Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 34 of 34
Like Tree2Likes

Thread: Aλλη μια σεζον αρχισε με το δεξι...

  1. #31
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Tα ιδια και τα γιδια. Bye bye στο πρωταθλημα νωρις νωρις. Κατα πως φαινεται εμεις θα κερδισουμε μολις ερθει η αναπτυξη!!

    Aλλη μια σεζον αρχισε με το δεξι...-screenshot.15.jpg
    Aλλη μια σεζον αρχισε με το δεξι...-screenshot.16.jpg
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Aλλη μια σεζον αρχισε με το δεξι...-screenshot.14.jpg  
    Last edited by Nikose; 06-07-2016 at 05:42 PM.

  2. #32
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Και καπου εδω ειναι η σταγονα που ξεχειλησε το ποτηρι. Τους παραταω τους σερβους μπας και στρωσει το στομαχι μου. Τα λεμε σε 2-3 χρονια παλι. (που αμφιβαλω) Αντε παιδια καλη συνεχεια!

    Aλλη μια σεζον αρχισε με το δεξι...-screenshot_20.jpg
    Last edited by Nikose; 06-08-2016 at 07:41 AM.

  3. #33
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    σόρυ φίλε, το μόνο που μπορώ να κάνω είναι 2 προτάσεις
    - Η μια είναι λίγο τραβηγμένη βέβαια αλλά στην λέω. Αν κάποιος fb λογαριασμός απο τις ομάδες που έχεις, δεν είναι λειτουργικός (δηλ. τον έφταξες μόνο για το παιχνίδι, όπως εγώ έχω 3 λογαριασμούς μόνο για το παιχνίδι, χωρίς άσχετους φίλους ή σχόλια του τύπου που πήγαμε τι φάγαμε κλπ), τότε αν θες συνενοούμαστε, μου δίνεις τον κωδικό και παίζω εγώ για σένα (για ένα διάστημα βέβαια).
    - Το άλλο είναι αυτό που σου είπα, με προσθέτεις σαν φίλο, βλέπω την ομάδα σου καθώς και τους επόμενους αντιπάλους, προτείνω σύστημα και οδηγίες και τις ακολουθείς.

    Παράλληλα, ξεκινάμε ένα νέο θέμα με τα παιχνίδια της ομάδας, ποστάρουμε αποτελέσματα σαν αυτά, κάθε παιχνίδι και παρακολουθούμε πως θα πάει.
    Αν δούμε ότι βγάζει πολλά κουφά, θα παρακαλέσω και έναν του τοπ ελεβεν να δει τα αποτελέσματα και να ψάξει αν κάτι μπορεί να πάει λάθος ειδικά με την ομάδα σου (στο λειτουργικό δηλ.).
    Αν γουστάρεις το παιχνίδι ακόμα και δεν έχει σβήσει η φλόγα που λένε, πες μου αν θες και το κάνουμε.
    Last edited by nikolgiorgos; 06-08-2016 at 04:24 PM.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #34
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Eυχαριστω για την προσπαθεια φιλε γιωργη. τις ομαδες τις διελυσα. τους πουλησα ολους και στις δυο ομαδες και αγορασα με οτι τοκενσ ειχα 34αρηδες τριαστερους, (απλα για να μπορεσουν να φυγουν ολοι) ωστε η ομαδες να δυαλυθουν τελειως απ την επομενη σεζον.. το εκανα επιτηδες γιατι ηξερα οτι θα ξανακυλισω. παπαλα ομαδες λοιπον. με λενε νικο και ειμαι καλα. καλη συνεχεια σε οτι κι αν κανετε, εδω και γενικως.
    nikolgiorgos likes this.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234