Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 31
Like Tree7Likes

Thread: Strikers για τα πανηγυρια.

  1. #21
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Aντε παλληκαρια μου στο καλο!! αντε να βρειτε καναν άλλο να σας πληρωνει τζαμπα!!

    Strikers για τα πανηγυρια.-screenshot_22.jpg

  2. #22
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Και παμε στο σημερινο ματς των Wolves που κατεβηκαν επισης χωρις striker kαι σημερα.!!!

    Strikers για τα πανηγυρια.-screenshot_7.jpg

    Strikers για τα πανηγυρια.-screenshot_10.jpg

    Συνεχιζεται.....
    nikolgiorgos likes this.

  3. #23
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Σημερα παιζαμε κυπελλο. Εχασε η ομαδα μας που επαιζε και σημερα χωρις ST.. Αλλα δε μασαμε με αυτη την ηττα, γιατι σημερα "ΕΠΡΕΠΕ" να χασουμε. Ετσι ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ο server. O αντιπαλος κυριολεκτικα δεν ηταν στο γηπεδο. Μονο ο gk του επαιζε σημερα.(Δυαστερος παρακαλω, και παικτης του αγωνα!!!!) Ουτε φαση κανανε, ουτε ευκαιρια, ουτε καν σχολιασμο στην περιγραφη δεν ειχαν!!!! Το μονο που ειπε γι αυτον ηταν καπου στο 80 οταν το κορακι του εδωσε πεναλτυ!!. Ετσι πηρε τον αγωνα σημερα με 0-1.Να μην αναφερω οτι το συστημα του ηταν πιο κουλο ακομη κι απ το δικο μας!!! Για βαθμολογιες ασε, δεν χρειαζεται να αναφερθω καν!! Δεν προβληματιζομαστε λοιπον για τον επαναληπτικο, φτανει να μην ξανακληρωθει κορακι απ τον ιδιο συνδεσμο.

    Strikers για τα πανηγυρια.-screenshot_7.jpg
    Strikers για τα πανηγυρια.-screenshot_10.jpg
    Strikers για τα πανηγυρια.-screenshot_15.jpg

    Μια απορια ομως...γιατι αυτα που σας συμβαινουν μια φορα το μηνα, εμενα μου συμβαινουν 4-5 φορες την εβδομαδα?? Ετσι για να μου φυγει το παραπονο μπορει καποιος να μου δειξει εστω μια ηττα του που να φαινεται ολοκαθαρα (βαθμολογιες, κατοχη, ολικα /ευστοχα σουτ, % ευστοχα σουτ κλπ οτι επρεπε καθαρα να κερδισει??) Εμενα ολες μου οι ηττες ειναι ετσι. Μιλαμε για τον ορισμο της τρολλιας!! Δεν εχω προβλημα μ αυτο. Αλλα συμβαινει μερα παρα μερα. Μαυτο εχω προβλημα!
    Last edited by Nikose; 06-05-2016 at 04:13 PM.

  4. #24
    Apprentice
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    203
    Πως παιζει η ομάδα σου όσον Αφορά την φυσική κατάσταση και την ψυχολογία? Μήπως είναι πολύ κουρασμένος η με χαμηλή ψυχολογία? Και εγώ έφερα ισοπαλία σήμερα με έναν αντιπαλο 35% rating λιγότερο αλλά δε θα βάλω και τα κλαματα, ούτως ή άλλως δεν πρόκειται να κερδίσω κάτι από το ο παιχνίδι. Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο που υποψιάζομαι. Είσαι μακράν η δυνατότερη ομάδα στο πρωτάθλημα σου? Έχω την εντύπωση ότι σε τέτοιες περιπτωσεις η μηχανή του παιχνιδιού μπορεί να '' δυσκολευει'' τα πράγματα για να μη χαθεί ο ανταγωνισμός.

    Στάλθηκε από το ZTE Blade A460 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Nick Lizas likes this.

