαγή που είχε μπει νωρίτερα.

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-ffs-league.jpg
    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-ffs-league2.jpg

    Τώρα βέβαια, πώς το έχουν κάνει πιο ρεαλιστικό, όταν στο πρώτο παιχνίδι όπου ομάδα σαν τις ελληνικές κατεβαίνει απέναντι σε αγγλική με 5 μπροστά και χωρίς άμυνα το παλεύει μέχρι τελευταίας στιγμής αυτό δεν το ξέρω.
    Επίσης, ο επιθετικός μου φέτος δεν έχει παίξει σε κανένα παιχνίδι (ίσως σε ένα στο κύπελλο) απέναντι σε μη παρατημένη ομάδα. 111% ποιότητα, 250%+ finishing,180+shooting,passing,potitioning, ειδικότητα σε φάουλ.Απλά τον έχω από 19 χρονών και τώρα είναι 26.
    Όλα τα bonus στο max.
    milpol likes this.

Page 58 of 63 FirstFirst ... 8485657585960 ... LastLast