  5. #25
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Ειμαι μακραν σε καθε σεζον η καλυτερη ομαδα στο πρωταθλημα. Καθε σεζον. Οι παικτες παντα παιζουν με φυσικη κατασταση πανω απο 90% σε καθε αγωνα και παντα ολοιπανω απο..ΠΟΛΥ ΚΑΛΟστο ηθικο. (ο Νικολας λεει οτι δεν παιζει ρολο αυτο αλλα φυλαω τα ρουχα μου να εχω τα μισα.)
    Ειναι θεμιτο να σε δυσκολευει η μηχανη ωστε να υπαρχει ανταγωνισμος. Λογικοτατο. Αλλα οταν τερματιζεις 3-4-5ος και ολοι οι απο πανω σου ειναι για τα πανηγυρια, τοτε υπαρχει προβλημα φιλε μου. Εκει δε χανεται ο ανταγωνισμος. Χανεται η μπαλα. Χανεται και η μαγεια του παιχνιδιου ομως!!!
    Κι εγω δεν θα βαλω τα κλαματα οταν χασω. Αλλα δεν βλεπεις τι κουλα μου συμβαινουν και τα ανεβαζω ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!!!!!!!!
    ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΧΑΣΩ ΑΠΟ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!! ΓΙΝΕΤΑΙ????
    Last edited by Nikose; 06-06-2016 at 07:00 AM.

  6. #26
    Apprentice
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    203
    Ναι εάν επαναλβανεται τότε υπάρχει θέμα. Ίσως χρειαστεί να επικοινωνήσεις με την νορντεους μήπως υπάρχει καποιο πρόβλημα. Ας δούμε και από την απάντηση που θα δώσουν αν πρόκειται για σοβαρή εταιρεία η απλά θεωρούν ότι είσαι ένας πελάτης περισσότερος η λιγότερος.

    Στάλθηκε από το ZTE Blade A460 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  7. #27
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Δεν επικοινωνουν μαζι σου. Σε παραπεμπουν σε ετοιμες φορμες Ερωτησης Απαντησης. Απ οτι λεει ο mod του φορουμ εδω επικοινωνουν μαζι σου με email καμια φορα.Δεν μπορω να το διαβεβαιωσω. Εμενα δεν μου απαντησε ποτε κανεις σε κανα δυο ερωτηματα/παρατηρησεις που τους εκανα σχετικα με το συστημα των πλειστριασμων στους παικτες.

  8. #28
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    παίξε 4-4-2 ρόμβο ή 4-1dmc-2mc-2amc-1st στον 2ο αγώνα.
    το να παίζεις χωρίς φορ , σίγουρα θα σου βγάλει κακό αποτέλεσμα με μικρότερη ομάδα.
    δες και το τέρμα σου.
    έχεις 2 gk ?
    πάρε και 2ο αν μπορείς και δοκίμασε τους.
    παίξε και μερικά φιλικά να δεις τι γίνεται.
    μπορεί από κει να γίνεται η ζημιά και εσύ να ψάχνεσαι με συστήματα και βαθμολογίες.

  9. #29
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    να και το τερμα. εχεις καλυτερο gk εσυ που δεν χανεις καθε μερα απο ολους τους πουθεναδες?? η εσυ?? η εσυ? η εσυ??

    Strikers για τα πανηγυρια.-screenshot_20.jpg

  10. #30
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by ποσιδονας View Post
    παίξε 4-4-2 ρόμβο ή 4-1dmc-2mc-2amc-1st στον 2ο αγώνα.
    το να παίζεις χωρίς φορ , σίγουρα θα σου βγάλει κακό αποτέλεσμα με μικρότερη ομάδα.
    δες και το τέρμα σου.
    έχεις 2 gk ?
    πάρε και 2ο αν μπορείς και δοκίμασε τους.
    παίξε και μερικά φιλικά να δεις τι γίνεται.
    μπορεί από κει να γίνεται η ζημιά και εσύ να ψάχνεσαι με συστήματα και βαθμολογίες.
    μα πως μπορεις να δεις κατι απο τα φιλικα οταν μονιμα και παντα εχεις καλυτερες βαθμολογιες (και οχι μονο) απ τους αντιπαλους σου, παρα τις ηττες??
    τα φιλικα τι παραπανω θα σου δειξουν δηλαδη??
    και στην τελικη τι να το κανω το 8 του gk μου, οταν ο δυαστερος gk του αντιπαλου βγαινει ο παικτης του αγωνα με βαθμολογια 10, κι εγω χανω το παιχνιδι απλως με 1 πεναλτυ στο 80φευγα?
    Last edited by Nikose; 06-06-2016 at 11:05 AM.

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast